Zobrazit vše ve dne 26. 11. 2020
TOP 5 Epizoda S1E175

Mobilní spin-offy, které nikdo nechtěl

Občas se objeví hra na mobil podle známé herní značky, kde si lidé řeknou, fajn, tohle není tak strašné. Někdy se ale stane, že hned po prvním traileru si lidé řeknou... co to sakra je?!

INDIAN vyhrál Křišťálovou Lupu

Už nominace do Křišťálové Lupy nás v redakci posadila na zadek a děkovali jsme úžasné komunitě, kterou máme. Vy jste se ale postarali o to, že INDIAN vyhrál.

Na PS4 a Xboxu One funguje Cyberpunk 2077 překvapivě dobře

Jak náročnou hru zvládnou staré konzole? Na palčivou otázku odpověděl generální ředitel CD Projektu RED. Polské studio nepřipouští další odklad. Očekávané akční RPG vyjde už za pár týdnů.

Bluepoint Games mají na remaku Metal Gear Solid pracovat již 3 roky

Zprávy o údajném remaku kultovního Metal Gear Solid se nám v posledních dnech rojí jako houby po dešti. Novinky přinesl i youtuber Moore’s Law Is Dead, který například odhalil oznámení God of War.

American Truck Simulator naznačuje další rozšíření mapy

Teaser trailer naznačuje další rozšíření mapy kamionového simulátoru od českého studia. Vše nasvědčuje tomu, že se tentokrát podíváme do amerického státu proslaveného bizony.

Sledujte dnes večer Ceny českého internetu

Naše úžasná komunita nás nominovala do dvou kategorií letošní Křišťálové Lupy. Pro INDIAN jste mohli hlasovat v kategoriích Zájmové weby a Online video v rámci Ceny českého internetu.

Multiplayer pro Watch Dogs: Legion odložen

Pokud jste si chtěli v prosinci zahrát nové Watch Dogs se svými přáteli, tak máte bohužel smůlu. Ubisoft totiž upřednostnil opravu singleplayeru, kvůli čemu se čekaní na online režim trochu protáhne.

CD Projekt ujišťuje: Už žádný odklad Cyberpunku 2077

V posledních týdnech se internetem nesou vtipy narážející na další odklad Cyberpunku 2077. Očekávané akční RPG od tvůrců Zaklínače bylo několikrát odloženo, aby byla zajištěná kvalita hry.

Steam spustil hlasování o nejlepší hry roku a výprodej

Valve svolává komunitu, aby hlasovala o nejlepších hrách roku 2020 a pořádá velký výprodej. V něm najdete české středověké RPG, pekelnou střílečku, světelné meče i westernové dobrodružství.

Phil Spencer naznačil, jak Xbox Game Pass obchoduje s vývojáři

Náhled za oponu služby Game Pass nabídl šéf Xboxu Phil Spencer v nejnovějším rozhovoru. Dozvídáme se tak, jakým způsobem společnost Microsoft platí za dohody s vývojáři.

Kolik stojí protipirátská ochrana, problémy Marvel's Avengers pokračují

Dobré ráno. Rainbow Six Siege se chystá na next-gen. Na Steamu se více používají gamepady. Původní Spintires zavítá do Číny. Immortals Fenyx Rising v animovaném traileru.