Nové Tales from the Borderlands přináší staré triky

Projekt New Tales from the Borderlands je nyní oficiálně oznámen a dočkáme se ho už v říjnu. Přestože má ale jít o narativní adventuru, čeká nás in-game měna a další zlozvyky průmyslu.

Extrémně krátké DLC pro Tiny Tina's Wonderlands

Je tady v pořadí čtvrté „větší“ DLC pro Tiny Tina's Wonderlands. Komiksová střílečka od tvůrců Borderlands obdržela přírůstek Shattering Spectreglass, který přináší skromnou porci nového obsahu.

Legendární Duke Nukem bude mít film. Možná

Legendární akční hrdina Duke Nukem se z videoherního světa přesune do toho filmové. Pokud nedojde k nějakým neočekávaným problémům... S nimi má postava bohaté zkušenosti.

Tiny Tina’s Wonderlands je sice dobré Borderlands, ale špatná hra

Tiny Tina’s Wonderlands je samostatnou iterací v sérii Borderlands, která se snaží být odlišná. Bohužel se jí podařilo zejména nevyužít potenciál, které ji nabídly fantaskní kulisy.

Nové Tales from the Borderlands připravují v Gearboxu

Tak přece jen bude mít adventura Tales from the Borderlands pokračování. Postará se o něj přímo studio Gearbox Software, které slibuje nové dobrodružství, nové postavy a nové příběhy.

Tiny Tina's Wonderlands se dočká season passu

Pokud nebudete mít v budoucnu dost Tiny Tina's Wonderlands, můžete směle pokračovat se season passem, který nabídne spoustu dalších soubojů a něco málo na pořádné vyblbnutí.

Poslední dvě třídy odhaleny! Tvorba postavy v Tiny Tina’s Wonderlands nezná hranic

Všech šest základních tříd je konečně odhaleno a těšit se můžeme na možnost kombinování dvou rolí, které budeme moci obohacovat díky rozsáhlému stromu dovedností.

Odhaleny další dvě třídy ze světa Tiny Tina’s Wonderlands

Plánujete se stát obávaným kouzelníkem s mocnou zbraní a možností proměnit kohokoli na cokoli, nebo radši pozvednete kladivo a spolu se svým dráčkem vrazíte do bitevní vřavy?

Epic rozdává nejlepší DLC pro Borderlands 2. Zahrajete si ho i bez hry

K hraní povedeného dodatečného balíčku Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep ani nepotřebujete vlastnit Borderlands 2. Ideální možnost pro ty, co druhý díl komiksové střílečky nekoupili.

Plížení, nebo bezhlavý útok? Tiny Tina’s Wonderlands nabídne obojí

Rozmanitý svět Tiny Tina’s Wonderlands představuje dvě třídy bojovníků ve zbrusu novém traileru. Je libo tichou akci, nebo pořádnou bezhlavou rvačku se spoustou zvláštní magie?

Randy Pitchford už nebude prezidentem Gearbox Software

Americká společnost Gearbox Software oznámila změny ve vedení. Novým prezidentem se stává bývalý technologický ředitel Steve Jones. Pitchford se zaměří na filmy a seriály.

Konec spekulacím. Návrat Brothers in Arms jistotou

Spekulace o návratu série first-person kooperativních stříleček Brothers in Arms mohou ustát. Vývoj nového dílu potvrdil sám Randy Pitchford, generální ředitel studia Gearbox Software.

Redfall od tvůrců Dishonored je více online střílečkou

Nabídne přepínání mezi kamerou z pohledu první a třetí osoby, což dosud v žádné hře od Arkane nebylo. K dispozici bude až hratelných hrdinů a chybět nebudou online prvky typické spíše pro Borderlands.

Vítejte v chaotickém světě Tiny Tina's Wonderlands

Chaotický fantasy svět? Máme, šílené zbraně, kapka magie a obskurní příšery, které jsou na každém rohu? Máme. Vítejte v Tiny Tina's Wonderlands a zvláštním dobrodružství nepředvídatelné Tiny.

Gearbox zakládá nové studio. Pracovat bude nejen na Borderlands

Společnost Gearbox Software investuje 200 milionů kanadských dolarů do založení nového studia v Montrealu, které zaměstná přibližně 250 lidí. Na čem všem bude pracovat?

Podívejte se na trailer ze zrušené střílečky Duke Nukem Begins

Tak to je ono. Takhle měla vypadat zrušená third-person střílečka Duke Nukem Begins od Gearboxu a 2K Games. Studio na ní pracovalo v roce 2008 a kvůli právním sporům ukončilo vývoj.

Než přišlo Borderlands, Randy Pitchford plánoval hry ze světa Pána prstenů

Než na svět přišly filmy na motivy knih Pána prstenů a samotné Borderlands, tak Randy Pitchford měl už hotové koncepty her ze světa Pána prstenů, bohužel byly zamítnuty.

Homeworld 3 je skutečně ve vývoji

Během prezentace společnosti Gearbox Software na E3 2021 potvrdilo studio Blackbird Interactive vývoj třetího dílu vesmírné real-time strategie Homeworld.

