Zobrazit vše ve dne 17. 3. 2022

Konečně se nám ukázalo Hogwarts Legacy ze světa Harryho Pottera

15minutové představení samotné hry nám ukázalo v zásadě všechny její nejdůležitější části. Vítejte ve světě Harryho Pottera v podobě ambiciózního akčního RPG pro počítače a konzole.

90VTEŘIN Epizoda S8E18

Steam stojí za nejnovějšími leaky!

Fiola si pro vás připravil skvělou epizodu 90HODIN, a tak mu ji Gelu prostě sebral. Podobně husté novinky prostě nemohl jenom tak nechal ležet, to dává smysl ne?

Tvůrci Until Dawn přicházejí s interaktivním hororem The Quarry

Parta teenagerů bojuje o život ve filmovém hororu, kde na vašich volbách záleží. Těšit se můžete na hollywoodské herce a talenty. Podívejte se na trailer a obrázky.

Na System Shock 3 nesáhl tým Warrena Spectora už dva roky

Fanoušci System Shock netrpělivě vyhlíží třetí díl, ale krom obrázku velryby z jiné hry zatím na dohled není nic jiného. Podle slov Warrena Spectora se na hře pracovalo naposled v roce 2019.

Poslední bitva lidstva v novém akčním RPG od tvůrců Ashen

Tvůrci kladně hodnocené hry Ashen přicházejí s oznámením nového akčního RPG. Jmenuje se Flintlock: The Siege of Dawn a na hráče v něm čeká poslední bitva lidstva.

Hard West 2 nabídne temný příběh z Divokého západu

Po sedmi letech přichází pokračování tahové taktické akce Hard West. Druhý díl zůstává v prostředí Divokého západu a vyjde v letošním roce pro PC přes Steam. První informace doprovází trailer.

Expanze Aftershock pro Ion Fury se opozdí

Tvůrci retro střílečky Ion Fury potřebují více času na dokončení dlouho očekávané expanze Aftershock. Příznivci klasického Build enginu se tak musí znovu obrnit trpělivostí.

Z databáze Steamu unikla data vydání pro Uncharted, Frostpunk 2 nebo Atomic Heart

Vypadá to, že správci Steamu udělali chybu a zpřístupnili svou databázi široké veřejnosti. Díky tomu víme, jaká data vydání mají od vývojářů/vydavatelů nastavené nadcházející tituly.

Total War: Medieval 2 přinese na mobily komplexní válečnou strategii v češtině

Tvůrci mobilních portů Alien: Isolation, GRID Autosport, ROME: Total War, Company of Heroes a XCOM 2 Collection připravují další komplexní titul, který vyžaduje moderní telefon nebo tablet.

Wolfenstein: Enemy Territory konečně míří na Steam

Díky zániku Bethesda.net Launcheru se v nabídce Steamu objeví první dva díly série The Elder Scrolls, modovací nástroje pro Fallout 4 a Skyrim: Special Edition a také jedna freeware klasika.

Returnal v dlouhém videu představuje Sisyfovu věž

Finské studio Housemarque přináší detailnější pohled na nový survival režim, který rozšíří hardcore střílečku Returnal. Do hry dorazí v rámci aktualizace a v doprovodu kooperace.

INDIAN SHOWTIME Epizoda S5E28

Návrat Overwatch 2, Returnal multiplayer a oprava Battlefieldu

Těžký život mají vývojáři po celém světě a ještě těžší naše milá redakce, která se probírá všemi novinkami. Probereme nový artbook pro Mafii, znovuzrození Skull & Bones, možná i Overwatch 2.