Zobrazit vše ve dne 22. 3. 2022

Krotitelé duchů se vracejí do videoherního světa

Krotitelé duchů se vracejí do videoherního světa. Než se ale začnete příliš radovat, měli byste vědět, že Ghostbusters: Spirits Unleashed je další akcí od tvůrců Friday the 13th: The Game a Predator.

Tvůrci Ghostwire: Tokyo představili detailní HW požadavky

Minimální a doporučené požadavky sice známe už několik týdnů, ale až nyní máme k dispozici kompletní obraz toho, jaký hardware si Ghostwire: Tokyo vyžádá pro určitá nastavení.

Jak správně kopírovat cizí hry - recenze Shadow Warrior 3

Dětský humor, šílené zbraně a hordy nepřátel - to jsou věci, co si pokračování oblíbené série zanechalo. V podstatě vše ostatní je ale ve třetím díle úplná novinka.

Unreal Engine 5 má usnadnit vývoj nového Zaklínače

Tisková zpráva společnosti CD Projekt RED nabízí jisté indicie spojené s důvody, proč byl proprietární REDengine vyměněn za Unreal Engine 5. Technologie Epicu má mimo jiné zlepšit efektivitu vývoje.

Ukrajinský tým tvořící akci S.T.A.L.K.E.R. 2 se má přesunout do Česka

Tak tohle je hodně zajímavé a nečekané. Studio GSC Game World se z okupovaného ukrajinského Kyjeva má celé přesunout do České republiky, kde bude pokračovat ve vývoji.

Unity ohromilo technologickou ukázkou digitálního člověka

Společnost Unity, která stojí za stejnojmenným enginem, se pochlubila novou technologickou ukázkou s pokroky ve vykreslování digitálních lidí. Ukázka se jmenuje Enemies.

Spekuluje se o výrazně výkonnější PS5 Pro i dalším Xboxu

Nové modely konzolí nejsou žádnou novinkou. Nejprve bylo běžné přinést na trh menší model stávající konzole. U PlayStationu 4 a Xboxu One jsme se ale dočkali také výkonnějších verzích.

Ubisoft má chystat pokračování Immortals Fenyx Rising i nového 2,5D Prince of Persia

Ubisoft má na letošní rok v plánu velkolepou prezentaci, kde ukáže světu dosud neoznámené tituly. Součástí masivní show má být až 20 her, včetně známých kousků i dosud nepředstavených projektů.

CD Projekt RED tvrdě pracuje na nejlepším rozšíření pro Cyberpunk 2077

Včera jsme byli hned dvakrát překvapeni. CD Projekt RED oznámil vývoj nové ságy Zaklínače s využitím Unreal Enginu 5. Ve stejné zprávě bylo také uvedeno nemilé překvapení pro příznivce Cyberpunku.

Stručně: Ranní zprávičky – úterý 22. března

Dobré ráno. Spekulace o Star Wars Jedi: Fallen Order 2 a exkluzivitách Microsoftu. Denuvo ochrání další dvě hry. Xbox odstraňuje přímé sdílení na Twitter. Nejprodávanější hry týdne ve Velké Británii.