Zobrazit vše ve dne 12. 7. 2022

It Takes Two je perfektním titulem pro jakoukoli dvojici

It Takes Two je naprosto odlišnou hrou od A Way Out. Nikoliv díky svému žánrovému zpracování, ale také příběhem a způsobem, jakým přistupuje k hratelnosti.

Aliens: Fireteam Elite čeká cross-play a čtvrtá sezóna

Za měsíc a něco oslaví kooperativní survival střílečka Aliens: Fireteam Elite první narozeniny. Už dříve bylo na tuhle dobu avizováno první rozšíření s názvem Pathogen. Ještě předtím ale 4. sezóna.

Anální sonda a další mimozemská výbava v Destroy All Humans! 2

Remake druhého dílu akční adventury Destroy All Humans! přináší zpět mimozemšťana Crypta s jeho nevšedními zbraněmi, včetně známé anální sondy. Jaké další poklady ve hře budou?

Majitel tvůrců Just Cause kupuje experty na horory ze Supermassive Games

Když nenakupuje Microsoft, Sony nebo THQ Nordic, tak Nordisk Games. Dánská společnost rozšiřuje své působení ve videoherním světě akvizicí studia Supermassive Games.

Farming Simulator 22 bude na nové mapě klást větší důraz na zpracování dřeva

Farming Simulator 22 od svého vydání klade důraz na zemědělství a chov zvířat, ale stejně jako předchozí díly obsahuje také lesnictví. To se s právě oznámeným velkým rozšířením dostane do popředí.

S předplatným Amazonu získáte přes 30 her, včetně trilogie Mass Effectu

Před necelým měsícem jsme na to upozorňovali. Společnost Amazon dnes a zítra předplatitelům Amazon Prime rozdává více než 30 her, včetně zajímavých kousků. Mezi ně se řadí Mass Effect.

NBA 2K23 na PC je opět verzí ze starých konzolí

Ultrarealistická hratelnost a nejúchvatnější kariéra jsou fráze, které se opakují v tiskové zprávě letošního ročníku basketbalu od studia Visual Concepts a 2K Sports.

PlayStation 5 má první licencovaný SSD disk

Velikost her postupně roste, některé překračují 100 GB (například Gran Turismo 7), a volného místa na disku ubývá. V minulosti Sony problém u PlayStationu 5 zmírnila možností přidat vlastní M.2 SSD.

Ve virtuální realitě si můžete zahrát prvního Zaklínače

Chcete se stát zaklínačem a vžít se do kůže obývaného Geralta z Rivie? Vaše přání vám splní šikovný modder Patryk Loan, který dva roky pracuje na zajímavém projektu.

Battlefield 3 se promění v superrealistickou střílečku

Fanoušci Battlefieldu budou mít důvod k radosti. Nenajdou ho ale v aktuálním Battlefieldu 2042, ale v ambiciózní modifikaci Reality Mod pro Battlefield 3. Její autoři oznámili, že brzy vyjde.

U remaku The Last of Us odklad nehrozí

V posledních dvou letech jsou odklady her zcela běžné, někdy se termíny posouvají i o rok. V případě The Last of Us Part 1 ke zdržení nedojde. Také měl vznikat bez crunche.