Avatar Bartas

Adam Bárta - Bartas Redaktor

Hráč FPS a závodních her, programátor, student co nesnáší čtení knih a radši se podívá na film, a konečně i redaktor webu Indiana!

4 roky v redakci
342 publikací
45 recenzí
536 komentářů
Epizoda HARDWARE TEST

Ultrawide, který mě přesvědčil! - Viewsonic VP3481a

Vybírat monitor je docela složité, protože silně záleží na tom, co na počítači děláte. Dnes se podíváme na skvělý ultrawide, který vás dost možná přesvědčí tuto kategorii monitorů vyzkoušet.

Článek Novinka

Nový typ barevného e-ink displeje je tady! Co všechno umí a jak tato technologie funguje?

Jedna z nejznámějších firem v oblasti e-ink technologií právě oznámila nový typ displeje. Gallery 3 obraz ukazuje v barvách jako nikdy předtím. Co za tímto pokrokem stojí?

Epizoda HARDWARE TEST

Testujeme NVidia Max-Q - O co vlastně jde?

Zajímalo vás někdy, jak dokáží moderní notebooky dosáhnout takového výkonu? Jedním z důvodů je NVIDIA MaxQ, které výrobcům umožňuje používat opravdu zajímavé technologie. Jak ale vlastně fungují?

Článek Novinka

Elon Musk chce koupit Twitter? - Jak to vlastně je

Elon Musk se nedávno stal největším individuálním investorem Twitteru. Nyní však hodlá firmu odkoupit celou. Jak to hodlá udělat a jakým směrem by se tato sociální síť v jeho vlastnictví ubírala?

Epizoda HARDWARE TEST

Pořádná nahrávací karta pro konzole! - Elgato HD60 X

Pokud chcete tvořit obsah na Youtube nebo Twitch, nahrávací karta je většinou nezbytná část výbavy. Proto se dnes podíváme na novou HD60 X od Elgata, která míří na konzolové hráče s funkcí VRR!

Článek Novinka

Nejlepší aprílové vtipy ze světa technologií

Apríl je den, na který se těší jak velké společnosti, tak všichni ostatní. Pojďte se s námi podívat na ty nejlepší vtipy ze světa technologií.

Recenze 5

Grid Legends zaspalo dobu

Přichází další díl z Grid série. Tentokrát jde však o titul, který vsadil vše na příběh. Zda se mu to vyplatilo je otázkou, kterou si při hraní velmi rychle zodpovíte sami.

Epizoda TOP 5

TOP 5 - Her podle Fortnite skinů! ( • ω • )✧

Fortnite je neskutečně známou hrou a některé postavy se staly tak populární, že podle nich další studia vytvořily celé videohry, filmy i seriály. A právě ty nejlepší hry si dnes chceme projít.

Recenze 7

V Far: Changing Tides prozkoumáte svět v lodi, ponorce a balónu najednou

Vývojáři z Okomotive za sebou už mají jeden úspěšný titul a nyní přicházejí s nepřímým pokračováním. Povede se jim navázat na krásný a úspěšný Far: Lone Sails?

Článek Novinka

Jak se GIF stal součástí internetové kultury

Ať už je vám 12, 30 nebo 60, určitě znáte GIF. Je to název tak dobře spojený s internetovou kulturou, že vlastně spoustě lidí už ani nedochází, že je jde jen o speciální typ obrázku.

Článek Preview

České Rail Route vás nechá stát se vlakovým dispečerem

Chtěli jste si někdy vyzkoušet řídit vlakovou síť? Protože tato malá česká hra v předběžném přístupu vám to umožní. A to v pěkné 2D grafice s příjemnými mechanikami.

Epizoda HARDWARE TEST

Herní notebook bez kompromisů - ROG Strix SCAR 15

Otestovali jsme nejnovější herní notebook ze série Strix Scar od Asusu. Nejen že v něm najdete pořádný hardware, ale za tu cenu dostanete i spoustu zajímavých maličkostí.