Proč by The Quarry mělo být špatnou hrou a zmýlili jsme se?

Studio za úspěšnou adventurou Until Dawn a nedávnou antologií The Dark Pictures se rozhodlo vydat novou hru The Quarry a my dostali příležitost vyzkoušet hodinovou ukázku. Jaké jsou naše dojmy?

Horor The Quarry nabídne 186 různých konců

Tvůrci Until Dawn se pochlubili novou hororovou hrou, kde každé rozhodnutí vyústí v jiný konec. Dobře si rozmyslete, zda máte dost času vidět všechny z nich.

The Quarry: Duchovní dědic Until Dawn v půlhodinovém videu

Za pouhých 65 dnů vyjde horor The Quarry, duchovní dědic PlayStation exkluzivity Until Dawn od studia Supermassive Games. Zkušený tým připravuje novou značku ve spolupráci se společností 2G Games.

Tvůrci Until Dawn přicházejí s interaktivním hororem The Quarry

Parta teenagerů bojuje o život ve filmovém hororu, kde na vašich volbách záleží. Těšit se můžete na hollywoodské herce a talenty. Podívejte se na trailer a obrázky.

Stručně: Ranní zprávičky – úterý 22. února

18 novinek. Sifu může být v PS Plus. Počet bossů v Elden Ringu. God of War: Ragnarok odloženo nebude. O restartu Fable. Zákulisí akvizice Activisionu. Vývoj Dragon Age 4 jde dobře. Seriál Halo.

Závěrečná část The Dark Pictures Anthology bude šílená

První řada videoherního hororu The Dark Pictures Anthology od studia Supermassive Games bude zakončena ve velkém stylu. Tvůrci Until Dawn na závěr chystají díl s podtitulem The Devil in Me.

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes je spásou i promrhanou šancí

Třetí povídka v antologii The Dark Pictures má vynikající premisu, vypráví dobrý příběh a přináší se sebou žádané změny. Ve skutečnosti ale stojí na pomezí něčeho dobrého a něčeho špatného.

Všichni hrdinové v hororu House of Ashes mohou zemřít

Přes dvě minuty dlouhý trailer nás seznamuje s hlavním hrdiny hororu House of Ashes, který se řadí do The Dark Pictures Anthology od studia Supermassive Games. Tentokrát se podíváme do Iráku.

Je tohle konec příběhových adventur nebo jenom vývojářů Until Dawn?

Supermassive Games přišli v roce 2015 se hrou Until Dawn, která pobláznila herní scénu. Nyní se studio každým krokem řítí ke svému konci. Anebo jsou to příběhové adventury, které už ztratili kouzlo?

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes ukazuje nový trailer s rozhovorem

Prezentace Bandai Namco nám ukázala pouze jednu jedinou věc. Tou je nový trailer pro příběhový horor House of Ashes ze série The Dark Pictures od autorů Until Dawn.

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes chce vystoupit ze stínu Until Dawn

Studio Supermasive Games pracuje na třetím díle jejich antologie: House of Ashes. A tentokrát se nám pochlubili s novými záběry i možnostmi. Ani tak ale není jisté, jestli se hře bude po vydání dařit.

Adventura The Dark Pictures Anthology: House of Ashes v prvních záběrech

Vývojáři ze Supermassive Games se podělili o gameplay záběry z dalšího dílu jejich hororově laděné série The Dark Pictures. House of Ashes nás tentokrát hodí do role nejen amerických vojáků v Iráku.

6

The Dark Pictures - House of Ashes

2021

Nexon investuje do velkých značek. Nordisk Games kupují část Supermassive Games

Herní vydavatel Nexon se rozhodl zainvestovat do velkých značek, mezi něž patří například Konami. Mezitím Nordisk Games získávají část studia Supermassive Games, které je známé pro své hororové hry.

90VTEŘIN Epizoda S6E85

CD Projekt na prodej!

Dneska budeme rozhazovat prachama. Koupíme si část CD Projekt RED, utratíme tisíce za mikrotransakce nebo za nově oznámené hry. Však to je výkonný business. Stejně jako našich 90VTEŘIN, ne?

S vydáním The Dark Pictures Anthology: Little Hope je odhalen třetí hororový příběh

Na počítače, PlayStation 4 a Xbox One dnes vychází The Dark Pictures Anthology: Little Hope od tvůrců Until Dawn. Podívejte se na launch trailer a kupodivu i představení třetí hry.

Co mohou hráči očekávat od hororu The Dark Pictures: Little Hope?

Nový trailer na hru od tvůrců Until Dawn se jmenuje Secrets & Premonitions a ukáže, co můžeme od nového hororu čekat a co čeká na čtyři vysokoškoláky a jejich profesova v tajemném městečku.

The Dark Pictures: Little Hope se vás pokusí vystrašit až koncem října

Druhá část antologie od tvůrců Until Dawn ze studia Supermassive Games vyjde během podzimu. Vývojáři oznámili datum vydání a pochlubili se novým příběhovým trailerem. Láká vás nový hororový zážitek?

8 minut z hororu Little Hope od tvůrců Until Dawn

V druhém díle antologie od Supermassive Games se přesuneme do podivného amerického městečka, ve kterém uvízla nová parta teenagerů se svým profesorem.

Antologie Dark Pictures odhaluje pokračování s podtitulem Little Hope

Z paluby prorezivělé kocábky se tentokráte přesuneme do mystického města obklopeného stínem čarodějnických procesů. A to v kůži mladých studentů, které doprovodí i jejich profesor.

Detaily o pokračování hororového zážitku The Dark Pictures

Druhá kapitola hororové adventury The Dark Pictures Anthology od tvůrců Until Dawn se hlásí o slovo. Přináší první detaily a trailer.

Horor Man of Medan přináší na omezenou dobu Friend’s Pass

Po omezenou dobu si můžete horor Man of Medan zahrát s kamarádem, který hru nevlastní. Vše probíhá skrz bezplatný Friend's Pass dostupný na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

Man of Medan obohacuje žánr příběhových adventur, ale za to strádá tam, kde jiní excelují

Studiu Supermassive Games se jednou s jejich hororovou adventurou Until Dawn povedlo něco neskutečného. Jejich hru si zamilovali stovky a tisíce hráčů. A nyní o čtyři roky později se o to samé…

Hororová adventura Man of Medan bude obsahovat multiplayer, a to hned ve dvojím podání

Možná si říkáte, adventura a multiplayer? To přeci nejde dohromady. Ovšem tvůrci úspěšné hororové adventury Until Dawn na to mají jiný názor a rozhodli se tak do prvního dílu z jejich temné The Dark…

7

The Dark Pictures Anthology - Man of Medan

2019

Vývojáři Until Dawn mají rozpracováno vícero titulů

Hororová adventura Until Dawn, připomínající menší interaktivní film, pochází ze studia Supermassive Games, které momentálně pracuje na projektu The Dark Pictures. Není to však jediné, čím se úspěšné…

4

The Inpatient

2018

Bravo Team

The Quarry

2022

Until Dawn

2015

The Dark Pictures Anthology - Little Hope

2020