Zobrazit vše ve dne 26. 7. 2022

Sony láká na vychytávky soupravy PlayStation VR2

V přípravě je momentálně náhlavní souprava nové generace s názvem PlayStation VR2, která nabídne řadu zajímavých vychytávek. Ty Sony dnes představila, máme se na co těšit.

Videa: GTA Online, Hitman 3, Destroy All Humans! 2 a Disney Dreamlight Valley

Jižní San Andreas zachvátila vlna veder, ceny pohonných hmot prudce rostou a ekonomika je na pokraji zhroucení. Oproti tomu agent vyrazil na odlehlý ostrov. A lokace v remaku mimozemšťana.

Ženské týmy ve FIFA si vybrala jen hrstka hráčů

Electronic Arts od FIFA 16 pokračuje v rozšiřování ženského fotbalu v sérii FIFA. Loňský díl přinesl mimo jiné možnost vytvořit si vlastní fotbalistky, zatímco letos budou dvě klubové ligy.

The Quarry by mohl být právoplatný nástupce Until Dawn

Supermassive Games se v posledních letech topilo v ambicích. Zatímco se tak upínali k epizodickému formátu, zapomněli, co umějí nejlépe. Naštěstí The Quarry je dost možná spásou tohoto studia.

PlayStation čelí bezpečnostním problémům, uniknout může i God of War: Ragnarök

Je znepokojivé, že se po dvou letech zopakovala podobná situace. V roce 2020 téměř dva měsíce před vydáním očekávaného The Last of Us Part 2 na internet unikly příběhové spoilery.

V Zaklínači 3 bylo odhaleno ještě jedno tajemství

Jak se zdá, žádná skrytá věc v Zaklínači 3 není vždy prokazatelně poslední. Po nedávném odhalení easter eggu v datadisku O víně a krvi přichází ještě jedno tajemství, které souvisí s Ciri.

Vývojáři vyzývají hráče, ať dohrají hru za dvě hodiny a požádají o vrácení peněz

Vývojáři tohoto hororu zvolili vskutku netradiční přístup. Přicházejí s hrou, která se dá chápat jako satira na politiku Steamu s vrácením peněz v případě, že jste titul nehráli déle než dvě hodiny.

Blíží se znovuzrození WoW: Wrath of the Lich King

Blizzard prostřednictvím krátkého traileru potvrdil dřívější únik, World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic má oficiální datum vydání. Nač se můžete těšit?

Ubisoft popírá zvěsti o zrušení Roller Champions

O víkendu se internetem začaly šířit zprávy, že Ubisoft zruší Roller Champions. Pokud patříte mezi hráče této bezplatné sportovní hry, tak máme dobrou zprávu. Vývojáři titul plně podporují.

Z prodeje bez vysvětlení zmizely staré díly WWE

Z digitálních platforem zmizely staré díly WWE. Bez vysvětlení společnost 2K přestala prodávat WWE 2K17, 2K18, 2K19 a 2K20. Zájemci o wrestling si mohou koupit pouze novější hry.

Poslední dědic faraonů obohatí For Honor

Středověká bojová akce For Honor obdrží další aktualizaci, která rozšíří soupisku bojovníků o hrdinu ze starověkého Egypta. Co Neferkha Medžaj nabídne hráčům a v čem bude dobrý?