Zobrazit vše ve dne 24. 10. 2021

Nové Mario Party Superstars uniklo na internet týden před oficiálním vydání

Nintendo řeší další únik na internet své hry před oficiálním vydáním. Již z kraje října unikl na svět před vydáním nový Metroid Dread. Aby to nebylo málo, nyní jde o nové Mario Party Superstars.

Fortnite láká hráče na hrdiny z hororové série Resident Evil

Fortnite slaví Halloween nejen novými příšerami a speciálními úkoly v rámci události Fortnightmares, ale také ve spojení s kultovní hororovou značkou Resident Evil.

Xbox Game Studios chystají nové MMO pojmenované Pax Dei

Na internetu se objevila jistá spekulace o tom, že studio Mainframe chystá pro Xbox Game Studios nové MMO Pax Dei, které se bude hrát kompletně přes cloud, díky čemuž půjde hrát úplně kdekoliv.

Závěrečná část The Dark Pictures Anthology bude šílená

První řada videoherního hororu The Dark Pictures Anthology od studia Supermassive Games bude zakončena ve velkém stylu. Tvůrci Until Dawn na závěr chystají díl s podtitulem The Devil in Me.

Plížení, nebo bezhlavý útok? Tiny Tina’s Wonderlands nabídne obojí

Rozmanitý svět Tiny Tina’s Wonderlands představuje dvě třídy bojovníků ve zbrusu novém traileru. Je libo tichou akci, nebo pořádnou bezhlavou rvačku se spoustou zvláštní magie?

Horde režim obohatí DOOM Eternal příští týden

DOOM Eternal se příští týden dočká aktualizace 6.66, která láká na zbrusu nový Horde Mode, vylepšený multiplayerový režim Battlemode nebo dva další Master Levely.