Značka Killzone je pohřbena a studio Guerrilla vypíná servery starých her

Online servery pro své hry vypíná nejen Ubisoft, ale také Sony. Nizozemské studio Guerrilla Games oznámilo, že 12. 8. vypne servery pro řadu svých titulů, včetně posledních dílů Killzone.

Summer Game Fest pokračoval v sobotu trojicí prezentací - Shrnutí třetího dne

Třetí den Summer Game Festu přinesl spoustu roztomilých, logických, ale i hororových her. Guerrilla Collective, Wholesome Direct a Future Games Show. To vše byly sobotní prezentace!

Seriál Horizon nebude přímou adaptací her Horizon Zero Dawn a Horizon Forbidden West

Fanoušky dobrodružství Aloy má lákat možnost podívat se na období vzestupu lidstva těsně před pádem. Seriál má totiž sledovat hned dvě časové linie. Co dalšího čekat?

Horizon Forbidden West připravil půdu pro třetí díl

Už to budou dva měsíce, co jsme se na PlayStationu 5 a PlayStationu 4 mohli ponořit do druhého dobrodružství nebojácné Aloy. Vývojáři pracují nejen na aktualizacích, ale také na novém projektu.

Aloy méně mluví o schránce. Nový patch v Horizon Forbidden West opravuje další problémy

Po týdnu přichází další aktualizace Horizon Forbidden West. Studio Guerilla Games připravilo patch 1.06, který opravuje řadu problémů v misích a řeší další nepříjemnosti.

Horizon Forbidden West může obdržet příběhové rozšíření

Už jste dohráli Horizon Forbidden West a nemůže se dočkat dalšího příběhu neohrožené hlavní hrdinky Aloy? Tak to pro vás mám naději, že nebudete muset čekat dalších pět let.

S českými titulky vychází Horizon Forbidden West

Tak je to konečně tady. Všichni majitelé konzolí PlayStation 5 a PlayStation 4 se mohou vypravit na druhé dobrodružství s neohroženou hrdinkou Aloy. Tentokrát v doprovodu české lokalizace.

Porovnání Horizon Forbidden West na jednotlivých platformách

PlayStation 5 vs. PlayStation 4 Pro vs. PlayStation 4. Nejlépe samozřejmě nová akční adventura s otevřeným světě vypadá na nejvýkonnější konzoli od Sony. Jak je na tom ale starší hardware od Sony?

Horizon Forbidden West

Guerrilla Games se s Aloy bezpochyby vydali na celkem náročnou cestu překonat sami sebe a svůj předchozí odkaz. A to je dobře, protože takto obsáhlou hru jsme tady zase nějakou dobu neměli.

Horizon Forbidden West má 5 úrovní obtížnosti i podporu pro leváky

Přístupnost je ve hrách důležitější čím dál víc. Studia pod Sony si na ní zakládají, což dokázali vývojáři akčního thrilleru The Last of Us Part 2. Nyní se k nim přidávají kolegové z Guerrilla Games.

Horizon Forbidden West ve filmovém traileru

Sony právě zveřejnila filmový trailer, kterým láká na PlayStation exkluzivitu Horizon Forbidden West. Ve videu se Aloy zamýšlí nad učením od Rosta, zatímco čelí novým hrozbám.

Takhle vypadá Horizon Forbidden West na PS4

Studio Guerrilla Games ve dvacetisekundovém videu ukazuje, jak vypadá nadcházející akční adventura Horizon Forbidden West na základním modelu konzole PlayStation 4.

Svět Horizon Forbidden West je naplněn výzvami

Dvouminutový gameplay trailer ukazuje, čemu budeme v akční adventuře Horizon Forbidden West čelit mimo příběhovou linku. Těšíte se na tuhle PlayStation exkluzivitu?

Kolik strojů obývá postapokalyptický svět Horizon Forbidden West?

V zajímavém a nebezpečném světě Horizon Zero Dawn z roku 2017 jsme mohli narazit na více než 26 různorodých strojů. Kolik jich bude v nadcházejícím Horizon Forbidden West?

