Zobrazit vše ve dne 27. 7. 2022

Základní PS Plus v srpnu ve znamení Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2

Společnost Sony odhalila hry, které si v nadcházejícím měsíci budou moci přidat do knihovny předplatitelé základního PlayStation Plus, takzvaného Essential. Týká se samozřejmě i dražších variant.

GTA 6 má být vážnější s příběhem ve stylu Bonnie a Clyde, uvádí zdroje Bloombergu

Tohle nejsou jen tak nějaké informace od insiderů. Se zajímavými detaily o novém Grand Theft Auto přichází Bloomberg, který si popovídal s více než 20 současnými i bývalými zaměstnanci Rockstaru.

Square Enix prodala západní studia, aby byla atraktivnější pro Sony?

Spousta lidí kroutila hlavou, když Square Enix v květnu letošního roku prodala svou západní divizi za 300 milionů dolarů společnosti Embracer Group. Za známá studia je to prostě málo.

Saints Row s příběhem náctiletých gangsterů cílí na mladé hráče

Ze čtyřhodinové ukázky téměř hotové verze Saints Row tady máme nejen nové gameplay záběry, ale také nové informace, abyste si o bláznivé akci udělali vlastní názor.

Return to Monkey Island hlásí návrat SCUMM baru

Ron Gilbert a Dave Grossman zveřejňují každé pondělí nové ukázky z chystaného návratu k sérii Monkey Island. Díky tomu tu máme nový pohled na Mêlée Island nebo zbrusu novou zasněženou lokaci.

Star Wars: Knights of the Old Republic – Remake údajně odložen na neurčito

Ve studiu Aspyr Media došlo dle dostupných informací k personálním změnám a problémům, které mají mít za následek odklad předělávky RPG klasiky z roku 2003 na neurčito.

Bully v Unreal Enginu 5 ukazuje fanouškovskou vizi na zapomenutou hru tvůrců GTA

„Páni, kéž by remake vypadal přesně takhle,“ píše jeden fanoušek. „Od Rockstaru nečekejte takhle dobré věci,“ píše další. „Tohle je verze hry, kterou si všichni zasloužíme...“

Ze zrušeného pokračování hry Trespasser se zrodil filmový Jurský svět

Jeden z tvůrců Xboxu odhalil pozoruhodný příběh o tom, jak se z plánů na pokračování ambiciózní, avšak nepříliš povedené hry Trespasser ze světa Jurského parku stala nová filmová trilogie.

Zynga odkládá ostrý start Star Wars: Hunters

V některých regionech už si mohou hráči primárně mobilní hru Star Wars Hunter nějakou dobu zahrát, ostrý start po celém světě se ale společnost Zynga rozhodla odsunout na příští rok.

Apex Legends představuje Vantage s odstřelovací puškou

Nová hrdinka. Vantage alias Mara se bude zamlouvat těm, kteří chtějí útočit z dálky, disponuje totiž odstřelovací puškou. Do Apex Legends dorazí v nové sezóně. Ta je za rohem.