Zobrazit vše ve dne 3. 2. 2022

Ghostwire: Tokyo – takhle budeme bojovat proti duchům

Spoj se s mocnou přízračnou entitou, vydej se s ní na cestu pomsty a ovládni mocný arzenál schopností, které ti ve hře Ghostwire: Tokyo pomohou odhalit temnou pravdu o zmizení.

90VTEŘIN Epizoda S8E6

Horda a Aliance ruku v ruce!

Zas tu máme další akvizice teď ovšem v menším měřítku. Nakupuje New York Times, nakupuje Sony a při tom PlayStation 5 si nemůže koupit nikdo. I o tom je další epizoda 90HODIN!

Nintendo zveřejnilo finanční výsledky za posledních 9 měsíců

Nintendo oznámilo své finanční výsledky za období od 1. 4. do 31. 12. Společnost poskytla data prodejnosti konzole Switch. V přehledné finanční zprávě zjistíme, jak se firmě dařilo.

Svět Horizon Forbidden West je naplněn výzvami

Dvouminutový gameplay trailer ukazuje, čemu budeme v akční adventuře Horizon Forbidden West čelit mimo příběhovou linku. Těšíte se na tuhle PlayStation exkluzivitu?

INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E25

Cybergang 2069, GTA jako náborová pomůcka a SONY kupuje Bungie

Představte si situaci, kdy se za posledních 14 dní skoro nic zajímavého nestane. A pak poslední den příprav na vás vyskočí tolik zpráv, že se musíte nachystat na pořádnou vatu. A máme toho hodně!

Důležité shrnutí Gran Turisma 7. Kolik bude ve hře aut a co připojení k internetu?

Máme pro vás gameplay záběry v rozlišení 4K i shrnutí důležitých informací, včetně počtu automobilů, tratí a nutnosti být neustále připojen k internetu. Proč se tak tvůrci rozhodli?

World of Warcraft umožní spolupráci napříč frakcemi

Ve World of Warcraft dochází ke zlomu. Blizzard totiž oznámil, že hráči z rozdílných frakcí budou moci spolupracovat například v dungeonech nebo raidech a získávat sdílené achievementy.

Připomeňte si, co víte o Dying Light v našem kvízu

Už jen den zbývá do vydání druhého dílu této akcí a parkourem nabité zombie akce. My jsme si pro vás proto připravili jednoduchý kvíz, abyste si mohli zkrátit čekání.

Gran Turismo 7 cílí na všechny vaše smysly

Nejnovější Gran Turismo si dává za cíl sjednotit co nejvíce milovníků automobilového průmyslu. Tomu napomáhají nejnovější technologie pro co možná nejlepší jízdní model.

Nabídka her na Netflixu rozšířena o tituly Dungeon Dwarves a Hextech Mayhem

Netflix opět obohacuje svou nabídku her pro předplatitele o dva nové kousky. Na hráče se systémy Android a iOS se již těší Dungeon Dwarves a Hextech Mayhem.

První patch pro Dying Light 2 opravuje více než tisíc chyb a problémů

První patch (takzvaný day one) pro Dying Light 2 Stay Human je hodně důležitý. Techland odhalil, že opravuje více než tisíc chyb a problémů. Mimo jiné dialogy, které blokují postup příběhem.

Suicide Squad: Kill the Justice League v letošním roce čekat nemáme

Na akci Suicide Squad: Kill the Justice League od Rocksteady (tvůrci série Batman Arkham) si budeme muset počkat. Podle agentury Bloomberg je hra potichu odložena a dorazí až v příštím roce.

Hudba z původních Pokémon her Diamond a Pearl je oficiálně k dispozici

Japonská společnost The Pokémon Company, která spravuje značku Pokémon, vydala hudební knihovnu ze svých původních her Diamond a Pearl. Hudba je tak volně k dispozici, a to nejen k poslechu.