Zobrazit vše ve dne 26. 5. 2022

O novém Zaklínači a slibovaném rozšíření pro Cyberpunk 2077

CD Projekt zveřejnil finanční zprávu za první čtvrtletí roku 2022. Dozvěděli jsme se z ní několik informací o novém Zaklínači i slibovaném rozšíření pro Cyberpunk 2077.

Zdarma všechny díly akce BioShock

Epic Games Store rozdává BioShock: The Collection. Ta obsahuje remasterované díly série, kterou stvořil Ken Levine. Dvakrát se podíváte do Rapture, poté do Columbie.

Po obsahové stránce je God of War: Ragnarök hotové

Vyjít může po letních prázdninách, naznačuje doprovodný merchandising, který zahrnuje čepice, trička i roztomilého plyšového Krata. Mezitím byla hra věkově klasifikována v Jižní Koreji.

Vývoj atmosférické akce Atomic Heart pokračuje, tvůrci opustili Moskvu

Tým Mundfish, který připravuje atmosférickou first-person akci Atomic Heart, oznámil, že opustil Moskvu a pokračuje ve vývoji hry. Kdy se můžeme na výlet do sovětského zařízení těšit?

Patch přidává tři vozy do Gran Turismo 7, ale neplní sliby

Na opravu lobby v multiplayeru a možnost prodeje vozidel si musejí hráči ještě počkat. Právě vydaná aktualizace 1.15 nic z toho neobsahuje. Místo toho přináší nový obsah.

V Two Point Campus vyměníte pacienty za „pacienty“

Dostali jsme možnost si předčasně zkusit budování univerzity. Vývojáři před sebou ještě mají kus cesty, ale co nám bylo představeno, nás dost zaujalo. Jenom ti studenti z toho nevyšli bez újmy.

Sniper Elite 5 není revoluční, ale jde o krok dál

Karl Fairburne se už zase vrací, aby opět zastavil nacistickou superzbraň. A ačkoli se žádná druhá francouzská revoluce nekoná, tak jsme se přece jenom vylepšení dočkali.

PlayStation VR2 dorazí na trh s více než 20 hrami

S PlayStation VR se Sony podařilo vytvořit dostupný headset pro virtuální realitu. S druhou verzí hodlá japonská společnost pokračovat v tradici a rozhodně nechce nechat nic náhodě.

Z Horizon, God of War a Gran Turismo budou televizní seriály

Vzhledem k úspěchu filmu Uncharted, který vydělal více než 400 milionů dolarů, a humbuku, který vyvolalo natáčení televizního seriálu The Last of Us, se nemůžeme divit.

Sony investuje více do singleplayerových her, live service, PC verzí a mobilů

PlayStation hitům na počítačích se daří. O PC verze Horizon Zero Dawn, God of War a Days Gone je u hráčů zájem. Sony si uvědomuje příležitost a chce na tyto trhy výrazně expandovat.

V Microsoft Flight Simulator zažijete, jaké je to být pilotem stíhačky

Tréninkové mise pro F/A-18E Super Hornet v rámci dlouho očekávaného bezplatného rozšíření Top Gun: Maverick. Studio Asobo připravilo ještě tajemný hypersonický letoun.

No Man’s Sky přidává vesmírné velryby

Vývojáři ze studia Hello Games připravili další aktualizaci pro No Man's Sky. Jmenuje se Leviathan a přináší vesmírné velryby. Létající mořští savci ale nejsou jedinou novinkou.

20 minut ze zabíjení démonů v Diablo Immortal

Připravit se máte na likvidaci nejrůznějších démonů a nepřátel z nebezpečného a temného světa Diabla. Ve videu uvidíte, jak titul vypadá na chytrých telefonech i počítači.