Zobrazit vše ve dne 7. 1. 2022

Nová sezóna 2022 League of Legends započala

Dnešní úvodní den do nové sezóny LoL odstartoval krátkým, zato ale hodně informativním streamem. Ten nám ukázal spoustu novinek z League of Legends, Wild Riftu a mnoho dalšího.

Vyzkoušeli jsme si Rainbow Six Extraction: jedná se o pouhou kopii onlinové střílečky?

Měli jsme možnost zahrát si na vlastní pěst blížící se Rainbow Six Extraction a můžeme vám tak nejenom přinést naše první dojmy, ale napovědět, zda bude tahle kooperace hodna vašeho času i peněz.

V Praze můžete objevovat AR expozici Horizon Forbidden West

Česká pobočka Sony ve spolupráci se Signal festivalem připravila na Negreliho viaduktu na pražském Karlíně unikátní Horizon Forbidden West AR expozici, kterou si může naplno vychutnat každý.

Ghostwire: Tokyo přinese násilí, které není přehnané

Druhá akční hra letošního roku nebude přehnaně brutální. Po Horizon Forbidden West obdržela mírnější rating i akční adventura Ghostwire: Tokyo od studia Tango Gameworks.

V Japonsku dominoval Switch. PS5 výrazně ztrácí a o Xbox je mizivý zájem

Hybridní konzole Nintendo Switch nemá v zemi vycházejícího slunce konkurenci. Na druhém místě, ale s velkým odstupem je PlayStation 5. Xbox Series X/S výrazně ztrácí.

Klasický veletrh E3 se ani letos nevrátí

Každoroční veletrh Electronic Entertainment Expo se ani v letošním roce nevrátí ve své klasické podobě. Kvůli přetrvávajícím zdravotním rizikům spojených s covidem-19.

Stručně: Ranní zprávičky – pátek 7. ledna

Dobré ráno. Half-Life: Alyx pro PlayStation VR2? Opět se mluví o remaku The Last of Us a přidává se Director's Cut edice The Last of Us Part 2. Domněnky o Star Wars Jedi: Fallen Order 2.