Zobrazit vše ve dne 2. 2. 2022

Provoz polní nemocnice bude náročný, nastiňuje filmeček z War Hospital

Real-time strategie War Hospital nám filmečkem dává vědět, že provoz polní nemocnice bude náročný. Ve hře dostaneme na starost britskou polní nemocnici během první světové války.

Team17 se po masivní kritice vzdává plánů na NFT s Worms

Tentokrát NFT vzbudilo rozruch v herních studiích spadajících pod vydavatele Team17, který má na svědomí NFT projekt s názvem MetaWorms. O vytváření NFT červíků údajně moc zaměstnanců nevědělo.

Problémy s dostupností PS5 pokračují a konzole zaostává za PS4

Čipová krize. To je hlavní důvod, proč se Sony nedaří prodávat PlayStation 5 podle očekávání. Na začátku svého životního cyklu konzole válcovala prodeje PlayStationu 4.

Dying Light 2 chrání nepopulární Denuvo, zatímco PS4 verze unikla

Techland vysvětluje Denuvo v očekávaném Dying Light 2 Stay Human a doporučuje hráčům, kteří už mají maloobchodní konzolovou verzi, aby počkali na důležitý day one patch.

Prodeje Battlefieldu 2042 jsou zklamáním. První sezóna opět odložena

Prodeje Battlefieldu 2042 jsou pro Electronic Arts zklamáním, prohlásil generální ředitel Andrew Wilson, aniž by prozradil, kolik kusů se vlastně prodalo. Jak se společnosti dařilo?

PlayStation chce více nekonečných her a s akvizicemi nekončí

Zhruba šest měsíců bylo potřeba k dokončení akvizice Bungie společností Sony, nejde tedy o přímou reakci na Microsoft, který kupuje Activision Blizzard za téměř 70 miliard dolarů.

Tohle jsou první hry, které v únoru rozšíří Game Pass

Až 10 titulů se v první polovině února podívá do předplatného Xbox Game Pass a PC Game Pass. Mezi nimi i čerstvá novinka CrossfireX, pro níž Remedy připravili příběhovou kampaň.

Shadow Warrior 3 mění dabéra hlavního hrdiny z rasových důvodů

Společnost Devolver Digital nabízí další případ změn, které jsou učiněny kvůli všem, jen ne kvůli skutečné cílové skupině daného produktu. A fanoušci nemají radost.