Avatar havlis

Martin Havlíček - havlis Redaktor

Havlis je v redakci Indiana nováčkem, ale jinak toho má nahráno a „napsáno“ celkem dost. Za 18 let, co píše o hrách, prošel všemi možnými médii, od webu, přes papír až po televizi. Některé z nich už ani neexistují (a některé z nich pro někoho překvapivě stále existují – třeba jako časopis SCORE). Hraje všechno a na všem. Počítač, konzole, chytré ledničky...

2 roky v redakci
217 publikací
3 recenzí
2 komentářů
Článek Novinka

Podle prvního testu se nový MacBook Pro vyrovná herním notebookům

Nové MacBooky Pro sice teprve poputují k prvním zákazníkům, ale na internetu už se přesto objevily výsledky prvního benchmarku. Je čip M1 Max skutečně tak výkonný, jak tvrdí Apple?

Článek Novinka

Herní PC budoucnosti je podle Gigabyte přenosné a modulární

Společnost Gigabyte představila pod značkou Aurus svoji vizi herního PC budoucnosti. Má 5G anténu a skládá se ze tří modulů, které se dají upravovat podle konkrétní příležitosti.

Článek Novinka

Xbox miniledničky skoupili překupníci

Minilednička v designu konzole Xbox Series X se pár hodin po spuštění předobjednávek vyprodala na většině míst. Překupníci za ni požadují i více než trojnásobek původní ceny.

Článek Novinka

PlayStation App usnadní sdílení videí a screenshotů z her

Screenshoty a videa z her by se měly automaticky zobrazovat přímo v mobilní aplikaci PS App. Podmínkou je, že mají ty správné parametry. Sony novou funkci mobilní aplikace ale teprve testuje.

Článek Novinka

Které hry běží na Steam Decku? Odpoví Deck Verified

Uvedení handheldu Steam Deck na trh se blíží a Valve při této příležitosti reviduje kompletní nabídku Steamu. Uvidíte, které hry na Steam Decku bez problémů běží.

Článek Novinka

Apple představil MacBooky s výřezem v displeji a AirPods 3

Již druhá podzimní konference Applu proběhla podle očekávání. Byly představeny nové MacBooky Pro s novými čipy i sluchátka AirPods 3. generace. Došlo ale i na pár překvapení. Zde je stručné shrnutí.

Článek Novinka

Dbrand končí s bočnicemi pro PS5. Sony přirovnává k teroristům

Právníci Sony si došlápli na dalšího výrobce barevných bočnic pro konzoli PlayStation 5. Tentokrát nešlo o partu podnikavců, nýbrž o prémiovou značku Dbrand. Ta kontruje otevřeným dopisem plným emocí.

Článek Novinka

Nové paměti od Galaxu jsou „kompatibilní“ s legem

Ano, řeč je o slavné dánské stavebnici. Paměťové moduly značky Galax si můžete pomocí kostiček „vytunit“ podle libosti. V minulosti firma uvedla do prodeje i grafickou kartu s legem.

Článek Novinka

Styl nebo kýč? Halo má vlastní kolekci šperků

Výrobce netradičních šperků King Ice představil kolekci přívěšků s oficiální licencí herní série Halo. Pozlacená helma Master Chiefa se vyprodala už v rámci předobjednávek.

Článek Novinka

Alienware oslavil narozeniny představením nové vlajkové lodi

Výrobce herních počítačů Alienware slaví 25 let od založení. Při této příležitosti shrnul své největší úspěchy, a hlavně představil redesign své desktopové řady Aurora.

Článek Novinka

Předobjednávky Xbox ledničky se spustí 19. 10. Cena je rozumná

Repliku konzole Xbox Series X, která má praktické využití jako chladnička, si budete moci předobjednat už příští týden a k prvním zákazníkům poputuje v prosinci. Počítá se i s distribucí v Evropě.

Článek Novinka

Sony má nový bič na překupníky PlayStationu 5

Vánoce se blíží a Sony přemýšlí nad tím, jak dostat konzoli PS5 ke hráčům a vyhnout se překupníkům. Řešením by mohl být přímý prodej a registrace prostřednictvím PSN ID. Má to ale jeden háček…