Zobrazit vše ve dne 11. 4. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E25

Takhle bude vypadat GTA VI, ANO?!

Vždy máte na výběr. Strávit hodiny proklikáváním se novinkami nebo pár minut shrnout do jedné epizody 90HODIN. Dnes opět na téma GTA VI, Steam Decku, kuchařky HALO a taky příštího Need for Speed!

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

Vývojáři z TT Games se rozhodli nabídnout kompletní Star Wars ságu v jedné nové a kompletně přepracované hře. Jak tedy dopadl tenhle projekt, který měl za cíl posunout LEGO hry dopředu?

Sony investovala miliardu dolarů do Epic Games

Sony Group pokračuje v investici do Epic Games. Společnost stojící za PlayStationem investovala miliardu dolarů. Přidává se také Lego Group. Co tvůrci Fortnite připravují?

Českou strategii Mashinky rozšiřuje multiplayer

Od konce minulého roku se v české strategii s vlaky veřejně testuje multiplayer. Ten se konečně dostal do stabilní fáze a autor Jan Zelený je připraven ho vydat.

Na Cyberpunk 2077 se vývojáři nevykašlali

Cyberpunk 2077 z důvodu technických problémů a nejrůznějších chyb nenaplnil prodejní potenciál, ambiciózní a hodně očekávaná hra dokonce byla odstraněna z prodeje na PlayStation Store.

V Hradci Králové vzniká PlayStation Park Horizon

Tuzemská pobočka společnosti Sony v Hradci Králové představila nový přírodní park PlayStation Park Horizon, který je spojen s nedávno vydanou hrou Horizon Forbidden West. Podívejte se na fotografie.

Lords of the Fallen 2 až příští rok pro PC a next-gen

Až dohrajete Elden Ring, tak si můžete pomalu připravovat nervy na další dobrodružství. Tentokrát nebude od expertů z FromSoftware, ale od polského studia CI Games.

Unknown Worlds chystají novou Subnauticu

Do světa podmořského survivalu Subnautica se v budoucnu ještě podíváme. Studio Unknown Worlds hledá narativního senior designéra pro další hru, která je zasazena do universa značky Subnautica.

Serious Sam: Tormental je drsnější spin-off z ptačí perspektivy

Přichází další spin-off série Serious Sam. Tentokrát se dočkáme drsnějšího spin-offu s rogue-lite prvky, který se bude hrát z ptačí perspektivy. Čeká vás cesta trýznivou myslí poloboha destrukce.