Zobrazit vše ve dne 21. 3. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E19

Zaklínač 4 oznámen? Ve Fortnite nejde stavět?! CO SE TO DĚJE?

Když už něco oznámíte, tak nám dejte víc informací, ne? Takhle víme jen o tom, že Zaklínač 4 míří na Unreal Engine 5. Z Fortnite zmizelo stavění a Ubisoft chce ještě větší otevřené světy?!

Nový Zaklínač nebude exkluzivitou pro Epic Games Store

Studio CD Projekt RED velmi rychle potvrdilo, že další herní Zaklínač nebude exkluzivitou pro jediný obchod. Hra tedy nebude k dostání jen v obchodě Epicu, navzdory využití Unreal Enginu 5.

Sony se více zaměří na multiplayer a kupuje Haven Studios pod vedením Jade Raymond

Společnost Sony dnes oznámila, že kupuje montrealské studio Haven Studios, které založila Jade Raymond. Tento tým byl představen na začátku roku 2021 a připravuje live service titul.

Další Zaklínač je oficiálně ve vývoji, využije Unreal Engine 5

CD Projekt RED s definitivní platností potvrdil, že je ve vývoji další hra ze světa Zaklínače, která odstartuje novou ságu. Musíme však dát sbohem REDenginu, který nahradí Unreal 5 od Epicu.

Ubisoft touží po ještě rozsáhlejších herních světech

Hry od Ubisoftu patří mezi hry s největšími otevřenými světy. Takové, že často hráči ani nevědí, co mají dělat dřív. V budoucnu budou ještě větší. Ubisoft připravuje novou technologii.

Ghostwire: Tokyo

Ghostwire: Tokyo to má nejen v naší komunitě docela těžké. Po traileru i ukázkách ale konečně dochází na vydání a otázka zní, jak se s tím vývojáři z Tango Gameworks poprali?

Simulátor druhoválečné ponorky čeká vydání plné verze s českou lokalizací

Simulátor ponorky z období druhé světové války se dostává do finální fáze vývoje. Tvůrci jsou po šesti letech pomalu připraveni vydat finální 1.0 verzi. Ta dorazí během příštích šesti měsíců.

Fortnite spouští novou sezónu a Epic podporuje Ukrajinu

Máme tady překvapivý začátek druhé sezóny třetí kapitoly Fortnite. Battle royale hit dočasně přichází o režim stavby, což je jeden z nejdůležitějších prvků hry, který ji odlišuje od konkurence.

Záhada v Zaklínači 3 odhalena po téměř sedmi letech

Po zhruba sedmi letech od vydání Zaklínače 3 se podařilo odhalit osud jedné postavy, jenž fanoušci považují za poslední dosud neodhalený easter egg, který hra ukrývala.

Nové rozšíření přinese do Hearthstone obrovské nestvůry

Máme tady podrobnosti o novém rozšíření Hearthstone. Populární karetní hra se 12. 4. letošního roku dočká dodatečného balíčku Voyage to the Sunken City, který přináší obrovské mořské nestvůry.

Stručně: Ranní zprávičky – pondělí 21. března

Brzy uvidíme Matcho. Humble Bundle na podporu Ukrajiny. Beta Overwatch 2 má datum. Roller Champions je opět odložen. Tekken: Bloodline je animovaný seriál. Rychlá oprava problémů Dying Light 2.