Zobrazit vše ve dne 10. 7. 2022
TOP 5 Epizoda S1E256

Nepřeskakujte titulky u těchto her!

Věděli jste, že existují desítky her, které mají doslova epické scény, jenž následují po závěrečných titulcích? Pojďme se podívat na TOP 5 nejlepších potitulkových scén z videoher!

Úniky z testování Skate 4 potvrzují návrat ke kořenům

Dohoda o mlčenlivosti hráče nezastaví. Stejně jako v mnoha jiných případech, tak i po první testovací fázi silně rozpracované verze Skate 4 se na internetu objevila hromada obsahu.

V roce 2023 se vrátí veletrh E3 i BlizzCon

Videoherní svátek se v příštím roce vrátí na výstaviště do centra Los Angeles. E3 2023 slibuje týden plný odhalení tříáčkových her a premiér nových titulů, což si užijeme v přenosech i doma.

Táborová hororová noc v The Quarry s netradičním multiplayerovým zážitkem

The Quarry je o něco lákavější. Nový horor, který vzešel ze spolupráce studia Supermassive Games s vydavatelstvím 2K Games, obdržel dříve slibovaný online kooperativní režim Wolfpack.

Heroes of the Storm od Blizzardu už nedostane žádný nový obsah

Blizzard ukončil vývoj hry Heroes of the Storm, ale pro pravidelné hráče to žádná velká změna není. Tahle MOBA je už dlouho bez pravidelného přísunu nového obsahu. Co se změní?

Psychonauts 2 obdrží speciální i sběratelskou edici

Více než rok po vydání digitálních verzí se na trh dostanou fyzické verze Psychonauts 2 pro konzole Xbox a PlayStation 4. K dostání bude také sběratelská edice. Dále artbook a kompletní vinylová sada.