Zobrazit vše ve dne 24. 6. 2022

Takhle si původní vývojáři představovali Vampire the Masquerade: Bloodlines 2

Designér se pochlubil obrázky ze hry Vampire the Masquerade: Bloodlines 2, na které pracovalo studio Hardsuit Labs. Můžeme se tak podívat na to, jak si tihle autoři upírskou akci představovali.

Nový projekt tvůrců Elden Ringu a Sekira téměř dokončen

Pravděpodobně víme, co je dalším projektem tvůrců Elden Ringu a Sekira. Mezitím potvrzeny aktualizace pro akční RPG hit. Japonské studio také nabírá nové zaměstnance.

Ve Way of the Hunter uniknete do světa lovců divoké zvěře už na konci letních prázdnin

Ve hře pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S nebude chybět česká lokalizace ve formě titulků. Pojďte se podívat, co vše vás v loveckém simulátoru od bývalých tvůrců DayZ čeká.

Důležitá výhra. Tvůrci cheatů za poškození Destiny 2 zaplatí mastnou pokutu

Po téměř ročním soudním sporu je rozhodnuto. Tvůrci cheatovacího softwaru do hry Destiny 2 ze společnosti Elite Boss Tech souhlasili s tím, že zaplatí mastnou pokutu. Plus YouTuber se pomstil Bungie.

Až vyjde Overwatch 2, přestane fungovat původní Overwatch

Pokud jste si říkali, že Overwatch 2 budete ignorovat a zůstanete u prvního dílu, máme pro vás špatnou zprávu. Ukázalo se, že až v říjnu chystané pokračování vyjde, nahradí původní Overwatch.

Další Stronghold bude modernější a využije Unreal Engine 5

Stronghold: Warlords z března minulého roku se nezařadil mezi klenoty série, přesto stavba hradu a jejich správa ve východní Asii nedopadla nejhůře. Ve FireFly Studios ale míří dál.

Horší evropské verze retro her budou nahrazeny lepšími, slibuje Sony u služby PlayStation Plus

V Evropě, včetně České republiky a Slovenska, byla spuštěna nová podoba služby PlayStation Plus. Předplatné nabízí tři tarify, přičemž PS Plus Premium zahrnuje výběr retro her.

Pěkný sestřih z Atomic Heart ve stylu BioShocku

Příběh hry se odehrává v alternativní postsovětské době a bude mít přibližně 20 až 30 hodin. Ocitneme se v roli zvláštního agenta pověřeného vyšetřováním základny s podivnými experimenty.

Inzeráty naznačují pokračování samurajské akce Ghost of Tsushima

Pokračování samurajské akce Ghost of Tsushima pro PlayStation naznačují pracovní inzeráty studia Sucker Punch, které v minulosti vytvořilo také série inFamous a Sly Cooper.

90VTEŘIN Epizoda S8E46

Activision Blizzard je nevinný...

Acitivision Blizzard se rozhodl prozkoumat, zda je nevinný, přitom učinil krok, který to poněkud popřel. Sony plánuje oznámit datum vydání PSVR2 a Battlefield 2042 je priorita. Jako dnešních 90HODIN.