Zobrazit vše ve dne 14. 3. 2022

Podívejte se na 30 minut z hraní GTA 5 s novými efekty na PS5

Zítra, 15. 3. 2022, na PlayStation 5 a Xbox Series X/S vychází Grand Theft Auto V a GTA Online. Vylepšené verze nestárnoucí hry, která se poprvé objevila v září 2013 na PS3 a Xboxu 360.

TOP 5 nejžhavějších zajímavostí z Ghostwire: Tokyo

Ukážeme vám a řekneme, proč byste se o tenhle titul měli zajímat. Vycházíme zhruba ze čtyř hodin hraní prvních dvou kapitol. A ne, není to jen kvůli slavnému vývojáři.

Tento týden konečně uvidíme Hogwarts Legacy

Očekávané akční RPG ze světa Harryho Pottera se nám konečně ukáže v gameplay záběrech. Stane se tak na State of Play od PlayStationu. Video bude mít zhruba 20 minut a více než 14 minut z PS5.

Stalker 2 kvůli invazi na Ukrajinu mění mírně název

Vývojáři ze studia GSC Game World nemohou v současné době pracovat na očekávané postapokalyptické akci z důvodu invaze ruské armády na Ukrajinu. Nyní mírně mění název hry.

Tiny Tina's Wonderlands se dočká season passu

Pokud nebudete mít v budoucnu dost Tiny Tina's Wonderlands, můžete směle pokračovat se season passem, který nabídne spoustu dalších soubojů a něco málo na pořádné vyblbnutí.

Vypadá to, že Perfect Dark přišel o herního ředitele

Zdá se, že studio The Initiative, které pracuje na rebootu série Perfect Dark, přišlo o herního ředitele. Nejde ale o první významný odchod z týmu. Kdo další odešel?

Stručně: Ranní zprávičky – pondělí 14. března

Dobré ráno. Neúspěch Shadow Warrior 3. Nové výzvy v PUBG Mobile. F1 Manager exkluzivitou Epicu. Zajímavosti z trofejí Horizon Forbidden West. Kočičí Stray vyjde letos.

Twelve Minutes je titul se skvělým konceptem, který si nezaslouží váš čas

V následující 12 minutové scénce, aniž bychom Vám vyspoilerovali premisu hry - Vám názorně předvedeme, jak funguje herní design jedné z velmi slibných her.