Z Horizon, God of War a Gran Turismo budou televizní seriály

Vzhledem k úspěchu filmu Uncharted, který vydělal více než 400 milionů dolarů, a humbuku, který vyvolalo natáčení televizního seriálu The Last of Us, se nemůžeme divit.

Kvalita PlayStation her by se zhoršila, kdyby je Sony nabídla hned v předplatném

Sony myslí pouze na peníze, zatímco Microsoft na hráče. To jsou slova některých hráčů poté, co japonská společnost oznámila novou verzi PlayStation Plus. Lidem vadí podstatný rozdíl.

God of War Ragnarök poslední hrou Sony na PS4 a více titulů PlayStationu pro PC?

Sony má vydávat hry na počítače rychleji. Chystá celou řadu portů a do toho chce, aby se studia soustředila už jen na PlayStation 5 a PC. Co můžeme čekat za zajímavosti?

Horizon Forbidden West připravil půdu pro třetí díl

Už to budou dva měsíce, co jsme se na PlayStationu 5 a PlayStationu 4 mohli ponořit do druhého dobrodružství nebojácné Aloy. Vývojáři pracují nejen na aktualizacích, ale také na novém projektu.

V Hradci Králové vzniká PlayStation Park Horizon

Tuzemská pobočka společnosti Sony v Hradci Králové představila nový přírodní park PlayStation Park Horizon, který je spojen s nedávno vydanou hrou Horizon Forbidden West. Podívejte se na fotografie.

Stručně: Ranní zprávičky – úterý 5. dubna

Dobré ráno. Spekulace o projektech Naughty Dog. Zvěsti o duchovním nástupci Syphon Filteru od tvůrců Days Gone. Poděkování autorů Syberia: The World Before hráčům. Nové akční RPG v Techlandu.

Stručně: Ranní zprávičky – čtvrtek 31. března

Tvář Valve po 22 letech odešla z firmy. eFootball by mohl být konečně kompletní. Activision Blizzard zaplatí pokutu. Patch pro Horizon Forbidden West. Hra zdarma. Výprodej simulátorů. Konzole od Apple

90VTEŘIN Epizoda S8E14

Tisíc hráčů hraje (jeden) Elden Ring...

Pamatujete, když jeden chodil a druhý střílel? Tak si představte, jak tisíc hráčů hraje Elden Ring. Vývojáři druhého S.T.A.L.K.E.R.a přináší vzkaz a Horizon umlčelo Aloy. Tohle se stalo za 90HODIN.

První větší aktualizace Horizon Forbidden West opravuje palčivé problémy

Jak bylo slíbeno, tak se stalo. Akční adventura Horizon Forbidden West obdržela první větší aktualizaci po vydání. Patch s označením 1.05 opravuje spoustu chyb.

Stručně: Ranní zprávičky – úterý 22. února

18 novinek. Sifu může být v PS Plus. Počet bossů v Elden Ringu. God of War: Ragnarok odloženo nebude. O restartu Fable. Zákulisí akvizice Activisionu. Vývoj Dragon Age 4 jde dobře. Seriál Halo.

Hráči PlayStationu obviňují fanoušky Xboxu ze špatných recenzí Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West s průměrným hodnocením 88 procent od novinářů se řadí mezi nejlépe hodnocené exkluzivity PlayStationu. Přesto se v uživatelských recenzích objevují nuly.

S českými titulky vychází Horizon Forbidden West

Tak je to konečně tady. Všichni majitelé konzolí PlayStation 5 a PlayStation 4 se mohou vypravit na druhé dobrodružství s neohroženou hrdinkou Aloy. Tentokrát v doprovodu české lokalizace.

Získej trofej v Horizon Forbidden West a Sony vysadí strom

Záchrana planety. V rámci iniciativy Play and Plant vysadí společnost Sony strom za každého hráče, který v Horizon Forbidden West získá určitou trofej. PlayStation podpoří také divoké louky květin.

Porovnání Horizon Forbidden West na jednotlivých platformách

PlayStation 5 vs. PlayStation 4 Pro vs. PlayStation 4. Nejlépe samozřejmě nová akční adventura s otevřeným světě vypadá na nejvýkonnější konzoli od Sony. Jak je na tom ale starší hardware od Sony?

PlayStation Productions s hvězdnou sestavou ikonických postav

Hvězdná sestava z PlayStationu. Nechybí Kratos z God of War, Nathan Drake z Uncharted, Aloy z Horizon, Joel a Ellie z The Last of Us, Ratchet a Clank, Astrobot a další.

Horizon Forbidden West se dočká vlastní LEGO sady

Sada pro dospělé stavitele, která dorazí na pulty obchodů letos na jaře, umožní každému fanouškovi postavit si vlastního Tallnecka. Nechybí ani minifigurka hlavní hrdinky Aloy.

Horizon Forbidden West

Guerrilla Games se s Aloy bezpochyby vydali na celkem náročnou cestu překonat sami sebe a svůj předchozí odkaz. A to je dobře, protože takto obsáhlou hru jsme tady zase nějakou dobu neměli.

Česká Sony vypráví příběh Horizon Zero Dawn

Než se vydáte na pouť do hry Horizon Forbidden West, posaďte se a nechte si vyprávět příběh předchozího dílu v hodinovém videu s českým dabingem od PlayStationu.

Horizon Forbidden West má 5 úrovní obtížnosti i podporu pro leváky

Přístupnost je ve hrách důležitější čím dál víc. Studia pod Sony si na ní zakládají, což dokázali vývojáři akčního thrilleru The Last of Us Part 2. Nyní se k nim přidávají kolegové z Guerrilla Games.

Takhle vypadá Horizon Forbidden West na PS4

Studio Guerrilla Games ve dvacetisekundovém videu ukazuje, jak vypadá nadcházející akční adventura Horizon Forbidden West na základním modelu konzole PlayStation 4.

Velký kvíz, který prověří vaše znalosti o Horizon Zero Dawn

Už za několik dní na PlayStation dorazí druhý díl akční adventury Horizon. Tentokrát s podtitulem Forbidden West. To znamená jediné. Otestovat a zopakovat si, co vše víte z předchozího dílu.

Předobjednejte si exkluzivity na PlayStation u CZC, získejte dárky a zapojte se do soutěží!

Stačí si obě dvě exkluzivity předobjednat na CZC a získáte nejen exkluzivní dárky, ale také vás zařadíme hned do dvou soutěží najednou!