Zobrazit vše ve dne 26. 5. 2021

PS Plus v červnu: Hvězdné války i bojovka

Společnost Sony oznámila hry, které budou v červnu k dispozici všem předplatitelům služby PlayStation Plus. Jak se můžete přesvědčit, úniky z poslední doby se potvrdily.

Sony se zaměřuje na mobily, filmy, seriály a předplatné

PlayStation 4 od Sony vyhrál předešlou generaci na plné čáře. V konzolovém boji japonská společnost nepolevuje, ale současně korporace přistupuje k dalšímu kroku, který označuje za velkou výzvu.

Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator dostanou oficiální multiplayer

České studio SCS Software má už dlouho ve vývoji oficiální multiplayerový režim pro své kamionové simulátory. Dosud se fanoušci museli spokojit s neoficiálním online módem TruckersMP.

Mobilní hry se mají přizpůsobit platformě, Diablo zpackalo marketing, říká vývojář a producent mobilních her

Vývojář a producent mobilních her Jakub Dočkal v rozhovoru pro Indiana vysvětlil, proč se velké společnosti zaměřují na trh mobilních her a jak Blizzard pokazil marketing Diabla Immortal.

Bulánci 2.0 můžou dostat fotbalovou minihru a brutální mód

Bulánci 2.0 na Startovači nepolevují. Pomalu, ale jistě se vybraná částka blíží k pěti milionům korunám. Studio SleepTeam u této příležitosti aktualizovalo průběh kampaně a představilo dodatečné cíle.

Ratchet & Clank: Rift Apart nastiňuje příběhový chaos v dimenzích

Nový trailer nás nechává nakouknout na příběhové pozadí akční skákačky Ratchet & Clank: Rift Apart. Pokud se bojíte spoilerů, tak se nebojte. Video neodhaluje důležité události příběhu.

Chorvatská rallye první ukázkou z WRC 10

Společnost Nacon nabízí první ukázku ze závodní hry WRC 10. Podíváme se na chorvatskou rallye, která se jezdí výhradně na asfaltu. Jeho povrch je vlivem špatného počasí v regionu často rozbitý.

Senua's Saga Hellblade 2 klade důraz na detaily

Temná fantasy akční adventura Hellblade: Senua's Sacrifice z roku 2017 měla skvělou atmosféru. O ještě větší ponoření hráčů se snaží studio Ninja Theory u Senua's Saga Hellblade 2.

Next-gen verze Saints Row: The Third Remastered se připomínají v traileru

Remaster Saints Row: The Third je nyní k dispozici i ve verzi pro PS5 a Xbox Series X|S. PC hráči se pak kromě vydání hry na Steamu a GOG dočkali tematických bonusů pro PayDay 2.