Avatar Killer

Marek Čabák - Killer Výkonný redaktor

Najlepší slovenský redaktor Indiana je súčasťou redakcie takmer od samého začiatku. Má na svedomí množstvo hovadín (napríklad hop-šupový videoklip redaktor) a dvoch sadrových trpaslíkov. Divákov oslovuje sexy prízvukom, ktorý vraj znie, ako keby hovoril "maďarsky mluvící kůň s angínou". Má poctivo získaný magisterský diplom zo žurnalistiky, ktorý mu zdobí dvere na záchode.

15 let v redakci
1608 publikací
57 recenzí
669 komentářů
Epizoda HARDWARE TEST

Nejlepší počítač pro všechny kreativce? CZC RTX STUDIO PC

CZC nám do redakce poslalo momentálně asi nejsilnější počítač na trhu. Tentokrát ale není určen na hraní, ale pro všechny kreativce na tvorbu videí, hudby, 3D modelů nebo třeba rovnou her.

Článek Téma

Gamebooky: Co to je, kde se vzaly, proč je hrát a co je Lone Wolf

Série knih Lone Wolf patří mezi nejznámější fantasy gamebooky dneška. Co to ale vlastně ty gamebooky jsou, kde se vzali, jak fungují, proč je hrát a kdo je to vlastně ten Osamělý vlk?

Článek Téma

Legendární modifikace, které musíte poznat!

Modů do her je prý tolik, že by vám trvalo desítky let je zkusit všechny. My jsme se proto v redakci rozhodli podrobněji podívat na ty nejpopulárnější z nich.

Epizoda HARDWARE TEST

Co je Quantum Dots a proč to má tak skvělé barvy? - MSI Optix monitory

Nové monitory MSI Optix MPG321UR-QD a MSI Optix MPG321QRF-QD mají mnoho technologických vychytávek. Na mnohé z nich jsme u MSI zvyklí, jenže tou největší a nejlepší je rozhodne technologie Quantum Dot

Článek Téma

Lone Wolf: Hra na hrdiny - Osamělý vlk našel smečku

Vyzkoušeli jsme RPG systém Lone Wolf: Hra na hrdiny. Ten se kromě jiných věcí hrdí tím, že si ho můžete zahrát bez předchozí přípravy, nebo čtení pravidel. My jsme to vyzkoušeli za vás.

Článek Téma

Ježek Sonic ve filmu a televizi

Ježek Sonic se řítí do kin nadzvukovou rychlostí a spolu s ním tentokrát přijde i jeho kamarád Tails a nový nepřítel Knuckles. Historie těchto původně videoherních postav je ale značně zamotanější.

Recenze 7

Elex II není žádná revoluce, jenom klasika od Piraní v dobrém i ve zlém

Na druhý díl Elexu od německého studia Piranha Bytes jsme čekali hodně dlouho. A dočkali jsme se. Stojí to ale za to? Výsledek vás skutečně nepřekvapí.

Článek Novinka

Slovenské „GTA“ Vivat Slovakia trhá crowdfundingové rekordy

Divoká devadesátá jsou pojem označující zločinem prožrané devadesátá léta jak v Česku, tak i na Slovensku. Právě do tohoto období je zasazen nový slovenský herní projekt s názvem Vivat Slovakia.

Epizoda HARDWARE TEST

Velký přehled mezi ASUS herními notebooky

Pokud jste někdy přemýšleli, co by se mohlo stát, kdyby přišlo sedm různých herních notebooků do redakce, tak dnes získáte odpověď!

Epizoda HARDWARE TEST

Thrustmaster T248 a pedály T3PM - nová zlatá střední cesta závodních volantů

Pokud se chcete přesunout z klávesnice k volantu, nebo vyměnit váš starší kus, máme pro vás zajímavou nabídku. Takovou, která moc nestojí, ale je nečekaně kvalitní.

Recenze 10

Arcane: League of Legends - dokonalý seriál nejen pro hráče

Seriál Arcane podle hry League of Legends dokazuje, že je možné udělat prakticky dokonalou adaptaci herního příběhu, který si užijí jak hráči, tak i nehráči. A vy byste ho rozhodně neměli minout.

Článek Preview

League of Legends: Arcane vás rozhodně bude bavit

Nový seriál ze světa League of Legends startuje na Netflixu prvými třemi epizodami. My jsme z něj viděli o něco více a teď se s našimi dojmi podělíme.