Avatar Bartas

Adam Bárta - Bartas Redaktor

Hráč FPS a závodních her, programátor, student co nesnáší čtení knih a radši se podívá na film, a konečně i redaktor webu Indiana!

4 roky v redakci
366 publikací
47 recenzí
548 komentářů
Epizoda V KAPSE

Pořádná střílečka na telefony - Apex Legends Mobile

Pokud jste si někdy chtěli na mobilu zahrát střílečku z první osoby pro více hráčů, tak Apex Legends Mobile je ideální volbou. Jestli jste totiž o tomto fenoménu neslyšeli, přicházíte o hodně.

Článek Téma

Důkladný rozbor Unreal Engine 5. Proč tento engine změní navždy herní průmysl?

Protože jsme v redakci nadšenci do nových technologií a nástrojů, rádi bychom vám Unreal Engine 5 trochu více přiblížili. Proč je pátá generace tohoto enginu vlastně tak důležitá pro herní průmysl?

Epizoda HARDWARE TEST

Na co se dívat při výběru monitoru? - Ukázka HP OMEN 25i

Typ panelu, technologie synchronizace, porty, svítivost - to vše musíte zvážit, když si kupujete nový monitor. Poďme se tedy podívat, na co si máte dávat při výběru vašeho dalšího monitoru pozor.

Recenze 8

Roztomilá adventura očima kočky - Stray

Nová adventura Stray láká svou kočičí roztomilostí snad všechny, kteří mají rádi zvířátka. Dokáže však nové studio za tímto titulem zaujmout i hratelností, nebo jde jen o další pěkně vypadající hru?

Epizoda HARDWARE TEST

Western Digital přichází s novým NVMe SSD pro hráče

Western Digital rozšiřuje svou sérii WD_BLACK novým NVMe SSD. Za překvapivě dobrou cenu přináší nové SN770 skvělé rychlosti. Kde tedy výrobce šetřil a je to v praxi poznat?

Epizoda 90VTEŘIN

Víme, kde bude další Assassin's Creed?

Lidé spekulují, kde bude další Assassin's Creed, Sony kupuje studio pro live service hry a Unity dělá kontroverzní kroky. Detaily nejen k těmto novinkám se dozvíte v dnešním díle 90 HODIN!

Epizoda INDIAN SHOWTIME

EA terčem posměchu, GTA VI a vydání God of War Ragnarök

Jen těžce se připravuje na všechny novinky, které na vás čekají ve speciálním vydáním SHOWTIME! Ale je o čem mluvit. Probereme kdo může za zpackaný Cyberpunk 2077 pro konzole, kdo v česku vydělává…

Epizoda HARDWARE TEST

I telefony se dají dělat jinak - Herní mobil ROG Phone 6

ROG Phone 6 je perfektní ukázkou toho, co se stane, když společnost, která vyrábí šílené herní notebooky, udělá telefon. Tenhle mobil plný inovativní nápadů byste totiž rozhodně neměli minout.

Článek Novinka

7 věcí, které nás štvou na Windows 11

Za několik málo měsíců to bude druhý rok, co můžeme na našich počítačích veřejně vlastnit Windows 11. Přesto však stále tento operační systém není bez problémů. Jaké věci nám na něm vadí nejvíc?

Článek Reportáž

Reportáž z Game Access 2022 - Co si myslí Petr Rychlý o Mafii?

Vydali jsme se do Brna, abychom se podívali na velkou konferenci vývojářů. Po dvou letech se konečně Game Access vrátil a přinesl sebou koncert Mafie, vývojáře z USA i Evropy.

Článek Novinka

Může tento handheld konkurovat Steam Decku?

Od oznámení Steam Decku se s handheld konzolemi roztrhl pytel. Nyní přichází zařízení AYANEO 2 Geek, kterému se dost možná podaří konkurovat nedostatkové konzoli od Valve.

Epizoda HARDWARE TEST

Konečně pořádně velký monitor! - Dell G3223Q

Přemýšleli jste někdy o koupi většího monitoru? Dnes se podíváme na pořádně velký kousek od Dellu, který se hodí jak na hry, tak na profesionální práci.