Avatar havlis

Martin Havlíček - havlis Bývalý redaktor

Havlis je v redakci Indiana nováčkem, ale jinak toho má nahráno a „napsáno“ celkem dost. Za 18 let, co píše o hrách, prošel všemi možnými médii, od webu, přes papír až po televizi. Některé z nich už ani neexistují (a některé z nich pro někoho překvapivě stále existují – třeba jako časopis SCORE). Hraje všechno a na všem. Počítač, konzole, chytré ledničky...

3 roky v redakci
292 publikací
3 recenzí
2 komentářů
Článek Novinka

Až o čtvrtinu vyšší FPS! Nové drivery od AMD zvyšují výkon herních notebooků

Nová verze Adrenalin driverů od AMD překvapila vysokými nárůsty počtu snímků za sekundu u vybraných her. Výrobce toho docílil optimalizací funkce Smart Access Memory.

Článek Novinka

Konkurence GeForce NOW? Intel oznámil platformu Endgame

Project Endgame je nová cloudová služba, která bude postavená na grafických kartách Intel Arc. Dočkat bychom se jí měli ještě letos. Samotné grafické karty se ale opozdí.

Článek Novinka

Kolik stojí první herní QD-OLED monitor? Méně, než se čekalo!

Vůbec první herní monitor s Qunatum Dot OLED displejem od Alienware už dostal cenovku. Levný není, ale čekala se částka mnohem vyšší.

Článek Novinka

Minipočítač za tři stovky rozběhne i Dooma

Vypadá jako Nokia N-Gage, ale ve skutečnosti jde o minipočítač sestavený ze součástek za 308 Kč. A to včetně displeje a klávesnice. K čemu je takové PC dobré? Třeba ke hraní Dooma!

Článek Novinka

Nejrychlejší monitor na světě má obnovovací frekvenci 500 Hz

Nejrychlejší monitor na světě nevyrábí Alienware, ani Asus, nýbrž čínská firma, jejíž název vám dost možná nic neřekne. Jaké jsou další parametry rekordního displeje?

Článek Novinka

Nové mechanické klávesnice od Logitechu vyměnily spínače

Dvojice nových mechanických klávesnic od Logitechu s označením G413 SE a G413 TKL zaujme především uživatele, kteří se řídí krédem, že v jednoduchosti je krása.

Článek Novinka

NVIDIA v Evropě zdraží své grafické karty

Zdražení se týká modelové řady GeForce RTX 30XX a může dosáhnout až 2 400 Kč za kartu (záleží na konkrétním modelu). Zákazníci ale mohou zůstat v klidu.

Článek Novinka

Růžové novinky od Razeru zaujmou hlavně malé hráčky

Společnost Razer, která je známa hlavně díky svým herním myším a klávesnicím, představila novou řadu počítačového příslušenství s motivem Hello Kitty.

Článek Novinka

Nintendo reaguje na Pokémon FPS mazáním videí ze hry

Nadšenecký projekt střílečky, ve které hráč loví pokémony, moc nenadchnul Nintendo. Herní gigant dělá vše proto, aby ukázky ze hry zmizely z internetu. Podívejte se na video.

Článek Novinka

Hackerský útok na Minecraft turnaj odřízl od internetu celou zemi

Andorským účastníkům prestižního turnaje v Minecraftu překazily šanci na vítězství problémy s připojením. Později se ukázalo, že šlo o důsledek cíleného útoku. Internet nefungoval v celé zemi.

Článek Novinka

Šéf Intelu: „AMD sledujeme ve zpětném zrcátku“

Výkonný ředitel Intelu bilancoval svůj první rok ve vedení společnosti a představil strategii na příští rok. Největší ohlas ale vyvolal rýpnutím do konkurenčního AMD.

Článek Novinka

Duální monitor od LG se hodí na multitasking i streaming

Na první pohled se LG Ergo Dual může jevit jenom jako bundle dvou monitorů, ve skutečnosti je to zajímavé řešení, jak zvýšit produktivitu práce u PC.