Zobrazit vše ve dne 9. 9. 2021

Gran Turismo 7 má datum vydání a vrátí kampaň

Závodní simulátor od Polyphony Digital vyjde na začátku příštího roku pro PS5 a PS4. Na prezentaci se ukázal nový trailer lákající na propracovanou grafiku a návrat oblíbených věcí.

Insomniac Games připravují dalšího Spider-Mana i hru s Wolverinem

Vypadá to, že vývojáři z Insomniac Games opravdu nespí. Kromě Spider-Mana 2, kde se objeví Venom, si pro nás tohle studio připravuje i hru s Wolverinem. Podívejte se!

Ponořte se do fantastického světa Athia v RPG Forspoken

Po více než půl roce se opět ukazuje nadějné RPG Forspoken od Square Enix a Luminous Productions. Tentokrát se v traileru věnují hlavní hrdince Freye a jejímu ocitnutí ve fantastickém světě Athia.

God of War: Ragnarok v první herní ukázce

Prezentace PlayStation Showcase přinesla první herní ukázku z nového dobrodružství Krata a jeho syna, které se opravdu jmenuje God of War: Ragnarok. Podívejte se.

Uncharted 4 a Uncharted: The Lost Legacy pro PS5 a PC

Sony na PlayStation Showcase oznámila příchod Uncharted 4: A Thief’s End a samostatné expanze Uncharted: The Lost Legacy pro PlayStation 5 a PC. Půjde o remastery.

Akční Ghostwire: Tokyo se po delší odmlce opět ukazuje

Příběhově laděný gameplay trailer je přesně tak hororový a akční, jak byste čekali. Nečekejte ale, že si vše složíte dohromady. Pořád jde o poměrně tajemný projekt.

Lákání na next-gen verze Grand Theft Auto 5, ale ne letos

Minutový trailer láká na Grand Theft Auto 5 a GTA Online pro novou generaci konzolí. Současně se ale dozvídáme o odkladu. Nové verze nevyjdou 11. 11. letošního roku, ale o několik měsíců později.

První trailer na Alan Wake Remastered

Po prvních screenshotech přichází na řadu první trailer. Alan Wake Remastered na první pohled vypadá lépe, i když mohl by vypadat ještě lépe. Jak v přímém přenosu řekl Fiolo, je to ostřejší.

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake oficiálně

Prezentace PlayStation Showcase začala oznámením remaku Star Wars: Knights of the Old Republic. O předělávce kultovního akčního RPG z roku 2003 se na konci dubna tohoto roku hlasitě spekulovalo.

Elden Ring bude mít věže pro usnadnění průzkumu fantasy světa

Průzkum úrovní byl v předešlých titulech těchto tvůrců vždy důležitý. V Elden Ring se vám ale má otevřít rozsáhlý fantasy svět s příběhem, jenž napsali Hidetaka Miyazaki a George R. R. Martin.

Blíží se nový Crash Bandicoot? Média a influenceři dostávají dárečky

Vypadá to, že Activision chystá oznámení nového Crashe Bandicoota. Vybraná média a influenceři obdrželi piñaty Wumpa na oslavu 25. výročí značky. Něco na nich ale nesedí. Plus video k oslavě.

První obrázky z Alan Wake Remastered

Prvních 15 screenshotů z chystaného remasteru thrilleru spisovatele Alana Wakea. Podívejte se, jak finské studio Remedy vylepšilo hru, která vyšla před 11 lety.

Na God of War: Ragnarok se podílejí zkušení designéři

Ještě před očekáváným plnohodnotným odhalením nového God of War, které podle spekulací proběhne dnes v noci na PlayStation Showcase, se dozvídáme jednu zajímavost.

Tales of Arise je skvělým JRPG, ale má pár kazů

Tales of Arise je kvalitní JRPG, které může nadchnout staré fanoušky i lidé, kteří tento žánr moc nevyhledávají. Ne všechno je ale tak perfektní.

Tohle jsou přednosti asasínky v Diablo 2 Resurrected

K vidění jsou přednosti poslední ze sedmi tříd v nadcházející hře Diablo 2 Resurrected. Blizzard prostřednictvím krátkého gameplay záběrů představuje asasínku. Co dokáže?

New World dnes spouští veřejnou betu

Dnes startuje poslední betaverze ambiciózního masivně multiplayerového RPG titulu New World před jeho vydání. Od 9. do 12. 9. si mohou novinku od Amazon Game Studio vyzkoušet všichni zájemci.

Forza Horizon 5 představuje více než 400 vozů

Studio Playground Games se pochlubilo prvním seznamem vozů, které si užijí hráči závodů Forza Horizon 5 při vydání. Seznam obsahuje více než 400 automobilů. V dalších týdnech bude rozšířen.

MechWarrior 5: Mercenaries míří na PlayStation s řadou vylepšení

Sci-fi střílečka MechWarrior 5: Mercenaries konečně míří na konzole PlayStation od Sony. Bude podporovat cross-play a slibuje využití možností next-gen konzole.

Stručně: Ranní zprávičky – čtvrtek 9. září

Dobré ráno. Máme pro vás 20 novinek z herního světa. Dostane se do videoherního světa další hrdina Marvelu? Do prodeje se vrací klasické Star Trek hry. Ambiciózní představa tvůrce PUBG. A další.