Zobrazit vše ve dne 24. 3. 2022

Survival střílečka Alterborn přinese směs soulslike, roguelite i looter shooter

Zavede vás do světa, který byl zkažen předpotopními silami – což pro neznalé znamená zatraceně prapodivný. Stanete se Alterbornem, jedním z posledních přeživších, kteří unikli smrti, ale ne zadarmo.

90VTEŘIN Epizoda S8E20

Novinky žhavé tak, až jsme je museli hasit!

Těšili jste se na řadu expanzí pro Cyberpunk? Vím že asi ne, každopádně možná nebude nač se těšit. Trocha naděje ale zbývá u konzolí nové půl generace. Přinášíme novinky za posledních 90HODIN!

Turbo Golf Racing je Rocket League, ale v golfovém stylu

Fanoušci Rocket League pozor, na Future Games Show Spring Showcase byla oznámena hra Turbo Golf Racing, která je v podstatě Rocket League, akorát v golfovém stylu.

Režim bez stavění by ve Fortnite mohl zůstat trvale

Stavění patří k základním prvkům battle royale hitu Fortnite. Bylo tak překvapivé, když tento týden došlo ke spuštění druhé sezóny třetí kapitoly a tato mechanika byla dočasně deaktivována.

Vývojáři vybrali nejlepší hry roku 2021

Během GDC v San Francisku byly předány ceny Game Developers Choice Awards, které každoročně udělují vývojáři nejlepším hrám. Došlo také na nejlepší hry od nezávislých tvůrců.

Tvůrci The Evil Within 2 chystají opak hororu

Ghostwire: Tokyo je za rohem, ale už nyní máme určitou představu, co nám nejspíš studio Tango Gameworks nadělí příště. Japonský tvůrčí celek se nechce omezovat jen na horory.

Čeští tvůrci hry Svoboda 1945 přicházejí s titulem o studentských protestech proti nacistické okupaci

Tvůrci historických her Attentat 1942 a Svoboda 1945: Liberation z pražského studia Charles Games ve spolupráci s obecně prospěšnou společností Živá paměť přicházejí s novým titulem.

Game Pass pomáhá hráčům i hrám, tvrdí Microsoft

Popularita Game Passu rychle roste, v lednu letošního roku Microsoft hlásil více než 25 milionů předplatitelů. Americká společnost je se svou službou spokojena.

Zvláštní mise ve spojení se Stranger Things ve Far Cry 6 a volný víkend

Ubisoft se snaží do Far Cry 6 nalákat nové hráče. Pokud jste v tropickém ráji jménem Yara ještě nebojovali, tak máte o víkendu možnost na všech platformách. Plus přichází speciální mise.

Apex Legends postihl velký únik informací na dva až tři roky dopředu

Informace z interní verze hry se dostaly na veřejnost. Nechybí informace o nových legendách či mapách. Podle odhadů jde o obsah na zhruba dva až tři roky dopředu.

Stručně: dopolední zprávičky – čtvrtek 24. března

Jarní kolekce ovladačů Xbox. WRC od Codemasters má být velké. Odložen důležitý patch pro Marvel’s Avengers. Nová generace PGA Tour od EA až na jaře 2023. Mortal Kombat 11 přišel o Denuvo.

Disney Mirrorverse dorazí na mobily už začátkem léta

Do odvráceného světa za zrcadlem, kde se pohádky mísí s fantazií a dávají vzniku novým příběhům, se vrhneme začátkem léta. Lodičky a podpatky nechte raději doma, tohle bude hustý.

Destrukční závody Wreckfest míří na Switch

Fanoušci destrukčních závodů Wreckfest a zároveň i uživatelé konzole Nintendo Switch se konečně dočkali. Port hry už má své oficiální datum vydání. Kdy dorazí nástupce FlatOutu?