Gameplay útržky z Horizon Forbidden West ukazují boj a svět

Společnosti Guerrilla Games a Sony nám prostřednictvím gameplay útržků ukazují, jak vypadá očekávaná akční adventura na konzoli PlayStation 4 Pro. Podívejte se na boj i svět.

V Horizon Forbidden West se připravte na obtížné volby

První pokus s otevřeným světem studiu Guerrilla Games vyšel. Akční adventura Horizon Zero Dawn v roce 2017 na PlayStationu 4 zaujala netradičním zasazením, robotickými dinosaury i příběhem.

Příběhový trailer s českými titulky vnadí na Horizon Forbidden West

Země umírá. Lidé trpí. Brzy začnou hladovět. A stroje, které nám mají pomáhat, se vymkly kontrole. Musím najít způsob, jak to všechno napravit. A odpověď je někde na Zapovězeném západě.

V Praze můžete objevovat AR expozici Horizon Forbidden West

Česká pobočka Sony ve spolupráci se Signal festivalem připravila na Negreliho viaduktu na pražském Karlíně unikátní Horizon Forbidden West AR expozici, kterou si může naplno vychutnat každý.

Horizon Forbidden West ukazuje tajemná místa i nové kmeny

Dvouminutové video s českými titulky ukazuje mysteriózní země a zvyky některých nových kmenů, které v únoru navštívíme v PlayStation exkluzivitě Horizon Forbidden West.

Horizon Forbidden West bez přehnané brutality

ESRB přináší pár nových detailů o očekávané PlayStation exkluzivitě. Podívat se také můžete, jak se Aloy změnila. Pro netrpělivé ještě gameplay záběry souboje s hadím bossem.

Podrobnosti o dovednostech, specializacích a bojových stylech v Horizon Forbidden West

Jedna z nejočekávanějších her prvního čtvrtletí roku 2022 o sobě dává vědět skrz podrobnosti o rozsáhlém stromu dovedností, specializacích a bojových stylech. Plus nové obrázky.

Horizon Forbidden West: Podívejte se na některé z úžasných nových strojů

Dvouminutový gameplay trailer se zaměřuje na některé z úžasných nových strojů, s nimiž se musí Aloy při nebezpečném dobrodružství vypořádat. Stroje číhají na stromech, v oblacích i ve vodě.

Různorodé prostředí na obrázcích z Horizon Forbidden West

Čtyři nové obrázky z akční adventury Horizon Forbidden West ukazují nejen různorodé prostředí, které je krásné, ale zejména kvalitu hry na konzoli PlayStation 4.

Horizon: Forbidden West se připomíná v akčním gameplay traileru

Od vydání pokračování příběhu Aloy nás dělí už jen přibližně dva měsíce. Na letošních The Game Awards jsme mohli vidět akční gameplay trailer, který nám ukazuje nejen rozličná prostředí.

V Horizon: Forbidden West bude boj zajímavý nejen proti strojům, ale i lidem

Tvůrci z Guerrilla Games v novém blogovém příspěvku hovoří o vývoji bojového systému, jenž přináší hráčům více možností. Nezapomnělo se ani na rozmanitější nepřátelé a propracovanější AI.

Svět Horizon Forbidden West bude rozlehlý a smrtící

Kmeny, animace, gesta a další věci jsou na nové úrovni, aby vývojáři posunuli zážitek a přinesli hráčům různorodý a nebezpečný svět, v němž vše žije svým životem.

O monstrózních a fascinujících strojích v Horizon Forbidden West

Svět Horizon Forbidden West obývají neuvěřitelné kovové bestie podobné dinosaurům. Na hlavní hrdinku Aloy čekají nejen známé stroje z Horizon Zero Dawn, ale také úplně nové typy.

Podívejte se blíže na nové schopnosti Aloy v Horizon Forbidden West

Studio Guerrilla Games blíže představuje několik nových schopností Aloy. Vývojáři také vysvětlují, na co u pokračování kladou největší důraz a proč. Zmiňují se také o využití PS5.

PlayStation roste a na akvizice měla Sony vyčlenit balík

Podle investora je úspěch divize PlayStationu jasně patrný. PS4 má na kontě více než 116 milionů prodaných kusů, čímž se po PS2 stala nejprodávanější konzolí Sony.

