Zobrazit vše ve dne 4. 1. 2022

Na CES 2022 se ukázaly PC verze God of War a Dying Light 2

Nvidia v rámci veletrhu CES 2022 ukázala své technologie. Propracované efekty ray tracingu prezentuje skrz video z Dying Light 2, zatímco PC verze God of War posloužila k ukázce Reflexu.

Death Stranding: Director's Cut oznámeno pro PC

Dalo se to čekat. Konzole PlayStation 5 přichází o exkluzivitu, Death Stranding: Director's Cut vyjde v letošním roce na počítače a nebude chybět česká lokalizace ve formě titulků.

Xbox Game Pass: Odhaleny první lednové hry

Nový rok začíná tak jako každý jiný měsíc roku 2021. Společnost Microsoft pokračuje v tradici a odhaluje první várku her, která v lednu rozšíří katalog služby Xbox Game Pass.

Ken Levine, tvůrce BioShocku, má při vývoji nové hry problémy

Ken Levine po dokončení BioShock Infinite v roce 2017 rozpustil americké studio Irrational Games, aby vzápětí ve spolupráci s Take-Two (2K Games) založil Ghost Story Games.

Babylon's Fall láká na souboje s bossy a průzkum

Třetí fáze bety, která proběhla v prosinci, dopadla dle všeho dobře. Společnost Square Enix totiž připravuje hráče na vydání plné verze akční RPG hry Babylon's Fall od japonského studia PlatinumGames.

Steam Awards: Hráči vybrali nejlepší hry roku 2021

Komunita Steamu svými hlasy rozhodla o nejlepších hrách roku 2021. Ceny si odnáší Resident Evil 8: Village, Deathloop, It Takes Two, Farming Simulator 22 i Cyberpunk 2077.

Hry, které to minulý rok nestihly

Minulý rok působil, že během něho vyjde řada fascinujících titulů. Spousta z nich ale byla odložena až na letošní rok, takže se podíváme, které hry to minulý rok nestihly.

Stručně: Ranní zprávičky – úterý 4. ledna

Informace o měkkém restartu Call of Duty: Modern Warfare 2. Čeká nás nové NFS pro mobily. Dying Light 2 o sobě dává vědět. Tvůrce MotorStormu a DriveClubu odhalí nový projekt a další zprávičky.