Zobrazit vše ve dne 21. 9. 2022

Vývojáři brání GTA 6 a ukazují rané verze svých her

Až překvapivě velké množství hráčů na adresu ukradených záběrů z rané vývojové verze Grand Theft Auto 6 psalo, že hra vypadá hrozně, prostředí je prázdné a atmosféra mdlá.

V House Flipper 2 budete mít možnost stavět domy

První gameplay trailer z pokračování hitu House Flipper. Ve dvojce už nebudeme pouze renovovat staré domy, ale také stavět nové domy od základů. Nebojíte se vzít do ruky kladivo?

Overwatch 2 přichází o hlavního designéra hrdinů

Hlavní designér hrdinů, který stojí za obrovským počtem postav ve hře Overwatch a za těmi, které se objeví v chystaném pokračování, je další z řady, kdo opustil Blizzard.

Jak vznikalo Night City? - Rozhovor s vývojářem Cyberpunku 2077

Věřte tomu nebo ne, letos v prosinci už tomu budou dva roky, co vyšel Cyberpunk 2077. Proto bychom se rádi podívali na to, jak se designuje obří město, jako je právě Night City.

Rozšíření k Resident Evil Village má zakončit jednu z hlavních dějových linek

Plánované rozšíření k osmému dílu Resident Evil má údajně zakončit dějovou linku věnovanou rodině Wintersových, které byl věnovaný sedmý a osmý díl.

V srpnu v USA dominovala konzole PS5 a Madden

Hry Madden a Saints Row nezabránily srpnovému poklesu tržeb o 5 procent na 4,10 miliardy dolarů. Stále je to ale lepší než výdaje v srpnu 2020. Podívejme se na žebříčky nejprodávanějších her.

Staňte se bagristou, jeřábníkem i řidičem ve hře Construction Simulator

Na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X|S vyšel Construction Simulator. Zbrusu nový díl známé simulační série zve všechny hráče do dvou rozsáhlejších světů.

Krafton ukázal korejského Zaklínače, který bude temnější a brutálnější

CD Projekt RED s trilogií Zaklínač podle stejnojmenné knižní série polského spisovatele Andrzeje Sapkowského světu ukázal, jak se lze inspirovat u populárních děl.

Na vývoji Rise of the Ronin se podílejí vývojáři ze Sony

A je to oficiální! Studio Team Ninja vstoupilo do spolupráce s vývojářskými týmy od Sony a hra Rise of the Ronin je opravdu konzolovou exkluzivitou PlayStationu 5.

Avatar: Frontiers of Pandora od Ubisoftu ohromil Jamese Camerona

Samotný režisér filmového Avatara smekl poklonu práci Ubisoftu na nové hře ze stejného universa. V plánu je rozšířený, ale přesto konsistentní svět rozmanité planety Pandora.

Stručně: Přípravy v Microsoftu na rok 2023, posila z PlayStationu v Tencentu

Dvojsmysl v názvu The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom nehledejte. YouTuber porušoval NDA a omylem se odhalil. Velikost očekávaného God of War: Ragnarök. Nejprodávanější hry ve Velké Británii.