Tiny Tina's Wonderlands: Spin-off Borderlands s draky

Prvním velkým oznámením letošního Summer Game Festu nebylo nic jiného než Border… Tedy pardon, Wonderlands. Spin-off populární střílečky Borderlands založený na DLC Tiny Tina's Assault on Dragon Keep.

V následujících dnech uvidíme Dying Light 2 i novou hru Gearboxu, ale remake Prince nebude

Dobré zprávy pro fanoušky studia Gearbox a her Dying Light 2, Hello Neighbor 2, Humankind i Orcs Must Die! S Prince of Persia: The Sands of Time Remake ale počítat nemůžeme.

Firaxis chystají XCOM s hrdiny Marvelu a na E3 se ukáže i spin-off Borderlands

S blížícími se prezentacemi v rámci E3, která bude letos čistě digitální, se internetem začínají šířit neoficiální informace o dosud neodhalených hrách. Řada nyní došla na společnost 2K Games.

Příběh Borderlands filmu odhalen! Herecké obsazení se rozrůstá o další členy

Je čas vyrazit zpět na planetu Pandora, kde bude třeba zachránit dceru nejmocnějšího muže celého vesmíru, Atlase. Tohoto úkolu se neujme nikdo jiný než Lilith a její skupina.

Godfall obohatil nový endgame obsah v aktualizaci Primal

Pokud jste jedněmi z těch, kteří u Godfall vydrželi až do úplného konce, a rádi byste viděli kapku nového obsahu, tak aktualizace Primal je přesně pro vás. Ta s sebou totiž přináší nový endgame obsah.

Borderlands 3 čekají nové mise a výzvy. Tales from the Borderlands se vrací

Dnes tu máme dvě zprávy pro příznivce komiksové střílečky Borderlands 3, potažmo komiksové adventury Tales from the Borderlands. 18. 3. letošního roku čeká Borderlands 3 vydání dodatečného balíčku.

Jaká je budoucnost Borderlands po akvizici Gearboxu firmou Embracer Group?

Mluvčí společnosti 2K Games promluvil o vztahu s americkým studiem Gearbox Software. Společně pracují na několika projektech, kterých se akvizice nedotkne. Kdo vlastní Borderlands?

Mateřská společnost THQ Nordic koupila Gearbox Software

Tvůrci komiksové střílečky Borderlands se přidávají k Embracer Group, kde najdeme THQ Nordic, 4A Games i české Warhorse Studios. Randy Pitchford zůstává v čele studia.

Kevin Hart se oficiálně přidává k hereckému obsazení Borderlands filmu

Film na motivy slavné střílečky z produkce studia Gearbox je sice v produkci již od roku 2015, ale natáčení začne teprve v průběhu letošního roku. No a jeho součástí je, již oficiálně, i Kevin Hart.

Film Borderlands se začne natáčet v Maďarsku

Akční série Borderlands od Gearboxu je známá, a tak se drží nastoleného trendu filmových adaptací. Ta se má začít brzy natáčet v Maďarsku. Koho uvidíme v hlavních rolích?

Borderlands 3 čeká vylepšení pro PS5 a Xbox Series X/S

Pokud jste si zamilovali přestřelky plné humoru a chaosu v Borderlands 3, tak můžete jásat, jelikož si je užijete na next-gen konzolích. Jak na nich bude hra vypadat a fungovat?

Dobrodružství v Godfall nekončí po dokončení příběhu

Některé hry jsou udělány tak, že po jejich odehrání vás v nich už nic nečeká. Avšak Godfall není jednou z nich. I po dokončení příběhu na vás budou čekat všemožné úkoly.

Arms Race mód do Borderlands 3 je jako úplně nová hra

První velkou novinkou druhého roku Borderlands 3 bude multiplayerový režim Arms Race, který se nesoustředí na příběh, ale loot. Přitom nejde o další battle royale.

Velký konflikt dvou bratrů v loot slasher rubačce Godfall

Gearbox Software zveřejnili nový trailer zaměřený na příběhové pozadí Godfallu, nové looter slasher rubačky, která vyjde v listopadu letošního roku výhradně na PC a PlayStation 5.

Kampaň Borderlands 3 rozšířena o příběh na pouštní planetě Gehenna

Komiksová střílečka obdržela třetí rozšíření kampaně. Jmenuje se Bounty of Blood a zavede vás na pouštní planetu, kde se pokusíte získat odměnu za gang The Devil Riders.

Gearbox svým zaměstnancům zamítl velké bonusy za Borderlands 3

Z až šestimístných čísel se staly „malé bonusové šeky”, protože hra stála víc, než se předpokládalo a firma se během vývoje rozrostla.

Zbraně, láska a chapadla. To na hráče čeká v druhém placeném rozšíření Borderlands 3

Druhá placená epizoda příběhové kampaně se svatbou Sira Hammerlocka a Wainwrighta Jakobse na ledové planetě Xylourgos se pěkně zvrhne. Připraveni na trochu toho Lovecraftu?