Aloy v Horizon Forbidden West vyrostla a vyvinula se. Více se bude spoléhat na oblečení

Navzdory odkladu na únor příštího roku se o Horizon Fobridden West dozvídáme nové informace. Vývojáři se zaměřili na vývoj Aloy a prozradili vylepšení pro oblečení.

Jak Horizon Forbidden West využije PlayStation 5?

Majitelé konzole PlayStation 5 se zlobí na Sony, že nadcházející exkluzivity budou mezigeneračními hrami a nevyužijí plný potenciál nové generace hardwaru. Jak je na tom Horizon Forbidden West?

Horizon: Forbidden West oficiálně odloženo na příští rok

Nešťastné zvěsti se potvrdily, druhého Horizonu se dočkáme až příští rok. Vlastníci prvního dílu si mohou na PlayStation 5 hru znovu užít s novým patchem, který přidává podporu 60 snímků za vteřinu.

V Guerrilla Games několik let pracují na neoznámené hře a Strážci Galaxie měli mít multiplayer

Zvěsti o vývoji dalšího projektu v Guerrilla Games se potvrdily. Nizozemské studio, které je podepsáno za střílečkou Killzone a Horizon Zero Dawn, pracuje několik let na dvou projektech.

Spousta nových informací a detailů ohledně Horizon Forbidden West

Přepracování stromu dovedností, rozloha světa, návrat postav, vylepšený soubojový systém… Horizon Forbidden West toho bude mít více než dost, aby se mohl nazývat právoplatným pokračováním.

Horizon Forbidden West - Gameplay trailer s českými titulky

Čtvrteční gameplay záběry z pokračování dobrodružství Aloy byly obohaceny o české titulky. Podívejte se znovu na rozpadající se civilizaci kolem známého mostu Golden Gate v San Francisku.

Horizon: Forbidden West se ukázalo v plné kráse s rozpadlým Golden Gate mostem

Nebojácná hrdinka Aloy je zpět, aby se postavila na nohy a bojovala s mechanickými stroji připomínající dinosaury a přírodou, která pohlcuje post-apokalyptický svět.

Horizon Forbidden West vyjde letos a hmatová odezva nám umožní cítit trávu

Možnosti bezdrátového ovladače DualSense vývojářům umožnily jít daleko za hranice rychlého cestování a grafické věrnosti. Horizon Forbidden West si zahrajeme na PS5 a PS4.

Sony bude agresivně investovat do svých studií, aby nabídla exkluzivity pro PS5

Na větší podporu se mohou těšit interní studia PlayStationu v čele s Naughty Dog a Insomniac Games. Druhým dílkem skládačky Sony je navazování dalších partnerství s externími vývojáři.

Horizon Zero Dawn i s příběhovým rozšířením zdarma pro PS4 a PS5

Všichni majitelé konzolí PlayStation 4 a PlayStation 5 si svou digitální knihovnu můžou obohatit o Horizon Zero Dawn Complete Edition. Do knihovny si přidáte nejen původní akční RPG, ale i expanzi.

Opustil nás hlavní designér Horizon Zero Dawn, Mike Nash

Videoherním světem otřásla smutná zpráva. Ve věku 36 let nás opustil hlavní designér Horizon Zero Dawn, Mike Nash, díky jehož tvorbě vypadá tato proslulá PlayStation exkluzivita tak, jak ji známe.

PC verze Horizon Zero Dawn je pouze beta port

Hráči na počítačích jsou kvalitou zklamáni. Vývojáři děkují za nahlášení chyb a problémů. Slibují brzkou aktualizaci, která zážitek s Aloy zlepší. Vypadá to, že jde o debug build.

Horizon: Forbidden West představuje nové regiony zpustošené Ameriky

Vypadá to, že mapa bude mnohem větší a detailnější než v Horizon Zero Dawn. Jaké oblasti nebojácná Aloy v novém dobrodružství navštíví?

