Zobrazit vše ve dne 4. 8. 2021

New World počtvrté odložen

Ambiciózní masivně multiplayerový RPG titul New World od Amazon Games je počtvrté odložen. V uzavřené betě vývojáři získali důležitou zpětnou vazbu a rozhodli se posunout vydání plné verze.

Československé těžké tanky ve World of Tanks

U příležitosti oslav 11. výročí World of Tanks připravila společnost Wargaming aktualizaci 1.14, která přináší řadu novinek, včetně československých těžkých tanků.

GTA Online zahlceno hráči, kteří chodí v kruzích

Hráči jsou vynalézaví a přišli na způsob, jak získat zkušenostní body, aniž by museli dlouho sedět u počítače/konzole a hrát multiplayerovou část Grand Theft Auto 5 od Rockstar Games.

Sony zajistila dostatek čipů pro splnění výrobního cíle PS5

Nedostatek polovodičů nebude mít na plány Sony dopad. Japonská společnost zajistila dostatek kusů pro výrobu konzole PlayStation 5. Kolik kusů konzolí bude na trh dodáno?

Battlefield 2042 se připravuje na technický test. Jaké budou HW požadavky?

První technický test hry Battlefield 2042 začne příští týden. Vybraným hráčům vývojáři rozesílají pozvánky na e-mail s podrobnými informacemi o tom, jak si válečné multiplayerové drama vyzkoušet.

Čínský Tencent chce koupit polskou 1C Entertainment s Cenegou

Čínský holding Tencent chce přes svou nizozemskou firmu Proxima Beta Europe B.V. koupit polskou 1C Entertainment. Akvizice by se dotkla i české distributorské společnosti.

Svoboda 1945: Liberation

Historické hry mají mnoho podob, ale většina z nich se ani zdaleka nepodobá těm od českého studia Charles Games. Po dlouhé době se k nám konečně dostává titul Svoboda 1945 s velmi silným příběhem.

Letošní Call of Duty nabídne prostředí, které fanoušci znají a milují

Nezvykle dlouho čekáme na oznámení nového Call of Duty. V minulých letech Activision pravidelně oznamoval nový díl v květnu. Letos trousí malé detaily. Teď prozradil další investorům.

Blizzard odložil Diablo Immortal

Kvůli změnám v PvE, PvP a podpoře ovladačů si na mobilní akční RPG titul Diablo Immortal počkáme déle. Hráčům to ale podle všeho moc nevadí. Už v době oznámení fanoušci neskákali nadšením.

Carmageddon se vrací skrz bezplatnou aktualizaci závodů Wreckfest

Destruktivní derby Wreckfest bylo obohaceno o novou aktualizaci. Vývojáři ze studia Bugbear Entertainment (autoři legendárního FlatOutu) přinášejí hráčům nový turnaj ve znamení Carmageddonu.

Carson Kelly Games jako partner PlayStationu vytváří dvě hry pro PS5

„Jedinečné partnerství s PlayStationem nám umožní přinést naše hry komunitě PlayStationu. Jsem nadšený z budoucnosti toho partnerství,“ napsal Carson z Carson Kelly Games.

Battlefield 2042 má mít free-to-play mód, VRR podpora pro PS5

Velmi přísné NDA u testu Tom Clancy's XDefiant, bezplatný víkend pro Far Cry 5, další vlna banů v Apex Legends, uzavřená beta Age of Empires 4, Xbox Aqua Shift Special Edition a další zprávičky.