Zobrazit vše ve dne 1. 2. 2022

Microsoft nemá vyhráno. Akvizici Activisionu Blizzard přezkoumá Federální obchodní komise

Federální obchodní komise (FTC) přezkoumá navrhovanou akvizici Activisionu Blizzard společností Microsoft v hodnotě 68,7 miliardy dolarů (přibližně 1,5 bilionu Kč).

New York Times koupil hru Wordle, ve které hádáte slovo každý den

Už několik měsíců celý svět hádá slova ve hře Wordle. Aby ne, je to jednoduchý formát, který prostě funguje. V New York Times si toho všimli a rozhodli se zainvestovat.

Kalendář hráče: Nejzajímavější hry února 2022

Držte si peněženky a platební karty. Je tady únor a s ním přichází řada očekávaných her, které se vyplatí koupit. V průběhu měsíce budeme přežívat ve městě zamořeném zombíky i pokračovat s Aloy.

Nový režim World of Tanks Blitz se podobá akčnímu RPG

World of Tanks Blitz zve hráče do hry prostřednictvím nového režimu pojmenovaného Big Boss. Zaměřuje se na dynamickou akci, v níž hráči mohou využívat respawny.

MLB The Show 22 od Sony vyjde na PlayStation, Xbox i Switch

V loňském roce se stalo něco, co čekal málokdo. Exkluzivní baseballová série MLB The Show pro PlayStation se poprvé objevila na Xboxu, a dokonce byla spuštěna v rámci předplatného Xbox Game Pass.

Worms jako NFT, podvod s NFT v Minecraftu a podle Ubisoftu hráči nechápou NFT

O nezaměnitelné tokeny (NFT) má zájem stále více herních firem. Viditelným podporovatelem je francouzský Ubisoft, která plánuje NFT postupně zavést do svých her.

V KAPSE Epizoda S2E17

Rychlejší Tarkov? Crossplay?? A dokonce na mobily???

Titulů na styl Escape from Tarkov bychom mohli spočítat na prstech jedné ruky. A jsme rádi, že se tým NetEase Games pustil do mobilní hry, která se inspiruje přesně tímto stylem. Chcete vědět více?

Discord zavádí plnou podporu s konzolemi PS5 a PS4

Partnerství společností Discord a Sony, které bylo oznámeno v loňském roce, nese první ovoce. Firmy oznámily, že postupně zavádějí plnou podporu Discordu s konzolemi PlayStation 5 a PlayStation 4.

Vtipný a zároveň brutální trailer potvrzuje datum vydání Shadow Warrior 3

Společnosti Devolver Digital a Flying Wild Hog konečně potvrdily datum vydání Shadow Warrior 3. Využily k tomu vtipný a zároveň brutální trailer. Podívejte se na něj.

It Takes Two se dočká televizní a filmové adaptace

Úspěšná kooperativní hra od studia Hazelight ještě neřekla poslední slovo. Příběh manželů Codyho a May má být nově adaptován pro filmová plátna i televizní obrazovky.

Poslední dvě třídy odhaleny! Tvorba postavy v Tiny Tina’s Wonderlands nezná hranic

Všech šest základních tříd je konečně odhaleno a těšit se můžeme na možnost kombinování dvou rolí, které budeme moci obohacovat díky rozsáhlému stromu dovedností.