Zobrazit vše ve dne 30. 3. 2022

Podívejte se na první gameplay z unikátní české spoj-tři střílečky Matcho

Matcho vzniká na moderním Unreal Enginu a jedná se o dobrodružnou akční adventuru z pohledu první osoby s jedinečnou mechanikou spoj-tři. Pochlubí se také příběhem a multiplayerem.

Nejvýznamnější hry ze série Sonic

S redakcí Nerdfixu jsme si pro vás připravili souhrn toho nejzajímavějšího ze světa modrého, rychlonohého ježka Sonica. Pojďte se tedy podívat jak se z pixelartové 2D skákačky stal fenomén.

Knihovnu her nové služby PlayStation Plus podpoří každý významný vydavatel

Se včera představenou novou podobou PlayStation Plus rozdělenou na tři úrovně nejsou hráči zatím moc spokojeni. Nejvíce jim vadí, že Sony nebude do knihovny přidávat své hry v den jejich vydání.

Ruští vývojáři Loop Hero vyzvali hráče, aby kvůli sankcím pirátili jejich hru

Ruské nezávislé studio Four Quarters, které v březnu minulého roku vydalo velmi kladně hodnocenou hru Loop Hero, vyzvalo hráče k pirátění své hry kvůli sankcím proti Rusku.

Po necelých dvou letech se přestane prodávat hra Fast & Furious Crossroads

Akční závody s hroznou grafikou, špatným příběhem, děsným jízdním modelem nebo repetitivními a nudnými misemi se po necelých dvou letech představnou prodávat. Není divu.

Sniper Elite 5 posouvá autentičnost série na další úroveň

Minutový gameplay trailer ze Sniper Elite 5 se jmenuje Marksman a zaměřuje se na působivé akce hlavní hrdiny s různými zbraněmi. Důkaz je kladen také na následky, tedy poškození vnitřních orgánů.

Diablo Immortal má předběžné datum vydání a chlubí se podrobnostmi

Mnozí z vás jistě ví, že se chystá mobilní hra ze světa Diabla, jež nese podtitul Immortal. Blizzard nyní odhalil nové informace a byla také spuštěna předběžná registrace.

Proč nebudou hry od Sony hned v PlayStation Plus?

Z předchozích prohlášení zástupců Sony i zpráv od insiderů bylo jasné, že nová verze PS Plus nezahrne nové hry v den vydání. Minimálně ne ty, které vytváří početné týmy v rámci PlayStation Studios.

Stručně: Ranní zprávičky – středa 30. března

Valve vysvětluje nepříjemný problém. Brzy detaily o druhé sezóně Halo Infinite. Světový rekord v proběhnutí Elden Ringu. Xbox se zaměřuje na nativní cloudové hry. Oprava Babylon’s Fall pokračuje.