Borderlands 3 vychází na Steamu za poloviční cenu

Kdo si počkal, ten rozhodně neprohloupil. Zatímco na Epicu se Borderlands 3 prodává od podzimu minulého roku za 59,99 eur, tak na Steamu vychází hra teprve dnes odpoledne, ale za poloviční cenu.

Homeworld Mobile

Borderlands 3 končí exkluzivita na Epicu a informuje o DLC

Za pár týdnů si na Steamu budete moci koupit komiksovou střílečku Borderlands 3. Samozřejmostí je cross-play s verzí na Epic Games Store..

Randy Pitchford odhalil režiséra filmu Borderlands

Konečně známe režiséra připravovaného Borderlands filmu a také víme, že se dalších podrobností o tomto snímku dozvíme na Gearbox’s PAX East show 27. 2.

Borderlands 3 slaví den svatého Valentýna novým eventem Broken Hearts Day

Valentýn je tady a s ním i nový event pro hru Borderlands 3, ve kterém se staneme lamači srdcí. Za dobře odvedenou práci vás potom čeká odměna v podobě jedinečných skinů.

Podívejte se na 13 minut z první expanze Borderlands 3

Moxxi's Heist of the Handsome Jackpot se blíží. Tohle třináctiminutové video vás s příběhovým přídavkem skvěle seznámí a ukáže spoustu zajímavostí.

Střílečce od tvůrců Borderlands už nic nepomůže. Pomalu přichází konec Battlebornu

Hrdinská first-person střílečka Battleborn od studia Gearbox Software to má spočítané. Nepomohl ani přechod na free-to-play a vydavatel rázně rozhodl o postupném pohřbení hry.

Trailer představil první příběhové DLC pro Borderlands 3

V prvním ze čtyř rozšíření kampaně se dostaneme na zajímavé místo, do kasina Handsome Jacka. Balíček vyjde už příští měsíc.

Sledujte odhalení prvního příběhové DLC pro Borderlands 3

Zítra v pět večer můžete sledovat odhalení prvního příběhového rozšíření do komiksové střílečky Borderlands 3.

Borderlands 3 odolávalo pirátům 46 dnů

Poslední verze protipirátské ochrany Denuvo padla a piráti dokázali vytvořit crack. Odstraní Gearbox Software ochranu ze hry i pro poctivé hráče?

Užijte si strašidelný Halloween v Borderlands 3

Za dva dny bude spuštěn první event v Borderlands 3. Jmenuje se Bloody Harvest a je zdarma pro úplně všechny. Co přináší?

Třetí Borderlands je vylepšená dvojka, z chyb se ale vývojáři moc nepoučili

Hra, ktorá ma donútila stiahnuť si EPIC Games Launcher, to je Borderlands 3. To nie je pozitívne hodnotenie, ale konštatovanie, pretože je to EPIC Games exkluzivita a ja som to musel zrecenzovať ALE…

Měsíc odměn v Borderlands 3. Komiksová střílečka slaví desáté výročí série

Gearbox Software si připravili měsíc plný odměn na oslavu desetiletého výročí série Borderlands. Borderlands Anniversary Celebration poběží do 4. listopadu.

Stručně: Skladatel Prince žaluje Gearbox, PUBG s cross-play, Nvidia ukazuje ray-tracing nebo nečekaný odchod šéfa PlayStationu

Také PlayStation Now za polovičku, proměna Ellie v The Last of Us 2, nové hry pro Xbox Game Pass, dostupné říjnové hry pro PlayStation Plus a další zprávičky z herního světa pod jednou "střechou."

Borderlands 3 chystají kolem Halloweenu první bezplatný event

Během října odstartuje první event. Jmenuje se Bloody Harvest a na hráče čeká lov duchů na nové mapě. Pro všechny bude událost zdarma a přinese dýňové netopýry, nového kamaráda i nové odměny.

Podrobnosti o rozšiřování Borderlands 3 a endgame obsahu

Pro hráče je stále důležitější, aby se po dohrání hlavní příběhové linky mohli vrátit zpět do hry. V komiksové střílečce Borderlands 3 si i poté užijete spoustu legrace. Připraveny jsou bezplatné i…

Spousta novinek o Borderlands 3

Běhěm pár posledních dní se objevila spousta novinek o novém Borderlands 3, od informací kolem příběhu až po endgame content. Pojďme se na ně podívat.

7

Borderlands 3

2019

Třetí Borderlands může být blíže, než si myslíme

Již z dřívějška víme, že vydavatel Take-Two odložil jednu důležitou AAA hru do příštího fiskálního roku. Je velmi pravděpodobné, že se jedná o další díl Boredrlands. Spekulaci navíc umocňuje i nová…

Zaspievajte si s novou pesničkou od The Make Believes len pár dní pred vydaním We Happy Few

We Happy Few prešlo veľkou cestou. Od pôvodne vyvíjaného komunitne financovaného nezávislého sandboxu s náhodne generovaným svetom sa dostala až po plnohodnotnú profesionálne spracovanú akčnú…

7

Homeworld: Deserts of Kharak

2016

Borderlands 2

2012

Borderlands

2009

New Tales from the Borderlands

2022