Zobrazit vše ve dne 4. 4. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E23

Co jsem vám udělal??!

Fiola se nebál použít komunitu jako odplatu za to, že jsem po něm chtěl jen drobné odhalení. To jsem si opravdu zasloužil moderovat takhle? Gelu = Sad

Tvůrci World of Tanks se stahují z Ruska a Běloruska

Původem běloruská společnost Wargaming, která má od roku 2011 sídlo v Nikósii na Kypru, se stahuje z Ruska i Běloruska. Firma očekává, že utrpí značné ztráty. Hry budou fungovat dál.

Trailer láká na next-gen verze SnowRunner

Off-road simulace SnowRunner bude na konci května vylepšena pro PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Aktualizace bude zdarma pro majitele PS4 a Xbox One verzí hry. Jak SnowRunner poběží?

PlayStation bude pokračovat v nákupech dalších studií

Po koupí studií Housemarque, Bluepoint Games, Firesprite, Nixxes, Bungie a Haven pokračuje PlayStation v hledání strategických partnerů, aby posílil a zpestřil katalog svých titulů.

Brandon Sanderson dostal nabídku spolupracovat s FromSoftware

Na další souls hře od tvůrců Elden Ringu, Dark Souls, Bloodborne a Sekiro: Shadows Die Twice se může podílet spisovatel fantasy románů jako série Kolo času a série Mistborn.

Guybrush Threepwood a Monkey Island hlásí návrat

Devolver Digital a studio Terrible Toybox chystá hru, v níž řada fanoušků adventur od LucasArts už nejspíš nedoufala. Return to Monkey Island od Rona Gilberta přichází.

Podívejte se na koncepty z vývoje původního Vietcongu

Jarek Kolář při příležitosti 19. narozenin klasické střílečky zveřejnil několik působivých konceptů a ilustrací, které kdysi vývojáři ze studia Pterodon využívali během vývoje.

Ze Starfieldu se hráči zblázní, tvrdí veterán Bethesdy

Naskočíte na hype vesmírného sci-fi RPG od Bethesdy, které je po dvaceti letech první novou značkou tohoto známého studia? Máme pro vás také nové obrázky ze staré verze hry z roku 2018.

V nabídce PlayStation Plus budou všechny hlavní hry

V rozhovoru pro oficiální podcast PlayStationu se generální ředitel rozpovídal trochu více. Prohlásil, že se nová služba bude zaměřovat nejen na velké tituly, ale na širší výběr.

Rovio vrací placenou verzi Angry Birds bez reklam

Společnost Rovio vrátila zpět klasickou placenou verzi hitu Angry Birds, která neobsahuje reklamy ani digitální transakce. Obsahuje více než 390 úrovní/výzev i originální postavy.

Další spekulace zmiňují dva hlavní hrdiny v GTA 6

Kdysi dávno někdo na internetu napsal, že GTA 6 bude mít dva příběhy – jeden z pohledu gangstera a druhý z pohledu policisty. Dle nových spekulací má jít o bratra a sestru.

Age of Empires 4 čeká první sezóna s očekávanými novinkami

Studio Relic zveřejnilo trailer a detaily o první sezóně Age of Empires 4 s názvem Festival of Ages. Půjde o první velkou aktualizaci letošního roku a dorazí v nadcházejících týdnech.

Stručně: Ranní zprávičky – pondělí 4. dubna

Prasinky z Hogwarts Legacy. Gothic 1 a 2 s podporou Steam Workshopu. Valorant blíže ke konzolím. Emulátor PS3 her pro PS5 od Sony. Jessica Alba hraje Nintendo Switch Sports.