Zobrazit vše ve dne 4. 2. 2022

Vyzkoušejte si ambiciózní polský Battlefield. World War 3 pořádá zátěžový test

Ideální načasování. Battlefieldu 2042 se nedaří, hráči odcházejí a studio DICE odkládá nejen spuštění první sezóny (na začátek léta), ale také vydání důležitého patche.

Rockstar potvrdil vývoj nového dílu ze série Grand Theft Auto

Po řadě spekulací to máme černé na bílém. Studio Rockstar Games dnes oznámilo nejen datum vydání pro next-gen verze GTA 5, ale také prozradilo, co bude dál. Co vývojáři chystají?

Ghostwire: Tokyo zaujme nápadem, ale nejspíš ne hratelností

Ghostwire: Tokyo je hra, o níž se mluví ve dvou extrémech. Jedni vývojářům věří, zatímco druzí úplně neví, co si o projektu myslet. My jsme ale měli možnost hru konečně vidět a… jsme tak někde mezi.

Grand Theft Auto 5 pro next-gen má datum vydání

Studio Rockstar Games odhalilo přesné datum vydání next-gen verzí Grand Theft Auto 5. Gangsterská akce na PlayStation 5 a Xbox Series X/S vyjde v polovině března. Co nabídne?

Letos nás čeká nová generace Call of Duty od Infinity Ward

Zatímco se ve Sledgehammer Games snaží vylepšit Call of Duty Vanguard, které se neprodává dle představ Activisionu Blizzard, tak Infinity Ward usilovně pracují na další hře.

V Sony se připravují na další akvizice. Kolik vyčlenili peněz a koho koupí?

Už v roce 2021 společnost Sony oznámila, že má na akvizice, strategické investice a zpětné odkupy akcií vyčleněno zhruba 17,4 miliardy dolarů, které hodlá utratit do konce března 2024.

Dying Light 2 i na slabších počítačích díky GeForce Now

Dying Light 2 i na slabších počítačích díky GeForce Now. Přidávají se také další novinky. Plus Nvidia odhalila, jaké hry dorazí během letošního února do katalogu GeForce Now.

HW nároky Ghostwire: Tokyo vyvolávají řadu otázek

Proč oficiální HW požadavky nezohledňují ray-tracing? Proč je v minimálních i doporučených nárocích stejný procesor od AMD? Potěší alespoň fakt, že si Ghostwire: Tokyo vyžádá jen 20 GB místa na disku.

Blizzard letos vydá novou mobilní hru ze světa Warcraftu

Po vzoru mobilního Diablo: Immortal se můžeme „těšit” na kapesní zážitek také ze světa Warcraftu. Jestli to je dobrá, nebo špatná zpráva, to už je na fanoušcích.

EA sází na NFS, Skate 4 a až čtyři neoznámené tituly

Vedení Electronic Arts prozradilo, co od nich můžete očekávat v příštím fiskálním roce. V období od dubna 2022 do března 2023 chtějí vydat nový díl Need for Speed.