Zobrazit vše ve dne 24. 7. 2022
TOP 5 Epizoda S1E258

Tyhle tituly předběhly svou dobu

Jsou hry, které do herního průmyslu doslova prokoply díru a šly o jeden, dva nebo rovnou tři kroky kupředu dříve, než se zbytek dokázal vůbec vzpamatovat. Takže se dnes podíváme na takové hry.

Vzbudí Sonic Origins opětovný zájem o modrého sprintera?

K oslavám dvacátých narozenin ježka Sonica byl vydán Sonic Origins. Který nám má přiblížit v krásnějším kabátku první 4 díly hry Sonic the Hedgehog. Povedlo se? Nebo z nás Sega chce dostat jen peníze?

American Truck Simulator přibližuje divokou Montanu s datem vydání

Vstupní brána do Glacier a Yellowstone – dvou korunovačních klenotů národních parků – má konečně stanovené datum vydání. V novince trailer, gameplay záběry i galerie.

Fotky ze zákulisí příprav oznámení Army Reforger

České studio Bohemia Interactive nám prostřednictvím fotografií umožnilo nakouknout do zákulisí příprav oznámení Army Reforger. Fotky byly pořízeny v srpnu minulého roku.

Značka Killzone je pohřbena a studio Guerrilla vypíná servery starých her

Online servery pro své hry vypíná nejen Ubisoft, ale také Sony. Nizozemské studio Guerrilla Games oznámilo, že 12. 8. vypne servery pro řadu svých titulů, včetně posledních dílů Killzone.

Farming Simulator 22 představuje novou mapu a závěrečné balíčky

Dnes se nám tady sešla tři oznámení pro fanoušky Farming Simulatoru 22, která společně uzavírají první rok podpory této populární hry. Na co se mohou příznivci zemědělství těšit?

Podívejte se, jak se bude hrát za Lady Dimitrescu v Resident Evil Village

V režimu Mercenaries v nebezpečné vesnici si budeme moci zahrát za Lady Dimitrescu, Heisenberga a Chrise Redfielda. Co tyhle tři postavy dokážou? To názorně ukazuje video.