Avatar wrii

Barbora Šalandová - wrii Redaktorka

Wrii je milovník fandomů a naprosto žádného volného času. Lze ji označit jako cosplayerku, youtuberku, otaku, furry a brony... Přesto všechno si ale nachází čas i na hraní her a psaní recenzí. Nejraději má hororové hry s pořádným příběhem, který strašně ráda rozebírá až moc dopodrobna, aby se nad ním mohla vztekat.

2 roky v redakci
22 publikací
31 recenzí
38 komentářů

To nejlepší z Summer Game Fest! - Shrnutí hlavní show

Největší herní událost roku Summer Game Fest začala již ve čtvrtek. Podívejte se na shrnující video z celé konference, včetně Day of the Devs a Devolver Digital.

Epizoda INDIAN SHOWTIME

Konec lootboxů, podvod zvaný Abandoned a mikrotransakce v Diablo Immortal

SHOWTIME pokračuje a tentokrát máme žhavé novinky k doprobrání! Víte, že Diablo Immortal má problém s mikrotransakcemi? Nebo, že lootboxy již brzy budou zakázanou mechanikou ve hrách? Anebo jaké…

Recenze 4

Tuhle hru hráli maximálně 4 lidi - recenze In Nightmare

Je tohle pokračování příšerného Balan Wonderworldu? Ano, ve své podstatě ano.

Recenze 10

Od revoluce až po vraždící hračky - recenze Not For Broadcast

Řídit živý přenos televizního vysílání není nejjednodušší úkol, zvlášť když před kamery vbíhají nahatí protestanti anebo politická hlava státu nadává jako dlaždič. Je to past vedle pasti.

Recenze 8

Jak správně kopírovat cizí hry - recenze Shadow Warrior 3

Dětský humor, šílené zbraně a hordy nepřátel - to jsou věci, co si pokračování oblíbené série zanechalo. V podstatě vše ostatní je ale ve třetím díle úplná novinka.

Recenze 5

Přehled toho nejhorší z LGBT+ hnutí - recenze Boyfriend Dungeon

Už jste někdy znásilnili kočku? My v této hře bohužel ano. Nejsmutnější ovšem je, že tento děsivý moment není to nejhorší, co vám tenhle simulátor randění nabízí.

Článek Novinka

Sea of Thieves vypíná servery a ukazuje nové plány

Sea of Thieves od svého vydání prošlo již mnoho změnami, a přesto vývojáři z Rare mají další a další překvapivé plány na vývoj. Hru opět oživí mechaniky a příběhy, které jsme nikdy dřív neviděli.

Recenze 7

FNAF: Security Breach je jako pizza s ananasem

Někdo ho bude milovat a někdo nenávidět. Dlouho očekávané pokračování legendární hororové série je tu a rozhodně dopadlo úplně jinak, než jak jsme si představovali.

Recenze 7

Velký bratr je mrtev, ať žije agent Duha - recenze In Sound Mind

Legendární internetový hudebník The Living Tombstone se podílel na tvorbě hororové indie hry. Z celého týmu sice odvedl nejlepší práci, ale i tak je výsledek zajímavý a mysteriózní.

Recenze 6

Zažijte legendární horor na vlastní kůži - recenze Blair Witch: VR Edition

22 let po vzniku kultovní legendy Blairské čarodějnice si můžete sami projít její prokletý les. Tenhle zážitek není pro každého, ale těch pár vyvolených si ho bude navždy pamatovat...

Recenze 10

Takhle měl vypadat Cyberpunk 2077 - Gamedec recenze (bez spoilerů)

Staňte se detektivem ve hře, která je založená na vašich rozhodnutí. Prozkoumejte realitu a virtuální světy v kyberpunkové budoucnosti, kde nic není tak, jak se zdá.