Avatar Killer

Marek Čabák - Killer Výkonný redaktor

Najlepší slovenský redaktor Indiana je súčasťou redakcie takmer od samého začiatku. Má na svedomí množstvo hovadín (napríklad hop-šupový videoklip redaktor) a dvoch sadrových trpaslíkov. Divákov oslovuje sexy prízvukom, ktorý vraj znie, ako keby hovoril "maďarsky mluvící kůň s angínou". Má poctivo získaný magisterský diplom zo žurnalistiky, ktorý mu zdobí dvere na záchode.

14 let v redakci
1558 publikací
56 recenzí
633 komentářů
Článek Téma

Ježek Sonic ve filmu a televizi

Ježek Sonic se řítí do kin nadzvukovou rychlostí a spolu s ním tentokrát přijde i jeho kamarád Tails a nový nepřítel Knuckles. Historie těchto původně videoherních postav je ale značně zamotanější.

Recenze 7

Elex II není žádná revoluce, jenom klasika od Piraní v dobrém i ve zlém

Na druhý díl Elexu od německého studia Piranha Bytes jsme čekali hodně dlouho. A dočkali jsme se. Stojí to ale za to? Výsledek vás skutečně nepřekvapí.

Článek Novinka

Slovenské „GTA“ Vivat Slovakia trhá crowdfundingové rekordy

Divoká devadesátá jsou pojem označující zločinem prožrané devadesátá léta jak v Česku, tak i na Slovensku. Právě do tohoto období je zasazen nový slovenský herní projekt s názvem Vivat Slovakia.

Epizoda HARDWARE TEST

Velký přehled mezi ASUS herními notebooky

Pokud jste někdy přemýšleli, co by se mohlo stát, kdyby přišlo sedm různých herních notebooků do redakce, tak dnes získáte odpověď!

Epizoda HARDWARE TEST

Thrustmaster T248 a pedály T3PM - nová zlatá střední cesta závodních volantů

Pokud se chcete přesunout z klávesnice k volantu, nebo vyměnit váš starší kus, máme pro vás zajímavou nabídku. Takovou, která moc nestojí, ale je nečekaně kvalitní.

Recenze 10

Arcane: League of Legends - dokonalý seriál nejen pro hráče

Seriál Arcane podle hry League of Legends dokazuje, že je možné udělat prakticky dokonalou adaptaci herního příběhu, který si užijí jak hráči, tak i nehráči. A vy byste ho rozhodně neměli minout.

Článek Preview

League of Legends: Arcane vás rozhodně bude bavit

Nový seriál ze světa League of Legends startuje na Netflixu prvými třemi epizodami. My jsme z něj viděli o něco více a teď se s našimi dojmi podělíme.

Článek Novinka

Přijeďte se podívat na nový Book Con!

Další ročník BOoK!Conu je tu. Že jste o téhle akci ještě neslyšeli? To nevadí. není to totiž úplná masovka! Ale o to skvělejší zážitky si z tohoho eventu můžete odnést.

Článek Reportáž

Comics Salon 2021 - konečně návrat k normálu?

Největší slovenský festival sci-fi, fantasy, hororu, anime, knih, komiksů, filmů, seriálů a her se po malé přestávce vrací téměř v plné síle. Je to předzvěst lepších časů pro cony a festivaly?

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Linux má rád online hry a další novinky

Dámy a pánové, připojte se k dalšímu vysílání našeho redakčního vidcastu Showtime! I dnes si probereme sužující témata herní a popkulturní scény.

Článek Téma

The Art of Creaks - Nádherný artbook o překrásné české hře

The Art of Creaks je krásný artbook o české hře Creaks od Amanita Desing. Ukáže vám různé postupy, skice a problémy, se kterými se potýkali vývojáři a prozradí vám i různé pikošky ze zákulisí vývoje.

Článek Novinka

Star Trek slaví 55. let existence, všechny novinky na jednom místě!

Na oslavách 55. výročí Star Treku se nejen vzpomínalo na staré seriály, ale viděli jsme i mnoho ukázek z těch nových, a to včetně Strange New Worlds nebo Picarda.