Devolver Digital přichystal pro E3 parodii na klasické videoherní konference

V pondělí se nečekaně ukázal Devolver Digital s jejich šílenou konferencí, kde umřela moderátorka a burito!

Další Stronghold bude modernější a využije Unreal Engine 5

Stronghold: Warlords z března minulého roku se nezařadil mezi klenoty série, přesto stavba hradu a jejich správa ve východní Asii nedopadla nejhůře. Ve FireFly Studios ale míří dál.

Smradlavé nohy, kult zvířátek, do pohádky a zpět, démon na skateboardu

Souhrn z letošní netypické tiskové konference společnosti Devolver Digital. Ta byla vtipná, zvláštní a přinesla čtyři nevšední hry. Jste připraveni na dobrodružství?

Return to Monkey Island na prvních screenshotech

Hra nabídne moderní umělecký styl, stejně jako pokročilejší uživatelské rozhraní. Těšit se můžeme i na návrat několika klasických postav, včetně Elaine a LeChucka.

Return to Monkey Island nepřepíše třetí díl

Ron Gilbert potvrdil, že navzdory tomu, co říkal v minulosti, nehodlá z kánonu série Monkey Island vyškrtnout třetí díl s názvem The Curse of Monkey Island. I díky tomu se vrací Murray.

Guybrush Threepwood a Monkey Island hlásí návrat

Devolver Digital a studio Terrible Toybox chystá hru, v níž řada fanoušků adventur od LucasArts už nejspíš nedoufala. Return to Monkey Island od Rona Gilberta přichází.

Jak správně kopírovat cizí hry - recenze Shadow Warrior 3

Dětský humor, šílené zbraně a hordy nepřátel - to jsou věci, co si pokračování oblíbené série zanechalo. V podstatě vše ostatní je ale ve třetím díle úplná novinka.

Brutální řežba v prvních 10 minutách ze Serious Sam: Siberian Mayhem

Po představení následují gameplay záběry. Společnost Devolver Digital nás na brutální a frenetickou střílečku Serious Sam: Siberian Mayhem láká prostřednictvím videa.

Oznámení a vydání nového Serious Sama je na spadnutí

Vydavatel Devolver Digital velmi nečekaně vydal tweet, v němž láká nejen na oznámení, ale také brzké vydání nové hry ze série Serious Sam.

Serious Sam 4 může ještě letos vyjít na konzole

Frenetická střílečka Serious Sam 4 může v dohledné době vyjít na konzole. Začátkem tohoto měsíce se v databázi německé organizace USK pro hodnocení her objevila.

Vydavatelství Devolver Digital vstoupilo na burzu a koupilo tři studia

Hned v první den měla do Devolver Digital investovat Sony a koupit 5 procent společnosti. Americký vydavatel byl na londýnské burze oceněn na 950 milionů dolarů.

Shrnutí 3. dne E3 2021: Far Cry 6, Rainbow Six Extraction a pokračování Mario + Rabbids

Třetí den E3 zcela nečekaně přinesl nazpátek Avatara. To ovšem nebylo jediné překvapení ze stáje Ubisoftu, ve spolupráci s Nintendem se budou vracet i oblíbení Rabbidi!

Jako ve škole: Jak hodnotíte Ubisoft, Devolver Digital a další dnešní prezentace?

Dnešní den byl výživný. Největší rozruch pochopitelně vzbudil francouzský Ubisoft se svými hrami, na závěr byl ukázán Avatar od tvůrců série The Division. Prostor ale dostaly i další firmy.

Souhrn Devolver Digital ukázal Shadow Warrior 3 a pár překvapení

Máme za sebou další šílenou a zábavnou netradiční tiskovou konferenci společnosti Devolver Digital. Její obsah už ale tak zajímavý nebyl. Největší prostor si zaslouží Shadow Warrior 3.

Terra Nil staví žánr městského budování na hlavu

Místo toho, abyste bezohledně rozšiřovali své město, tak v Terra Nil se stanete ekologickým bojovníkem. Nový titul od vydavatelské společnosti Devolver Digital se vymyká běžným zvyklostem

Devolver Digital mají v roce 2021 velké plány

Americká společnost Devolver Digital se proslavila netradičními tiskovými konferencemi. V roce 2021 má velké plány. Kromě šesti oznámených her připravuje dalších pět neoznámených.

Kolekce Serious Sam vyjde pro PlayStation, Xbox i Switch

Na PS4, Xboxu One a Switchi si budete moci brzy zahrát kolekci střílečky Serious Sam. Ta obsahuje Serious Sam HD: The First Encounter, Serious Sam HD: The Second Encounter a Serious Sam 3: BFE.

Devolver Digital koupil vývojáře Serious Sama a The Talos Principle

Známý americký vydavatel, který se v mnoha ohledech nebere moc vážně, v poněkud nadnesené tiskové zprávě oznámil, že koupil chorvatské vývojáře stojící za sérií Serious Sam.

Serious Sam 4 odložen na konec září

Kamikaze vybouchne až koncem září. Vývojáři se omlouvají za odklad a servírují krátké gameplay záběry, které ale ze samotné hry moc neukazují.

Zahrajte si zdarma akci Devolverland Expo, která Devolveru nahrazuje E3

Devolver Digital proslul svými netradičními prezentacemi. Tentokrát nás místo klasické E3 čeká menší hra z pohledu první osoby, ve které můžeme mimo nových trailerů najít i mnoho skrytých tajemství.

