Zobrazit vše ve dne 16. 8. 2022

Call of Duty: Modern Warfare 2 má předčasný přístup do kampaně

Všichni s předobjednávkou digitální verze Call of Duty: Modern Warfare 2 si zahrají příběhovou kampaň pro jednoho hráče dříve, mohou ji dohrát a být plně připraveni na multiplayer.

Později si zahrajeme i českou adventuru 1428: Shadows over Silesia

Odkládají se nejen velké zahraniční hity, ale také menší české projekty. V případě temné akční adventury 1428: Shadows over Silesia ale nepotřebuje Petr Kubíček tolik času.

Game Pass: Druhá srpnová várka her přináší Immortals Fenyx Rising

Konec letních prázdnin mohou předplatitelé Game Passu trávit ve společnosti akční adventury Immortals Fenyx Rising, taktické strategie Commandos 3 – HD Remaster nebo narativním baristickém simulátoru.

V KAPSE Epizoda S2E20

Kamarádský Banán Pedro vás naverbuje tentokrát skrze mobilní telefon

Dnes vám představíme spin-off úžasné shoot 'em up hry My Friend Pedro, a to rovnou na mobilních telefonech. S radostí musíme říct že je stejně tak dobrý jako předchozí díl který byl určen pro PC.

Dříve vydaná DLC pro Crusader Kings 3 budou dvakrát dražší

Společnost Paradox Interactive je známá drsnou politikou dodatečných balíčků, které dohromady mnohonásobně převyšují cenu samotné hry. Teď oznamuje zdražení DLC.

Ve Fortnite začal velký crossover s Dragon Ball

V battle royale hitu Fortnite začal dříve avizovaná crossover s Dragon Ball. A jde o velkou událost, která je větší, než naznačovaly nedávné úniky. Představení doprovázejí videa.

Sony spolupracuje s bývalými tvůrci Until Dawn

Sony se při vývoji exkluzivit nespoléhá pouze na svá studia, ale také na externí týmy, s kterými navazuje spolupráci. Tento vztah se před akvizicí osvědčil mimo jiné u Insomniac Games.

První sezóna bojovky MultiVersus je lákavá

Tak to oficiálně začalo. Arkádová bojovka MultiVersus včera odstartovala první sezónu a pozvala do zábavného zápolení všem možných i nemožných hrdinů hráče z počítačů i konzolí.

Disney a Marvel Games uspořádají prezentaci chystaných her

Společnost Disney na září letošního roku chystá prezentaci zaměřenou na připravované hry od Disney & Pixar Games, Marvel Games, Lucasfilm Games a 20th Century Games.

V Medieval Dynasty můžete mít potomky a dědice

Komunita kolem středověkého survivalu Medieval Dynasty se raduje, dočkala se dlouho očekávaného systému dědictví, který umožňuje mít potomky a dědice. Zjistěte více.

Demoliční derby z Wreckfestu vyjde na mobily

Demoliční derby a arkádově laděnější závody Wreckfest od veteránů série FlatOut si užijí i majitelé chytrých telefonů a tabletů s operačními systémy Android a iOS.