Tvůrci The Evil Within 2 chystají opak hororu

Ghostwire: Tokyo je za rohem, ale už nyní máme určitou představu, co nám nejspíš studio Tango Gameworks nadělí příště. Japonský tvůrčí celek se nechce omezovat jen na horory.

Tvůrci Ghostwire: Tokyo představili detailní HW požadavky

Minimální a doporučené požadavky sice známe už několik týdnů, ale až nyní máme k dispozici kompletní obraz toho, jaký hardware si Ghostwire: Tokyo vyžádá pro určitá nastavení.

Ghostwire: Tokyo

Ghostwire: Tokyo to má nejen v naší komunitě docela těžké. Po traileru i ukázkách ale konečně dochází na vydání a otázka zní, jak se s tím vývojáři z Tango Gameworks poprali?

Už nyní si můžete poslechnout celý soundtrack Ghostwire: Tokyo

Bethesda uvolnila téměř tři hodiny herní hudby z Tokia, kde se mísí folklór s moderními prvky. Soundtrack Ghostwire: Tokyo vyjde také na vinylu, a to hned ve dvou edicích.

O herní době, DLC a grafických režimech v Ghostwire: Tokyo

Po našich včerejších dojmech z hraní prvních dvou kapitol akční adventury Ghostwire: Tokyo přichází japonské studio Tango Gameworks s dalšími informacemi.

TOP 5 nejžhavějších zajímavostí z Ghostwire: Tokyo

Ukážeme vám a řekneme, proč byste se o tenhle titul měli zajímat. Vycházíme zhruba ze čtyř hodin hraní prvních dvou kapitol. A ne, není to jen kvůli slavnému vývojáři.

Vizuální novela přibližuje dějové pozadí Ghostwire: Tokyo

Bezplatná vizuální novela Ghostwire: Tokyo - Prelude se zaměřuje na postavu detektiva KK a už nyní je k dostání ve verzi pro PS4 a PS5. Za týden se dostane i na PC.

Ghostwire: Tokyo zaujme nápadem, ale nejspíš ne hratelností

Ghostwire: Tokyo je hra, o níž se mluví ve dvou extrémech. Jedni vývojářům věří, zatímco druzí úplně neví, co si o projektu myslet. My jsme ale měli možnost hru konečně vidět a… jsme tak někde mezi.

HW nároky Ghostwire: Tokyo vyvolávají řadu otázek

Proč oficiální HW požadavky nezohledňují ray-tracing? Proč je v minimálních i doporučených nárocích stejný procesor od AMD? Potěší alespoň fakt, že si Ghostwire: Tokyo vyžádá jen 20 GB místa na disku.

Ghostwire: Tokyo – takhle budeme bojovat proti duchům

Spoj se s mocnou přízračnou entitou, vydej se s ní na cestu pomsty a ovládni mocný arzenál schopností, které ti ve hře Ghostwire: Tokyo pomohou odhalit temnou pravdu o zmizení.

Ghostwire: Tokyo přinese násilí, které není přehnané

Druhá akční hra letošního roku nebude přehnaně brutální. Po Horizon Forbidden West obdržela mírnější rating i akční adventura Ghostwire: Tokyo od studia Tango Gameworks.

Vývojáři The Evil Within vedle Ghostwire: Tokyo chystají další hru

Japonské studio Tango Gameworks pod vedením Shinji Mikami pracuje nejen na Ghostwire: Tokyo, ale také na dalším projektu. Na starost ho má šéf The Evil Within 2 a půjde nejspíš o exkluzivitu.

Ghostwire: Tokyo nabídne bizarní nepřátele

Bezhlavým středoškolačkám, panenkám a duchům s deštníky se postavíme za asistence elementálních útoků, které využívají spirituální energii v kombinaci s různými živly.

Akční Ghostwire: Tokyo se po delší odmlce opět ukazuje

Příběhově laděný gameplay trailer je přesně tak hororový a akční, jak byste čekali. Nečekejte ale, že si vše složíte dohromady. Pořád jde o poměrně tajemný projekt.

Ghostwire: Tokyo se nepřekvapivě odkládá na příští rok

Duchařské hry od tvůrců The Evil Within jsme se původně měli dočkat letos, nakonec se ale vydáme do Tokia plného přízraků na začátku příštího roku. Důvodem zdržení jsou opatření kvůli koronaviru.

Dozvěděli jsme se další informace o akčním Ghostwire: Tokyo a střílečce Deathloop

Deathloop vás vhodí do časové smyčky a nekončícího souboje mezi dvěma zabijáky, v Ghostwire: Tokyo zase budete vyhánět duchy z této metropole.

6

Ghostwire: Tokyo

2022