Zobrazit vše ve dne 28. 4. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E30

Overwatch 2 kopíruje Valorant?!

CTRL C + CTRL V, tomu se nevyhnou ani ty největší hry a zrovna tak i Overwatch 2. GTA by se pro změnu mělo zase vylepšit (ano, znovu) a Bethesdě zase něco nefunguje. Máme tu dalších 90HODIN.

Přežijte třeskutou zimu v Cold Engines

Slovenští vývojáři z Lich Studios se pochlubili novou real-timovou strategií, ve které budete muset přežít v nízkých teplotách a vylepšovat své frakce.

V červnu Xbox s Bethesdou ukážou své připravované hry

Společnosti Microsoft a Bethesda nás zvou na druhou společnou prezentaci, která proběhne v neděli 12. 6. Co na prezentaci uvidíme? Možností je hodně, tak se na ně pojďme podívat.

Horor The Quarry nabídne 186 různých konců

Tvůrci Until Dawn se pochlubili novou hororovou hrou, kde každé rozhodnutí vyústí v jiný konec. Dobře si rozmyslete, zda máte dost času vidět všechny z nich.

Migrace Bethesda.net Launcheru na Steam není bez chyb

Od včerejška je možné přesunout celou vaši knihovnu z končícího Bethesda.net Launcheru na Steam. S tím souvisí také nová dostupnost her The Elder Scrolls: Arena nebo Wolfenstein: Enemy Territory.

Jak náročné bude Diablo Immortal na počítače a mobily?

Po datu spuštění přicházejí minimální a doporučené požadavky, aby všichni věděli, jak náročné bude masivně multiplayerové MMORPG Diablo Immortal na počítače a chytré telefony/tablety.

Sony měla zablokovat prodlužování aktivního předplatného PS Plus a PS Now

Přibývá nespokojených majitelů konzolí PlayStation 5 a PlayStation 4, kteří nemohou uplatnit své kódy na prodloužení předplatného služeb PlayStation Plus a PlayStation Now.

Rekordní sledovanost Overwatch 2 na Twitchi díky vidině klíče do bety

Tak tenhle tah Blizzardu vyšel. Vidina klíče z Twitch dropů přilákala k obrazovce netrpělivé hráče, kteří museli čtyři hodiny sledovat vybrané streamery, aby si vysloužili klíč do uzavřené PC bety.

Vyzrazeny velké plány Bethesdy: Star Wars MMO i The Elder Scrolls 6 bez draků

Co byste řekli na to, že v Zenimax Online Studios vzniká masivně multiplayerový RPG titul zasazený do světa Star Wars. Dozvěděli jsme se také o The Elder Scrolls 6 a dalších tajných projektech.

V bezplatné akci Bloodhunt vypukla válka upírů v ulicích Prahy

Na PC a PlayStation 5 vyšla plnohodnotná verze battle royale akce Vampire: The Masquerade - Bloodhunt, která je zasazena do Prahy pohlcené nelítostnou válkou mezi upírskými klany.

Bezplatnou střílečku Valorant rozšířila agentka Fade

Kompetitivní střílečka Valorant obdržela nový patch. Aktualizace 4.08 přidává do boje agentku Fade, která je lovkyní. Podle všeho dokáže odhalovat polohu nepřátel, oslepovat je nebo udržovat na místě.

Dramatický survival This War of Mine vyjde na next-gen i v Game Passu

Na konzole nové generace od Sony a Microsoftu se dramatický survival This War of Mine dostane ve vylepšení edici nazvané Final Cut, která už dříve dorazila na PC.

INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E31

Pirátem snadno a rychle za 180 minut

Je těžké se stát pirátem? Tentokrát to rozčístneme! Společně s dalšími novinkami z celého světa. Budeme si povídat o akvizici Twitteru, akvizici Microsoftu i akvizici pirátských aktivit.