Zobrazit vše ve dne 13. 6. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E43

Jeden Game Pass vládne všem!

Xbox se rozhodl zničit konkurenci pomocí Game Passu, Hideo Kojima na pranýři PlayStation hráčů, Minecraft na druhou a další a další novinky. To a mnohem víc v dnešní epizodě 90HODIN!

Zítra výroční stream Assassin’s Creed a brzy datum pro A Plague Tale: Requiem

Ubisoft zítra odpoledne spustí živý stream věnovaný Assassin’s Creed. Půjde o oslavu 15. výročí známé série. Co ale od něj máme očekávat? Brzy dojde také na datum vydání A Plague Tale: Requiem.

Velká aktualizace přináší do Dying Light 2 spoustu nového obsahu a foto režim

Do Dying Light 2: Stay Human dorazí zítra slibovaná velká aktualizace, dostupná bude na všech platformách a přináší do hry spoustu nového obsahu a opravuje více než 1500 problémů a chyb.

Nové PS Plus spuštěno v USA a obsahuje více her než v asijských zemích

Ukázalo se, že v předplatném pro USA je více her než při nedávném uvedení služby v asijských zemích. Jde o desítky her v katalozích PS Plus Extra a Premium. Podívejte se.

Obavy o Starfield a srovnání s No Man's Sky

Podobností s No Man's Sky má Starfield více, jak dokazuje minutové srovnávací video. Fanoušci se obávají prázdných a nezajímavých planet, když jich má být ve hře tisíc.

Call of Duty jako RPG s otevřeným světem? Infinity Ward hledají specialistu

Od roku 2017 v sousedním Polsku funguje jedno ze studií Infinity Ward. Krakovský tým měl dosavad na starost vývoj enginu pro nové díly Call of Duty. Teď se to dle inzerátu mění.

Ark 2 se odklání od původního Ark: Survival Evolved, který je nyní zdarma

Ark je povedenou survival hrou, která zaujala velké množství hráčů. Druhý díl se ale značně odklání od původní myšlenky a různé novinky dělají mezi jednotlivými tituly ještě větší rozdíl.

TOP 5 Epizoda S1E252

Úplně nejhorší místa na dovolenou z her

Gelu se kouknul na ty nejlepší místa z her a tak Ondra zvolil přesný opak. Přeci jen, tak jste to chtěli i v komentářích! Připravte se tedy na TOP 5 těch úplně nejhorších míst na herní dovolenou!

Dvě chystané špionážní akce jsou poctou Jamesi Bondovi

Retro first-person střílečka Agent 64: Spies Never Die jako by z oka vypadla GoldenEye a multiplayerová akce Deceive Inc. ve stylu Assassin's Creed ve špionážním světě.

Remake střílečky System Shock vypadá k světu

Čekání je dlouhé, ukázky zase krátké. S dvouminutovým gameplay sestřihem ale přichází alespoň jedna pozitivní zpráva. Komplexní remake prvního dílu kultovní střílečky se blíží.

Zrazuješ své věrné fanoušky, odkazují autoři petice Kojimovi za spolupráci s Xboxem

„Ne každý má dostatečně kvalitní internet, aby mohl streamovat hry. Ne každý má dost peněz na to, aby si koupil novou konzoli nebo sestavil nový počítač. Prosím, Kojimo, nenechávej nás v tom.“

Gloomwood má potěšit fanoušky čekající na Thiefa

Strašidelné ulice, temné tunely a dekadentní sídla zvrácené viktoriánské metropole uprostřed děsivé proměny. Vezměte do ruky meč s holí a vydejte se do stínů, abyste odhalili prokleté tajemství.

S.T.A.L.K.E.R. 2 dorazí podle Microsoftu až v příštím roce

Pokud můžeme věřit rozpisu her, které v letošním a příštím roce obohatí nabídku Game Passu, letos S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl nevyjde. Ne snad že by se dalo čekat něco jiného.

Summer Game Fest pokračoval v sobotu trojicí prezentací - Shrnutí třetího dne

Třetí den Summer Game Festu přinesl spoustu roztomilých, logických, ale i hororových her. Guerrilla Collective, Wholesome Direct a Future Games Show. To vše byly sobotní prezentace!