Zobrazit vše ve dne 15. 3. 2022

Minutový trailer láká do světa GTA 5 a GTA Online na nových konzolích

Studio Rockstar Games nové verze devět let staré gangsterské akce Grand Theft Auto 5 moc nepropagovalo. V den vydání ale přichází nový trailer. Má necelou minutu a láká do známého světa.

Po dvou letech konečně nové záběry z Hogwarts Legacy ze světa Harryho Pottera

Herní divize společnosti Warner Bros. Games novými záběry láká na čtvrtek 17. 3. 2022, kdy uvidíme dvacet minut z hraní očekávaného akčního RPG titulu Hogwarts Legacy.

V Dying Light 2 se objeví čtyři nové parkourové výzvy

Tento týden budete moci prověřit své parkourové dovednosti v Dying Light 2. Do akčního survivalu s otevřeným světem, který je zamořen zombíky, přicházejí nové parkourové výzvy.

Odhalena druhá várka březnových her do Game Passu

První polovina března byla pro Game Pass solidní a rozšířila působivou knihovnu her této služby o tituly jako Marvel's Guardians of the Galaxy nebo FAR: Changing Tides.

Adrenalinové momenty v Monster Energy Supercross 5

Už za dva dny, 17. 3. 2022, na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S a Xbox One vychází další díl oficiálních motokrosových závodů. Máme pro vás launch trailer a hlavní informace.

Slovenská hra se stavěním socialistického města obdrží DLC na podporu Ukrajiny

Dodatečný balíček vzniká ve spolupráci s komunitou modderů a má hráčům připomenout velikost ukrajinské historie a lidu. Veškerý výtěžek bude věnován na pomoc Ukrajincům zasažených ruskou invazí.

O herní době, DLC a grafických režimech v Ghostwire: Tokyo

Po našich včerejších dojmech z hraní prvních dvou kapitol akční adventury Ghostwire: Tokyo přichází japonské studio Tango Gameworks s dalšími informacemi.

Rockstar řeší problém s přenosem účtů do next-gen verze GTA Online

V Rockstar Games musí řešit problém s migrací účtů do next-gen verze multiplayeru Grand Theft Auto 5. Studio sice zveřejnilo krátký návod pro přenos profilu, ale někteří hráči mají s přenosem problém.

Tři měsíce předplatného PC Game Pass zdarma pro majitele nových her

Společnost Microsoft připravila 3měsíční zkušební předplatné PC Game Pass pro ty, kteří vlastní jednu z nejnovějších her od Xbox Game Pass Studios. Týká se pouze těch, co předplatné nikdy neměli.

Animal Crossing: Happy Home Paradise - Recenze

Po dlouhých 18 měsících od vydání Animal Crossing: New Horizons se fanoušci dočkali nejen velké aktualizace, ale i prvního (a velmi pravděpodobně posledního) rozšíření Happy Home Paradise.

90VTEŘIN Epizoda S8E17

Kdo chce Overwatch 2 zdarma?

Chce ještě někdo dneska hrát Overwatch, Blizzard věří, že ano. Returnal věří, že hráči potřebují pomoct, stejně jako nadšený fanoušek do Elden Ringu. A bude další Call of Duty. To se stalo za 90HODIN.