Zobrazit vše ve dne 8. 10. 2021
90VTEŘIN Epizoda S7E75

Twitch pod největším hackerským útokem?!

Každý má občas svého hackera, i Twitch, kterému unikl soubor s hesly i výdělky streamerů. Hráči si stěžují, že jsou moc OP a God of War: Ragnarok potěší české vlastence. Stejně jako našich 90VTEŘIN.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition oficiálně oznámena

Spekulace se potvrdily. Rockstar Games oznamují kolekci gangsterské akce Grand Theft Auto, která vyjde ještě letos na počítače a konzole. Na mobily až v příštím roce.

Na PlayStation se chystá velký remake s irskou skladbou

Irská folková zpěvačka a skladatelka Eabha McMahon, známá pod uměleckým jménem AVA, prozradila, že na PlayStation se chystá velký remake. O co by přesně mělo jít?

Všichni hrdinové v hororu House of Ashes mohou zemřít

Přes dvě minuty dlouhý trailer nás seznamuje s hlavním hrdiny hororu House of Ashes, který se řadí do The Dark Pictures Anthology od studia Supermassive Games. Tentokrát se podíváme do Iráku.

Eidos Montreal je prvním velkým studiem pracujícím čtyři dny v týdnu

Tvůrci Deus Ex: Human Revolution, kteří dodělávají Marvel’s Guardians of the Galaxy, budou mít více času na svůj osobní život a rodinu. Ve studiu Eidos Montreal se bude pracovat čtyři dny v týdnu.

Nejstahovanějším hrám z PlayStation Store vévodí Kena

Nezávislá akční adventura Kena: Bridge of Spirits se ukázala na prvních místech v žebříčcích nejstahovanějších her z PlayStation Store za září letošního roku. Jak vypadá další pořadí?

Postavte si vlastní počítač. PC Buidling Simulator je zdarma

Populární simulátor se stavbou vlastního počítače PC Buidling Simulator je další hrou, kterou Epic Games Store rozdává. Co vše hra nabízí a jak ji hráči hodnotí?

Far Cry 6 konečně vystupuje ze stínu svých předků

Diktátor Antón Castillo vykořisťuje svou vlastní zem, lid Yary umírá a odbojové síly jsou roztříštěné. Dokáže Dani Rojas a odbojová skupina Libertad osvobodit své lidi? Far Cry 6 je konečně tu!