Zobrazit vše ve dne 20. 6. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E45

Diablo Immortal je příšerně... úspěšné?!!

Dnes jsme se tu sešli aby jsme uctili památku Interner Exploreru, pohanili Diablo Immortal a popřáli mu k vynikajícímu úspěchu. COŽE?! Je to tak, více uslyšíte u 90HODIN!

Videa: LEGO Brawls, Surviving the Aftermath: New Alliance, Zorro

Datum vydání LEGO Brawls na další platformy. První velké rozšíření do postapokalyptické budovatelské strategie Surviving the Aftermath. Zorro The Chronicles se zalíbí dětem. Fall Guys zdarma.

Kutil doma postavil funkční PlayStation 5 Slim

Už od představení se některým hráčům nelíbí velikost konzole PlayStation 5. Kutil to vzal do vlastních rukou a v domácích podmínkách postavil PS5 Slim, respektive PS5 Ultra Slim.

V Euro Truck Simulatoru 2 bude vylepšen Hannover

Po přepracování Rakouska se české studio SCS Software pochlubilo dalším krokem. Vylepšení města Hannover bude součástí plánované aktualizace 1.45 pro Euro Truck Simulator 2.

Vývojáři a fanoušci The Last of Us Part 2 slaví druhé narozeniny hry

Už jsou to dva roky, co světlo světa spatřila akční adventura The Last of Us Part 2, která rozdělila hráče. Na titul si vzpomněli vývojáři i fanoušci. Ti mohou očekávat další projekty.

Ladnost opičího krále v gameplay záběrech z Black Myth: Wukong

Black Myth: Wukong, akční RPG pro PC a nespecifikované konzole PlayStation a Xbox, které nám umožní vžít se do kůže slavného opičího krále, se ukazuje v nových gameplay záběrech.

Do uměleckého směru Spider-Mana 2 promluví odborník Marvelu

Vedoucí vývoje Marvel’s Spider-Man a Marvel’s Spider-Man Miles Morales se věnují vzniku akční adventury Wolverine, tak Marvel's Spider-Man 2 potřebuje nové tváře.

Podvodníci v Call of Duty přijdou o zbraně

Je to boj s větrnými mlýny, který nejde zastavit, ale lze ho omezit a zmírnit jeho dopad na hráče. Provozovatelé multiplayerových her to moc dobře vědí. Jak s nimi bojuje Activision?

Diablo Immortal: Nejhůře hodnocená hra Blizzardu vydělává desítky milionů dolarů

Navzdory velké kritice za agresivní mikrotransakce a pay-to-win mechanismy vydělává bezplatné akční RPG Diablo Immortal velké peníze. Kolikrát byla hra stažena?

Barevné kryty pro PlayStation 5 konečně v prodeji v Česku a na Slovensku

Pokud jste toužili po výměně krytu své konzole PlayStation 5, tak pro vás máme dobrou zprávu. Sony začala bočnice oficiálně prodávat v Evropě, včetně České republiky a Slovenska.

Ve středověkém simulátoru The Guild 3 se z obchodníka stanete pánem

Téměř pětiminutový trailer oznámil vydání plné verze středověkého simulátoru/strategie The Guild 3, kde se z dřevorubce stanete milionářem. Hra se prodává nejen digitálně, ale také ve speciální edici.