Krváky Shadow Warrior 3 a Serious Sam 4, plošinovka nebo MMO party z netradiční tiskovky

Společnost Devolver Digital se opět vytasila s nevšední tiskovou konferencí. Pokud vás nezajímají vtípky, tak se ukázaly minimálně dvě očekávané hry!

Shadow Warrior 3 se představuje v krátkém, ale vtipném teaser traileru

Lo Wang se tentokrát naučil běhat po zdi a na zápěstí dostal vystřelovací hák. Většího představení hry se dočkáme už tuto neděli na konferenci Devolver Digital.

I „banánovina” My Friend Pedro se dočká televizní adaptace

Půlhodinová adaptace slibuje hodnocení R a spolupráci se spoluautorem akčního Johna Wicka. Na projektu se má podílet i spoluzakladatel Devolver Digital, vydavatel původní hry.

Serious Sam je zpět. Zachoval si svou adrenalinovou arkádovou hratelnost a vnadí na velký počet nepřátel

Serious Sam 4 se ukázal v plné parádě. Po filmovém traileru přicházejí gameplay záběry a spousta detailů. Vše pro vás máme na jednom místě.

Blightbound je plný nebezpečných dungeonů zamořených tajemnou mlhou

Čerstvě oznámená multiplayerová dungeon hra Blightbound nás zavede do ohromujícího světa, kde budeme čelit velkému nebezpečí v podobě tajemné a zkažené mlhy Blight.

Po zrušení E3 hledají společnosti cestu přes digitální konference

Bez novinek z herního světa nebudeme. Jednotlivé společnosti plánují, případně zvažují uspořádání digitálních událostí.

Letošní E3 oficiálně zrušena kvůli koronaviru. V plánu je vysílat novinky a oznámení online

Začalo to tweetem od Devolver Digital, kteří lidi urgovali, aby zrušili letenky na E3 a pobyt v hotelích. Nyní je to oficiální. O E3 2020 ale přímo nepřijdeme.

Devolver Digital leaknul první gameplay záběry ze Serious Sama 4

Vskutku netradiční zveřejnění prvních gameplay záběrů z lineární střílečky Serious Sam 4: Planet Badass, která proti hráčům v jednu chvíli pošle až 100 tisíc nepřátel.

Weird West

2022

Už víme datum předběžného přístupu hry SCUM

Online multiplayerová hra o přežití nesoucí název SCUM, vyvíjena studiem Gamepires, se nedávno dočkala nového traileru. Proč? Devolver se totiž rozhodl, že tak oslaví oznámené datum vydání.

SCUM

2018

Vyzkoušeli jsme Absolver, netradičně pojatou Indie bojovku

Máte rádi Indie hry? Možná vás bude zajímat bojová hra Absolver, ve které si můžete upravovat bojový systém podle vaší chutě.

Konference Devolver Digital byla ještě šílenější než minulý rok

Ano, Devolver Digital. To šílené vydavatelství, které si minulý rok přišlo na E3, aby udělalo pořádnou parodii na všechny ostatní konference. To se jim povedlo a ve světě vyvolalo obrovský rozruch.…

E3 2018 - Pondělí (Bethesda, Devolver Digital)

A jedeme dál! E3 2018 je v plném proudu, plno nových trailerů doplní Bethesda se svou tiskovkou, která se bude zabývat Fallout 76. Nesmí chybět šílenost v podobě Devolver Digital tiskové konference,…

V The Red Strings Club sa pokúsime zničiť nadnárodnú korporáciu spoza baru

Devolver Digital nie sú vaši bežní piatkoví vydavatelia, čo dokázali už pri viacerých príležitostiach. Že sa neboja dať šancu nezvyčajným a potenciálne riskantným titulom, už vieme. Tentoraz si…

The Red Strings Club

2018

Genital Jousting

2018

8

Serious Sam VR: The Last Hope

2017

Stará dobrá 3D klasika Serious Sam ve 2D? Ve hře Bogus Detour je to možné

Jen těžce se představuje frenetická akce jako Serious Sam místo 3D ve 2D, ale jak záhy uvidíte, přeci jen to jde! A není to vůbec špatné, ostatně, jak vám blíže řekne Gelu ve své recenzi.

GORN

2017

Absolver

2017

5

Serious Sam's Bogus Detour

2017

E3 2017 - Pondělí (Bethesda, Devolver Digital)

Vstáváme Indiani! Ale ne do školy! Tentokrát se vstává kvůli Bethesdě a indie hrám. Devolver Digital chystá oznámit nějakou velkou pecku a Bethesda jakbysmet. Co to bude? Nové Elder Scrolls asi těžko…

5

STRAFE: Millennium Edition

2017

8

Shadow Warrior 3

2022

Serious Sam: Tormental

2022

6

Serious Sam: Siberian Mayhem

2022

5

Serious Sam 4

2020

Loop Hero

2021

Skate Story

Cult of the Lamb

2022

The Plucky Squire

8

My Friend Pedro

2019

Blightbound

Phantom Abyss

2021

Return to Monkey Island

Serious Sam: Siberian Mayhem

2022

Serious Sam Collection

2020

8

Fall Guys: Ultimate Knockout

2020