Zobrazit vše ve dne 27. 1. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E4

GTA V už i pro GameBoy?

Čas vypršel a dalších 90 hodin je za námi. Pojďme se podívat na ty největší události za uplynulé dny. GTA V na GameBoyi, Steam Deck konečně v prodeji a Blizzard maká na 7 dalších hrách!

Nové záběry ukazují zrušený projekt Star Wars 1313

Po dlouhé době se můžeme podívat na to, jak mohla vypadat akční adventura zasazená do podsvětí Coruscantu, v níž jsme měli hrát za mladého Bobu Fetta. Projekt byl však zrušen po uzavření LucasArts.

Gameplay útržky z Horizon Forbidden West ukazují boj a svět

Společnosti Guerrilla Games a Sony nám prostřednictvím gameplay útržků ukazují, jak vypadá očekávaná akční adventura na konzoli PlayStation 4 Pro. Podívejte se na boj i svět.

Serious Sam: Siberian Mayhem přináší známý bezmyšlenkovitý masakr a destrukci

Včera na počítače vyšla adrenalinová first-person střílečka Serious Sam: Siberian Mayhem, která vás zavede do Ruska v samostatném menším dobrodružství Sama Stonese.

Série Assassin's Creed měla skončit úplně jinak

Konec Assassin's Creed 3 vedl ke zodpovězení nespočtu otázek, umocnění hráčského zážitku a vzniku nových dílů. Co když to ale takhle nemělo skončit? Co když to mělo být jinak?

Rekordní výsledky pro Xbox. Daří se i hrám Halo Infinite a Forza Horizon 5

Po letech půstu se zdá, že se Microsoft našel. Velká investice do vlastních týmů a nákup nových studií se společnosti vyplácí. Ty největší investice zatím nejsou vidět. I když...

Dokážete sbalit Johnnyho Silverhanda a další postavy z Cyberpunku 2077? Vyzkoušíte si to v bezplatném simulátoru randění

Cyberpunk 2077 jsme viděli snad všichni, stejně tak jeho hlavní postavy. Co jsme ale ještě neviděli, tak je bezplatný simulátor randění Cyberbang 2069, ve kterém můžete randit jako žena nebo muž.

Krásné obrázky z Horizon Forbidden West ukazují různorodý a nebezpečný svět

Velký otevřený svět bude různorodý. Aloy zavítá do bujné džungle, na pobřeží i na zasněžené vrcholky hor. Všude ale číhá nebezpečí v podobě nepřátelských kmenů a odolných strojů.

Blizzard pracuje na 7 hrách. Nový survival se líbí i skeptickým zaměstnancům

Po oznámení historické akvizice, kdy Microsoft koupí Activision Blizzard za téměř 70 miliard dolarů, se internet začal více zajímat o dění v této společnosti, která se soustředila na Call of Duty.

Stručně: Ranní zprávičky – čtvrtek 27. ledna

Epic Games má studio v Polsku. Microsoft se snaží porazit skalpery. Prodejní úspěch pro Resident Evil Village. Beta nového uživatelského rozhraní Half-Life 2. Apple může chystat vlastní konzoli.