Zobrazit vše ve dne 2. 8. 2022

Activision Blizzard nevytváří nic jedinečného, reaguje Microsoft na obavy Sony

Majitel Xboxu ve 118stránkovém dokumentu, který obdržela novozélandská obchodní komise, obhajuje akvizici a tvrdí, že Activision Blizzard nevytváří nic jedinečného.

Předplatné Game Pass ve znamení dvou srpnových novinek

Microsoft se pochlubil hrami, které během první poloviny srpna dorazí do předplatného Game Pass pro počítače, konzole Xbox a cloud. Tak jaké tituly si vyberete?

Je tohle nejlepší hororová hra posledních let? - MADiSON

Bloodious Games jsou na poli videoher nováčci. Svou prvotinou – psychologickým hororem MADiSON – však nasadili laťku poměrně vysoko. Pojďte se podrobněji podívat, jak u nás jejich titul obstál.

Activisionu klesají aktivní hráči a příjmy. Vše má zachránit Call of Duty

Společnosti Activision klesají měsíční aktivní hráči i celkové příjmy. Hry známé firmy na konci druhého čtvrtletí hrálo 94 milionů lidí měsíčně. Vše má ale zachránit letošní Call of Duty.

Battlefield 2042 vylepšuje první mapu. Co bude dál?

Konečně jsou tady dlouho avizované změny. Battlefield 2042 dnes obdrží velkou aktualizaci s označením 1.2, která přináší první várku plánovaných vylepšení na základě zpětné vazby od hráčů.

Logitech chystá handheld pro cloudové hraní

Když vidíme úspěch Nintenda Switch a Steam Decku, tak není divu, že si z koláče chtějí ukrojit i další společnosti. Tentokrát je to ale trochu jiné. Tentokrát jde totiž o cloudové hraní velkých her.

Přiblížena druhá kapitola Dying Light 2

Je čas dohrát hlavní příběh Dying Light 2, pokud jste tak už neučinili. Během několika týdnů totiž vyjde zbrusu nový příběhový obsah. Na co se hráči přežívající v zombie apokalypse mohou těšit?

Bojovka ze světa League of Legends bude zdarma

Pokud jste právě dostali strach z mikrotransakcí, tak společnost Riot Games tvrdí, že monetizace bude respektovat čas a peněženky hráčů. Došlo také k představení nové postavy.

O vylepšené kariéře ve FIFA 23 a novém okruhu v F1 22

Společnost Electronic Arts se pochlubila dvěma zásadními novinkami ve svých sportovních/závodních hrách. Fotbal čeká vylepšená kariéra, zatímco závody monopostů obdrží nové okruhy.

Akce Scorn bude krátký, ale intenzivní horor

Scorn vystrkuje růžky. Horor inspirovaný Vetřelcem se sice neukazuje v nových gameplay záběrech, místo toho přináší nové informace. Dozvěděli jsme se, že nepůjde o dlouhou hru.