Hlavní scénárista Horizon: Forbidden West opustil Guerrilla Games

Po šesti letech a deseti měsících v Guerrilla Games se John Gonzalez stěhuje do Barcelony, kde se pokusí vytvořit novou originální značku zasazenou do otevřeného světa.

Horizon: Forbidden West v den vydání PS5 nebude. Za Aloy si zahrajeme nejdříve v roce 2021

Mathijs de Jonge prozradil nové detaily a odpověděl na zvídavé otázky ohledně herního světa, nepřátel, kmenů využití výkonu PlayStationu 5.

San Francisco, jak ho neznáte. Porovnejte skutečné fotografie se záběry z Horizon: Forbidden West

Golden Gate Bridge, Ferry Building, radnice, Palace of Fine Arts, mrakodrap Transamerica Pyramid a další památky amerického města najdeme v PlayStation 5 exkluzivitě v post-apokalyptickém stavu.

Horizon: Zero Dawn 2 bude gigantický a nabídne kooperaci, tvrdí zdroje VGC

VideoGame Chronicle přichází s další sérií úniku, tentokrát o očekávaném pokračování akčního open-world RPG Horizon: Zero Dawn. Guerrilla Games podle všechno plánují ze série udělat trilogii.

Oficiálně: V létě vyjde kompletní edice Horizon Zero Dawn pro PC

Společnost Sony před okamžikem oznámila PC verzi Horizon: Zero Dawn. Původní PlayStation 4 exkluzivita od tvůrců Killzone vyjde během léta letošního roku v kompletní edici .

Tři důvěryhodné zdroje tvrdí, že PS4 exkluzivita Horizon Zero Dawn vyjde na PC

Dobře informovaný novinář zdůrazňuje, že jde o bezprecedentní krok ze strany Sony, jenž signalizuje budoucnost. V té má společnost vydávat hry i pro jiné platformy.

Spekulace: Ještě před Death Stranding má na počítače vyjít Horizon Zero Dawn

Ruský YouTuber tvrdí, že Sony chystá vydání PC verze Horizon Zero Dawn. Stejný člověk předpověděl vydání Death Stranding pro počítače.

Šéf Guerrilla Games přebírá vedení interních studií PlayStationu

Do jednoho z nejdůležitějších křesel PlayStationu usedá Evropan. Herman Hulst má nově na starost 14 interních vývojových týmů PlayStationu.

4 týmy v Guerrilla Games pracují na novém světě pro pokračování Horizon Zero Dawn

Úspěšná akční adventura s RPG prvky bude mít pokračování. Guerrilla Games se zásadně rozšiřují a chystají ohromující herní svět s detailní vegetací.

S Death Stranding pomáhalo 70 vývojářů z Guerrilla Games

V závěrečných titulcích Death Stranding se vyskytují zajímavá jména z Guerrilla Games. Jde o vývojáře, kteří byli těmi hlavními při vývoji Horizon Zero Dawn.

Kojima uchvacuje evropská studia s Death Stranding

Legenda herního světa Hideo Kojima má teď menší, řekněme, turné po Evropě, kde v jiných studiích prezentuje své Death Stranding. Překvapí snad někoho, že sklízí úspěch a že jiní vývojáři jsou…

Guerrila Games možná dělá na online střílečce

Jelikož studio Guerrilla Games, stojící například za Horizon Zero Dawn či sérií Killzone, v poslední době získalo do svého týmu poměrně velká jména herního průmyslu, mohou započít debaty, na čem asi…

Tvůrci Horizon: Zero Dawn se rozrůstají

Hráli jste hru Horizon: Zero Dawn? Pak jistě budete rádi, že její tvůrci nyní zvyšují stavy, aby své hry mohli vydávat častěji.

10

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds

2017

10

Horizon Zero Dawn

2017

Instantní klasika a hrdý představitel kvality PlayStation 4, to je Horizon Zero dawn

Horizon Zero Dawn je kvalitní, originální a hlavně chytré sci-fi, které vás bude bavit. Pokud jste milovníky RPG v otevřeném světě a máte rádi akci a taktiku – není moc nad čím přemýšlet. A pokud…

10

Horizon Forbidden West

2022