Zobrazit vše ve dne 10. 6. 2022

PC Building Simulator 2, Středozem z pohledu trpaslíků, novinky do Sifu

Velký souhrn z Epic Games Store Summer Showcase 2022. Nová sezóna Rocket League. Fall Guys free-to-play. Motokárové závody s postavičkami od Disney. Veřejná beta akce Space Punks. A další.

To nejlepší z Summer Game Fest! - Shrnutí hlavní show

Největší herní událost roku Summer Game Fest začala již ve čtvrtek. Podívejte se na shrnující video z celé konference, včetně Day of the Devs a Devolver Digital.

Loupeže, romantika, dojemné příběhy, zvířata a jednoduchost. Souhrn z Netflix Geeked Week

Proběhl pátý den akce Netflix Geeked Week a streamovací gigant nám představil své plánované mobilní hry. Objeví se v nich romantika, dojemné příběhy, loupeže a všechny spojuje jednoduchost.

Záhadný ostrov, realistická pitva, Vetřelci i novinky pro Core Keeper

37 her, tedy 37 videí. Tak to byl příděl z letošního IGN Exo. My pro vás máme vše v jednom článku, abyste si mohli vše v klidu vychutnat. Několik zajímavostí se našlo.

God of War Ragnarök mírně odložen, ale stihne letošní rok

Když se God of War Ragnarök včera neobjevilo na Summer Game Festu, začali se fanoušci ještě více obávat a připomínat nedávnou zprávu španělského serveru Gamereactor o odkladu na rok 2023.

Call of Duty: Modern Warfare 2 bez zombíků

Pokud máte rádi zombíky, tak se jich v Call of Duty: Modern Warfare 2 nedočkáte. Studio Infinity Ward potvrdilo, že tenhle režim v pokračování měkkého restaru oblíbené série nebude. Co místo nich?

Utratil 155 000 Kč a nic nezískal! To je Diablo Immortal, které má přes 10 milionů stažení

Rubačka Diablo Immortal zaznamenala nejlepší start v historii známé série, pochlubil se dnes Blizzard s tím, že hra má přes 10 milionů stažení. Má ale také agresivní systém mikrotransakcí.

GeForce Now nově s podporou vítěze loňských Game Awards

Warhammer 40,000: Darktide bude RTX On, oznámily společnosti Nvidia a Fatshark. Nvidia k tomu ještě přidává seznam dalších her do katalogu cloudové služby GeForce Now.

V KAPSE Epizoda S2E18

Diablo Immortal je boží, než ho dohrajete

Na počítače i mobilní zařízení přišlo nechvalně známé Diablo Immortal, které nejen nás značně překvapilo. Dokud nenarazíte na end-game obsah, budete se totiž slušně bavit!

Potvrzeny české titulky u The Last of Us Part 1 pro PS5 a PC

Tuzemská pobočka PlayStationu potvrdila českou lokalizaci u včera představeného remaku prvního dílu The Last of Us. Jako bonus ještě oznamovací trailer s českými titulky.

Šílený editor Saints Row si můžete vyzkoušet

Na počítači a konzolích PlayStation a Xbox si už dnes můžete vytvořit svého hrdinu do nadcházející open-world akce Saints Row. Studio Volition totiž připravilo komplexní editor.

Srovnání remaku, remasteru a originálu The Last of Us

Aktualizace prodejů The Last of Us Part 2, česká cena The Last of Us Part 1 a detailní srovnání remaku, remasteru a originálu. Jak se za léta změnil příběh Joela a Ellie?

Kozí simulátor bude ještě šílenější. Přichází Goat Simulator 3

Pokud jste sledovali Summer Game Fest, tak jste mohli vidět trailer, který vypadal jako znovupředstavení Dead Island 2. Nakonec se ale z filmečku vyklubalo oznámení Goat Simulator 3.

Prison Architect: Gangs a The Last Starship od původních autorů

Oblíbenou budovatelskou a manažerskou top down simulaci Prison Architect čeká rozšíření Gangs, které do správy věznice přináší další úroveň chaosu. Původní autoři zase chystají novou hru.

Překoná Nintendo Switch Sports svého předchůdce? - Recenze

Po dlouhých šestnácti letech se na konzoli od Nintenda vrací jeden z jejich nejúspěšnějších titulů. Dokáže však Switch Sports překonat dnes už legendární Wii Sports?

Smradlavé nohy, kult zvířátek, do pohádky a zpět, démon na skateboardu

Souhrn z letošní netypické tiskové konference společnosti Devolver Digital. Ta byla vtipná, zvláštní a přinesla čtyři nevšední hry. Jste připraveni na dobrodružství?