Zobrazit vše ve dne 31. 5. 2022

Famfrpál na kolečkových bruslích - Roller Champions

Rocket League nám ukázal, že se hráči opravdu těší zajímavým sportovním hrám. Ubisoft nezůstává pozadu a po dvou letech pouští do světa svoji originální sportovní hru Roller Champions.

F1 22 představuje revoluční monoposty a další novinky

Ve dvouminutovém gameplay traileru se podíváme na všechny důležité věci, které čekají na hráče F1 22. Kromě nových monopostů se ke slovu dostává i F1 Sprint a zcela nový režim.

Do Game Passu v červnu zamíří další zajímavé hry

Akční adventura Assassin’s Creed Origins, bojovka Ninja Gaiden Master Collection, akční logický titul Disc Room a další zajímavé hry se v první polovině června objeví v Game Passu.

Crypto řádí v Destroy All Humans! 2 - Reprobed

Crypto si podmaní lidskou rasu na konci letních prázdnin. Na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S vyjde Destroy All Humans! 2 – Reprobed, hlásí gameplay trailer.

Vyšla multiplayerová akce Destroy All Humans! Clone Carnage

Společnost THQ Nordic oficiálně oznamuje a rovnou vydává samostatné multiplayerové rozšíření remaku Destroy All Humans! pro PC, PlayStation 4 a Xbox One za 12,99 eur.

SnowRunner: Sedmá sezóna a next-gen vylepšení

SnowRunner dnes čeká důležitý den. Do off-road simulace vychází bezplatná aktualizace s vylepšením pro PlayStation 5 a Xbox Series X/S, stejně tak placené rozšíření v rámci sedmé sezóny.

Francie zakazuje úředníkům používat anglické videoherní výrazy

Některé videoherní výrazy jsou jednoduše přeloženy a dávají smysl, např. „pro-gamer“ je „joueur professionnel“ (profesionální hráč). Existují však případy, kdy je překlad zbytečně složitý.

Diablo Immortal v některých zemích nebude dostupné kvůli loot boxům

Už jen dny zbývají do globálního spuštění hry Diablo Immortal pro Android, iOS a PC. Blizzard o titulu mluví jako o nejambicióznějším Diablu, které bude zdarma.

Koncepty sci-fi projektu nejsou od Cryteku

Aktualizace: Studio Crytek se vyjádřilo ke čtyřem konceptům, které mají pocházet z jejich druhého sci-fi projektu. Dle mluvčího jsou artworky falešné.

Heart of Russia DLC pro Euro Truck Simulator 2 nevyjde kvůli válce na Ukrajině

Dodatečný balíček s rozšířením mapy hry Euro Truck Simulator 2 o část Ruska je téměř dokončen. Z důvodů invaze ruské armády na Ukrajinu se ale české studio SCS Software rozhodlo ho odložit.

V Gran Turismo 7 došlo k navýšení cen automobilů

Jsou nepoučitelní, zlobí se fanoušci na vývojáře ze studia Polyphony Digital po nejnovější aktualizaci, která zvyšuje ceny značného počtu nejvzácnějších a nejdražších vozů.