Zobrazit vše ve dne 22. 2. 2022

Vyzkoušejte si české akční RPG The Last Oricru

Pražské studio GoldKnights se inspirovalo u hardcore RPG série Dark Souls od FromSoftware. Nový titul si můžete vyzkoušet v demoverzi na svém počítači. Podporuje singleplayer i co-op.

Bethesda.net Launcher končí, vaše hry se přesunou na Steam

Mnozí předpovídali postupný zánik nepříliš populárního launcheru od Bethesdy, ale asi málokdo čekal, že k tomu dojde tak rychle. Launcher zcela zanikne za několik měsíců.

Lost Ark: Čekání na připojení bude pokračovat, dokud neopadne zájem hráčů

Středoevropské servery bezplatného masivně multiplayerového RPG titulu Lost Ark nebudou navýšeny, hráči se tak budou i nadále potýkat s dlouhým čekáním na připojení do tohoto rozsáhlého světa.

Takhle vypadá PlayStation VR2 headset. Co přináší nového?

Společnost Sony odhalila design PlayStation VR2 headsetu a pochlubila se i detailnějšími informacemi o novém zařízení, které je určeno pro konzole PlayStation 5.

Sifu

Čím jste starší, tak jste moudřejší. Teda, minimálně se to tak říká. V Sifu jste ale každou smrtí nejen starší, ale zároveň i silnější. Stačí tyto originální mechaniky na zaujetí hráčů?

Steam Next Fest přináší přes sedm stovek demoverzí

Valve na Steamu spustilo devátý ročník Next Festu, který přináší stovky hratelných demoverzí společně s tunou živých přenosů vývojářů, kteří vám o svých titulech prozradí více informací.

Druhé bezplatné DLC pro Dying Light 2 přináší samurajské vybavení

Po třídílném bezplatném dodatečném balíčku Authority přichází druhé třídílné bezplatné DLC. Fanoušci Dying Light 2 se tentokrát mohou těšit na samurajské vybavení.

Do Pittsburghu se v sérii Fallout vrátíme letos na podzim

Na možnost navštívit při hraní Falloutu 76 mapu z DLC The Pitt pro Fallout 3 si ještě počkáme, můžeme se ale těšit i na mimozemšťany nebo návrat prvků Nuka-Worldu z Falloutu 4.

Stručně: Ranní zprávičky – úterý 22. února

18 novinek. Sifu může být v PS Plus. Počet bossů v Elden Ringu. God of War: Ragnarok odloženo nebude. O restartu Fable. Zákulisí akvizice Activisionu. Vývoj Dragon Age 4 jde dobře. Seriál Halo.