Avatar Bartas

Adam Bárta - Bartas Redaktor

Hráč FPS a závodních her, programátor, student co nesnáší čtení knih a radši se podívá na film, a konečně i redaktor webu Indiana!

4 roky v redakci
299 publikací
37 recenzí
456 komentářů
Epizoda HARDWARE TEST

Zaručí vám Intel Evo certifikace dobrý notebook? - HP Spectre x360 Convertible

Intel se snaží pomocí své poslední certifikace zaručit kvalitní a výkonné notebooky. Daří se mu to však a vystačí vám požadované parametry v běžném životě?

Recenze 6

Zábavná arkádovka se spoustou chyb - Hot Wheels: Unleashed

Hot Wheels po delší době opět přichází s vlastní závodní hrou. Pokusí se studio Milestone o kvalitní titul, nebo pouze vsadí na sílu licencované značky?

Recenze 8

Nejhezčí hra roku - Kena: Bridge of Spirits

Grafika ve hrách pokročila už opravdu daleko, důkazem toho je například nová Kena: Bridge of Spirits, která svým audiovizuálem předčila nejeden animovaný film. Obstojí však i její hratelnost?

Epizoda HARDWARE TEST

Test nových Fury Renegade pamětí od Kingstonu (a jak odemknout plnou rychlost vašich RAMek)

Kingston přichází s novou značkou DDR4 RAM- Fury Renegade. Pojďme se podívat, jak je na tom jejich výkon a jak odemknout plnou rychlost pomocí malého triku v BIOS.

Článek Novinka

Nový Apple event iPhonům přinesl 120Hz displeje

Jak už je zvykem, na svém zářijovém eventu Apple představil nové iPhony, z nichž některé nabídnou 120Hz displeje. Nechybí nové iPady, Apple Watch a několik menších novinek.

Recenze 3

Pokémoni narazili na nové dno - Pokemon Unite recenze

Pokémony mají všichni rádi, čehož Nintendo velice rádo využívá. Jde to vidět i u nové MOBA hry Pokemon Unite, kde najdete sice relativně zábavnou hratelnost, nicméně s hromadou Pay to Win prvků.

Epizoda HARDWARE TEST

Jak vybírat NVMe SSD a pro koho je Transcend 240S?

Co znamenají různé specifikace u NVMe SSD a na co se při výběru dívat? Není to tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Recenze 9

Nad rozšířením Iki Island nemusíte váhat! - Ghost of Tsushima Director's Cut recenze

Po roce nám studio Sucker Punch přináší Ghost of Tsushima Director's Cut, ve kterém najdeme, jak rozšíření Iki Island, tak optimalizaci pro PS5 a podporu DualSense. A věřte nám, stojí to za to!

Článek Preview

Riders Republic od Ubisoftu předčilo naše očekávání

Ubisoft už nějaký ten pátek vyvíjí jakousi upravenou verzi Steepu. Tedy obří otevřený svět s novými sporty a zaměřením na multiplayer. My jsme tuto novou hru měli možnost vyzkoušet v uzavřené betě.

Recenze 6

The Ascent je víc kyberpunkový než Cyberpunk 2077

The Ascent je kyberpunkové RPG s obrovským potenciálem. Otázkou však je, zda ho toto nové studio s vývojáři stojícími za Far Cry nebo Wolfensteinem dokáže proměnit.

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Zdědíme lootboxy! Assassin's Creed MMO a SteamDeck?!

Těžko tomu věřit, ale i o prázdninách se dějí šílené věci na herní scéně a my musíme být u toho. V dnešním SHOWTIME si probereme SteamDeck, dědění skinů a dokonce budeme řešit i recyklaci!

Epizoda TOP 5

Hry, ve kterých jsme utopili nejvíce času!

V některých hrách strávíte minuty, v jiných hodiny a jsou tu takové tituly, které dokáží zabavit na dny či snad týdny. Takže na kterých hrách máme úplně nejvíce hodin my?