Zobrazit vše ve dne 4. 5. 2022

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga láká na stávající DLC

Při příležitosti oficiálního Star Wars dne jsme se dočkali nového traileru, který láká na všech sedm balíčků s postavami, které rozšiřují LEGO Star Wars: The Skywalker Saga.

8 věcí, které musí obsahovat naše vysněná Star Wars hra

Při příležitosti oficiálního Star Wars dne se zamýšlíme nad tím, co by měla podle nás obsahovat perfektní Star Wars hra. Předaleká galaxie je koneckonců dost rozhlehlá, takže nápadů máme víc než dost.

Activision už ví, proč se Call of Duty: Vanguard neprodává

Call of Duty: Vanguard nesplnilo očekávání Activisionu. Tuhle větu jste už mohli číst dříve. Nově společnost prozradila, proč se loňský díl neprodával tak dobře.

Vývoj Crysis 4 povede tvůrce Hitmana 3

Krátkým teaser trailerem byla v lednu letošního roku oznámena nová střílečka ze sci-fi série Crysis. Nevíme, jaký bude mít název, nevíme, kdy vyjde. Ale víme, kdo povede vývoj.

FIFA 22 chystá test hraní napříč platformami

Neradujte se předčasně. V současné době není stanoveno žádné konkrétní datum, kdy bude FIFA 22 o podporu hraní napříč platformami obohacena. Zatím je nám pouze slibován test.

Samurajské Trek to Yomi byste neměli minout

Pětihodinová jednohubka chce zaujmout zpracováním a atmosférou připomínající černobílé samurajské filmy, stejně tak příběhem. Podívejte se na launch trailer, ukazuje toho dost.

Trailer upozorňuje na novinky a vylepšení ve Sniper Elite 5

Minutový gameplay trailer má za úkol upozornit na důležité věci a vylepšení, které Sniper Elite 5 nabídne. Hra se pochlubí rozsáhlou příběhovou kampaní, online kooperací a multiplayerem.

F1 22 láká na městský okruh v Miami a vycházející hvězdy

První plnohodnotný trailer na závody F1 22. A také informace, že Charles Leclerc z týmu Scuderia Ferrari se stal prvním ambasadorem EA Sports a hvězdou obálky F1 22.

V Teardown budete krást, demolovat a bavit se

Nezávislý Teardown po roce a půl opustil předběžný přístup na Steamu a dočkal se verze 1.0. Dočkali jsme se ale my hry, která je hotová a zábavná?

Halo Infinite konečně rozšířila druhá sezóna

Multiplayer Halo Infinite rozzářila druhá sezóna s novými mapami, herními módy, novými událostmi a dvojicí příběhových událostí Lone Wolves. Co dalšího vývojáři plánují?