Zobrazit vše ve dne 24. 8. 2022

System Shock, Layers of Fears, The Gap a další hry z Future Games Show

Velký souhrn zajímavých nezávislých her, které se ukázaly na Future Games Show 2022 v rámci veletrhu Gamescom. Hlavními hvězdami System Shock, Layers of Fears nebo Off The Grid.

Zoomeři v akci - The Sims 4: Střední škola

Škola volá! Uprostřed léta. The Sims 4 opět traumatizuje školou povinné i pracující hráče dalším herním rozšířením. Vyplatí se vám poslat simíky na střední?

Hraní za Joela i Ellie v launch traileru The Last of Us Part 1

V necelých dvou minutách společnosti Sony a Naughty Dog připomínají nadcházející remake. The Last of Us Part 1 vyjde 2. 9. na PlayStation 5 s českými titulky. Krátce poté se hra dostane na PC.

Morty Smith ze seriálu Rick a Morty rozšířil MultiVersus

Bezplatnou bojovou hru MultiVersus dnes rozšířil Morty Smith z animovaného seriálu Rick a Morty. Jakými bojovými schopnostmi Morty disponuje? A kdy do hry dorazí Rick?

Nové prostředí, vozidla a práce v platinové edici Farming Simulatoru 22

V rámci Gamescomu se můžeme podívat blíže na platinovou edici a platinové rozšíření pro Farming Simulator 22. Velkým lákadlem je zbrusu nová mapa a vozidla a stroje od Volva.

Souboje zblízka a používání karet v otevřeném fantasy světě Ravenboundu

Tvůrci titulu Generation Zero odhalili fantasy akci Ravenbound, která nás vezme do otevřeného světa Ávaltu. Hra si zakládá na taktických soubojích zblízka, balíčku karet a roguelite mechanikách.

The Last Oricru: České příběhové RPG v novém traileru

Akční third-person RPG titul The Last Oricru od pražského studia GoldKnights zve do sci-fi středověkého světa, kde zuří konflikt mezi dvěma frakcemi. Co na vás všechno čeká?

Sci-fi titul Scars Above má nový trailer plný záhad

Gamescom přinesl novou upoutávku na sci-fi titul Scars Above. Hráčům přibližuje tajemný příběh a záhady nebezpečné planety, na níž se hrdinka Kate zničehonic ocitla.

Pokud si předobjednáte Return to Monkey Island, získáte Horse Armor. Vážně

Příznivci klasické série adventur od LucasArts si mohou konečně v kalendářích zakroužkovat 19. 9. jakožto konkrétní datum vydání návratu v podání Rona Gilberta a jeho studia Terrible Toybox.

V KAPSE Epizoda S2E21

Disney učí děti gamblingu - Disney Mirrorverse

Disney Mirrorverse na první pohled vypadá jako krásná hra pro zabavení dětí. Bohužel se ovšem místo akční bojovky stává simulátorem hracích beden.

Sonic Frontiers předvádí známou hratelnost i úplné novinky

Sonic se střemhlav řítí do nového dobrodružství za novými přáteli i nepřáteli. Otázkou zůstává, zda se našel nepřítel, který překoná jeho rychlost. Navíc máme potvrzené datum vydání.

Stručně: Úplně všechny novinky ze zahájení Gamescomu

Tajemný Hideo Kojima. The Outlast Trials. BlackTail. Park Beyond. Klauni zabijáci. Homeworld 3. Age of Empires 4. Moving Out 2. Warhammer 40,000: Darktide a mnoho, mnoho dalšího v jednom článku.